Marka BulTakı

Takı

Takı denilince genellikle akla ilk olarak kadınlar gelse de gelişen seçenekler sayesinde erkekler için de üretilen birbirinden şık parçalar vardır. Gümüş, altın ya da imitasyon fark etmeksizin birbirinden farklı görünümlere sahip olan bu takı modelleri yapacağın kombinleri daha hoş hale getirecektir. Düz ve sade bir kombin yaptığında kullanacağın gösterişli takılar ile kombinini daha göz alıcı hale getirmen mümkündür. Bunun tam tersine daha desenli ve hareketli kıyafetler tercih ediyorsan takılarında sadeliği ön plana çıkarabilirsin. Çünkü seçtiğin takılar kıyafetlerinin tamamlayıcı parçası olacaktır. Bu kapsamda en çok ilgi gören takı çeşitlerine baktığında bunlar arasında kolye, küpe, bileklik, broş ve halhal çeşitlerini görebilirsin. Bunları birbiriyle uyumlu seçip hep birlikte kullanabileceğin gibi dilersen set halinde de satın alabilirsin. Markabul sana bu konuda geniş seçenekler sunmakta ve kendi tarzına en uygun olan takıyı almanı sağlamaktadır. Sitede gümüş, altın ya da imitasyon fark etmeksizin her yaşa ve her tarza uygun takılara yer verilmesi takı alışverişlerini daha kolay hale getirecektir. Vereceğin tüm siparişler hızlı teslimat ve güvenli alışveriş ilkeleriyle adresine teslim edilmektedir.

Takı Modelleri

Çok sayıda seçeneğin bir araya geldiği takı modelleri içerisinde her bir alt kategori için onlarca modeli aynı anda görebilirsin. Kolye kategorisinde sunulan çeşitlere baktığında bunlar arasında çubuklu, çift tel, kanatlı, kuş, sonsuz, nazar, dört yapraklı yonca, piramit, isim yazılı, inci, üç plakalı, shine, pırlantalı, harfli, renkli, bereket damlası, taşlı, çelik ve daha pek çok kolyeyi bulabilirsin. Takı modelleri içerisinde geniş yer tutan kolyeleri kişisel olarak kullanabileceğin gibi hediyelik için de tercih edebilirsin. Özellikle isim yazılı kolyeler hediyelik ve kişisel takı modelleri içerisinde her zaman ilk sıralarda yer alır. Kolyelere alternatif olarak hem kadınlar hem de erkekler tarafından en çok tercih edilen takı modelleri genellikle bileklikler olmaktadır. Genel ya da kişiselleştirilmiş çok sayıda bileklik Markabul tarafından insanların beğenisine sunulur. Bunlar içerisinde en çok tercih edilenler genellikle zirkon, çelik, deri, altın, gümüş, beyaz altın, inci, kelepçe bileklik, makrome bileklik, pırlanta bileklik ve şahmeran bileklik olmaktadır. Dilersen bu seçenekler arasından isimli bebek bilekliği de tercih edebilirsin. Her bir kategoride model seçeneği geniş bir yelpazeye sahip olduğundan dolayı tarzına ve tercihine uygun parçayı bulamama olasılığın neredeyse yoktur. Sunulan takı modelleri sayesinde kombinlerine zenginlik katabilir, sevdiklerine birbirinden güzel hediyeler verebilirsin.

Takı Fiyatları

Takı fiyatları üretimde kullanılan malzemeye ve modele göre değişir. Genellikle biraz daha yüksek fiyatlı ürün grupları arasında altın, çelik ve zirkonyum gibi malzemelerle hazırlanmış takılar yer alır. Bu tüm takı kategorileri için geçerlidir. Gümüş, deri, makrome olan takı fiyatları ise oldukça uygundur. Özellikle pırlanta yüzük vb. takı fiyatları en yüksek olan grup olarak bilinir. Bunun yanı sıra satın almak istediğin takının modeli de takı fiyatları üzerinde belirleyici rol oynar. Sade modeller genelde gösterişli ve özel tasarım modellere göre daha uygun fiyatlarla karşına çıkar. Bunlara ilaveten alışverişini daha avantajlı getirmek adına Markabul takı fiyatları ile ilgili kampanyalar düzenler ve beğendiği takıyı daha uyguna satın almanı sağlar. Hem marka hem de model konusunda geniş seçeneklerin olması kampanyalı ürünlerin sayısını artırırken tercihine göre olan takıyı daha kolay bulabilmene yardımcı olur. Bu sayede tüm takı alışverişlerini Markabul sitesinden yapabilirsin. Dilersen takı fiyatları hakkında daha kolay bilgi edinmek adına en çok indirimliler sıralamasından yararlanabilirsin. Böylece tüm takılar en çok indirimliden en az indirimliye doğru sıralanacak ve bütçene en uygun parçayı bulman kolaylaşacak!

Takı için toplam 81.635 ürün bulundu.

you Design İsimli Erkek Bebek Bilekliği %20 indirim
you Design İsim Yazılı Plaka Bileklik %20 indirim
you Design Burgulu İki Harfli Yüzük %20 indirim
you Design İsim Yazılı Kolye %20 indirim
you Design Üç Plakalı İsim Kolye %20 indirim
Gimora N Harfi Kolye %40 indirim

99TL   59.4 TL

Panço Kız Çocuk Taç 99379066128 %30 indirim
Ferda Ekberi Boho Coffee Küpe %18 indirim