Yüzük

Birlikteliğin sembolü olarak görülen yüzük modelleri, yenilikçi tasarımlarıyla farklı kullanım detaylarına sahip oluyor. Sadece yüzük parmağına takıldığı günlerin geride kaldığı bu takı tasarımı, üretildiği materyale göre de anlam kazanıyor. Materyaline göre kullanım amacı değişebilen yüzükler, birçok çeşidiyle markabul.com’da kullanıcılarını bekliyor. Hediye, alyans, evlilik yüzüğü gibi anlamlar bu parçayı daha da değerli kılıyor. Günlük ve spor yüzük modelleri gündelik hayatındaki konseptlerini tamamlıyor. İndirimli yüzük fiyatları, herkesin kendi tarzına en uygun ürünü cazip fiyatlarla alması için sürekli olarak güncelleniyor.

Klasik tarzın asilliğini ve modern dokunuşların zarafetini taşıyan aksesuar çeşitleri birçok parçayla karşına çıkıyor. Kolye modelleri, bileklikler, halhallar ve daha nice takı modelleri Markabul’da toplanıyor. En küçük küpelerden büyük halka küpelere kadar her bir ürün giyim kombinlerine adapte oluyor.

Yüzük modelleri ise, her kadının sahip olmak istediği takı çeşitleri arasında görülüyor. Ancak sadece kadınlar için seçeneklerin daha fazla olduğu günler geride kalıyor. Erkek yüzük modelleri de unutulmuyor. Takım elbise giyiminden spor erkek giyime kadar her kombim için özel üretilen yüzükler bulunuyor. Yüzük seçiminde en önemli nokta ise parmak ölçüsüne uygun olan parçayı satın almaktan geçiyor. Yüzük ölçüsü ya da parmak ölçüsü olarak aldırılan bu birim, özellikle de hediye yüzük modelleri seçerken işleri kolaylaştırıyor. Sen sevdiklerini düşünürken indirimli yüzük fiyatları da bütçeni koruyor.

Yüzük Modelleri

Evlilik teklifinde tercih edebileceğin alyans yüzüklerin yanı sıra tektaş yüzükler de bulunuyor. Tektaş karat değerleri yüzük fiyatları üzerinde etkili oluyor. Ayrıca tasarımsal olarak da değişen tektaşlar, kadınların rüyalarını süslüyor. Döner tırnaklı, düz tırnaklı yüzükler tarzına en uygun modeli seçmen için alternatif sunuyor. Damla, kare, gül gibi farklı formlarla üretilen altın, gümüş, pırlanta ve elmas yüzükler parmağında oldukça şık bir görünüm yaratıyor.

Erkeklerin kombinlerinden eksilmeyen büyük taşlı erkek yüzük modelleri renk ve tasarım farklılıkları içeriyor. Figürlü yüzükler; kaplan, aslan, iskelet, kuru kafa şekilleriyle daha çok kadın ve erkek yüzük severlere hitap ediyor. Çiçek, kalp şekilleri içeren tasarımlar ile inci yüzük modelleri kadınların ilk tercihleri arasındaki yerini koruyor. Tamtur yüzük, taşlı yüzük, gümüş yüzük gibi birçok tasarım indirimli yüzük fiyatları ile kombinlerini tamamlamaya geliyor. Dilediğin markanın ürününü seçerek yaz, kış giyim tarzınla öne çıkabilir ve tüm dikkatleri üzerine çekebilirsin.

İndirimli Yüzük Fiyatları

Stiline özgü yüzük modelleri için onlarca, yüzlerce ürüne göz atabilirsin. Altın yüzük modelleri, hem gündelik kombinlere hem de özel günlere hitap ediyor. Ayrıca metal gibi ürünlere alerjisi olan kişiler için de en uygun seçim oluyor. Alyans modelleri, evliliğin, nişanın veya sözün bildirgesi kabul ediliyor. Tabii sadece bu günlerde tercih edilmekle kalmıyor. İnce, sade yüzükleri sevenler de seçimini alyanstan yana yapabiliyor.

Çelik yüzük modelleri, içerdiği karbon oranı bazında, kolay işlenebilir bir materyal olması sayesinde birçok figürü içeriyor. Dayanıklılığı ve paslanmaz yapısı, ellerini suya değdireceğin zamanlarda dahi yüzüğünü parmağında tutmana imkan veriyor. Antik çelik yüzükler, otantik tasarımları sevenler için üretiliyor. Geleneksel gümüş renk çelikler her kombine katılıyor. Altın rengi çelik yüzükler ise yenilikçi detayları tercih edenlere hitap ediyor. Aynı zamanda taşlı tasarımların da bulunması, çelik yüzüklerin de abiye elbise kombinlerine adapte olmasını sağlıyor.

Parmağı saran tasarımlar, günlük ve spor giyim kombinlerinde yer buluyor. Tek başına, bileklik modelleriyle ya da yine başka bir yüzükle kullanabileceğin ürünleri, dilediğin renkte tercih edebilirsin. Takacağın kolye modeliyle uyumlu olmasına veya üzerinde kemer modeliyle yakaladığı ahenge önem verebilirsin. İndirimli yüzük fiyatları; altın, çelik, alyans fark etmeksizin bütçene uygun tasarımlara ulaşmanı sağlıyor.

Alt Kategoriler


Fiyat Aralığı

 KadınAltınRengiGaliEmeraldYüzükPA14 %27 indirim
Noon Collection NN2014 Antik Yüzük %80 indirim
Divas Love Kadın Nazar Küpe Dvs251995 %32 indirim
Tuğrul Kuyumculuk 22 Ayar Altın Yüzük T011372 %2 indirim
Demas Gold Lord Turkuaz Yüzük PYZ022748 %51 indirim
Ecce Çizgi Pırlantalı Yüzük %20 indirim
Tuğrul Kuyumculuk 22 Ayar Altın Yüzük T011369 %2 indirim
Gimora Fringe Sparta Yüzük %50 indirim

249TL   124.5TL

Safir Kuyumculuk Kadın Spor Altın Yüzük yz05366 %20 indirim
Maygold Sarı Clair De Lune Yüzük MG3030-G %20 indirim
Gimora Lace Yüzük %50 indirim

155TL   77.5TL

Demas Gold Nazar Boncuk Yüzük OYZ018198 %51 indirim
Maygold Sarı Navajo Yüzük MG3012-G %20 indirim
Noon Collection NN2004 Siyah Yüzük %43 indirim
Demas Gold Üçgen Taşlı Yüzük PYZ020314 %51 indirim
Demas Gold Dorika Sallantı Yüzük PYZ007272 %51 indirim
Dahlia Jewellery Pırlanta Yüzük %15 indirim