Temizlik

Temizlik ürünleri; cilt bakımı, koku giderici, el ve ayak bakımı temizliği gibi birçok işlevde kullanılır. Cilt sağlığı ve tenin daha canlı görünmesi için düzenli cilt bakımı ürünü olarak karşımıza çıkar. Makyaj, yaşlanma, zararlı güneş ışınları gibi dış etkenler; sağlıksız tüketilen gıdalar ve bazı iç hastalıklar sonucu ciltte kuruma ve sivilcelenme oluştuğunda destekçi olur. Cildinin ihtiyacı olan nem desteğini sağlayabilmek ve ölü derilerden arınmak için bazı temizlik ürünlerinden yardım almak gerekir.

Yağ ve krem çeşitleri kuruyan, elastikiyetini kaybetmeye başlayan cildin nem kazanmasını ve canlanmasını sağlar. Yaşa ve bazı faktörlere bağlı olarak yıpranan cildin öncelikle temizliğinin yapılması gerekir. Peeling özelliğine sahip olan deri yenileyici kremlerle yüzünü, kollarını, bacaklarını, kalçanı temizleyerek pürüzsüzlüğü ön plana çıkarabilirsin. Cilt tipini belirleyerek bu özellikteki onarıcı, yaşlanma karşıtı, gece ve gündüz kremleri olarak ihtiyacına göre seçim yapabilirsin. Kuru, yağlı, karma ve hassas ciltler için üretilen yüz ve vücut kremlerini veya çatlak kremlerini cilt tipine uygun PH değerlerini belirleyerek kullanabilirsin. Gün içinde maruz kaldığın kirler için yüz temizleme jeli oldukça işe yarar bir üründür.

Günlük hayatta, koşturmacaların arasında, okulda, işte, otobüste; insanlarla iç içe olunan her yerde farklı kokulara maruz kalınır. İnsanların rahatsız olmaması ve vücudunun temiz kokması için deodorant ve parfüm çeşitleri kullanılmalıdır. İnsanların aklında en çok kalıcı olan kokudur. Bu nedenle kendi kişiliğine ve tarzına uygun olan bir kokuyu tercih etmelisin. Şık tasarımlarla görsel açıdan da şahane görünen şişeler minimal ebatlarıyla çantalarda rahatlıkla taşınabilir. Farklı aromalar, bitki özleri, yağlar, çiçeksi kokular gibi alternatifleri bulunur. Bebek kolonyaları hijyeni sağlar ve bebeklerin mis gibi kokularını ortaya çıkarır.

Temizlik Ürünleri Çeşitleri

Temizlik ürünleri çeşitleri hem kadınların hem de erkeklerin daha bakımlı ve sağlıklı olmalarına destek olan ürünlerdendir. Herkes için ayrı bir öneme sahip olan saçların bakımlı, temiz olması ve güzel kokması önemlidir. Farklı modeldeki taraklar saçların yapısına göre tarama kolaylığı sağlar. Kıvırcık, düz ve dalgalı saçlara özel ürünler saçın kolay şekil almasında ve bakımlı görünmesinde etkilidir. Düzenli taramalarda saç derisinin nefes almasını sağlar ve daha sağlıklı olmasına yardımcı olur. Banyo sırasında; öncesi ve sonrasında kullanabilir gün içerisinde tarayarak dökülmesi gereken fazla telleri taraklarla toplayabilirsin. Banyo demişken, duş sonrası cildine hassas ve nazik bir dokunuş yapmak istersen yüz temizleme sütlerine göz atabilirsin.

Makaslar çok fonksiyonlu olan ve her alanda ihtiyaç duyulan aletlerdendir. Kağıt, kumaş kesme; saç, kaş ve bıyık gibi kişisel temizlikte işe yarayan önemli bir üründür. Farklı ağız yapıları ve büyüklükteki makaslar hangi alanda kullanacağına bağlı olarak değişir.

Temizlik konusunda en önemli detaylardan olan el ayak bakımı için de farklı araçlar vardır. Bebek tırnak bakımı ihtiyacını ve yetişkinlerin beklentilerini karşılayan çeşitli tırnak ürünleri; kırılmayan, canlı görünen ve sağlıklı tırnaklar için önemlidir. Ellerin bakımlı olmasını ön plana çıkaran oje, yapışkanlı tırnak süsü, takma tırnak gibi ürünler rengarenk ve sağlıklı tırnakların yapılmasını sağlar.

Bebek pudrası, bebeğin altını temizledikten sonra temiz kokması ve cildin tahriş olmasını önleyen bir üründür. Aynı zamanda ağda öncesinde ve koltuk altında kullanılarak terlemeyi azaltır. Pişik kremleri, cildin birbirine fazla temas etmesi veya başka bir sebeple ortaya çıkan tahrişin cilde verdiği zararı onarır. Kulak çubukları kulağın temizliğini sağlarken makyaj sırasında yapılan fazlalıkların da alınması için kullanılır. Farklı boyutlardaki ve özelliklerdeki fırçalar; maskeyi sürerken, makyaj yaparken ürünün kolay yedirilmesini sağlar.

Temizlik Ürünleri Fiyatları

Temizlik ürünleri fiyatları vücudun ve cildin yapısına özel olarak üretilen ürünlerin düzenli satın alınması ve kullanılmasında etkilidir. Uzun süreli olarak kullanılabilen bütün ürünler göz önünde alındığında ve cilde olan etkisi düşünüldüğünde mutlaka bazı destek ürünlerinden yardım almak gerekir. Her yere kolayca taşıyabileceğin temizlik ürünleri çeşitleri bakımlı olmanı, daha dinamik ve dinç gözükmeni sağlar.

Markabul’da temizlik ürünleri kategorisinde kaliteli marka ve ürünleri inceleyebilirsin. Avantajlı temizlik ürünleri fiyatları ile istediğin ürüne sahip olabilir, sevdiklerinle birlikte hijyenik olmanın ve bakımlı görünmenin keyfine varabilirsin.

Temizlik için toplam 1.265 ürün bulundu.