Tablet kılıfı

Binlerce aksesuar, giyim ve ev dekorasyon ürününü tek bir platformda bir araya getiren Markabul, her tarza hitap eden tablet kılıfı çeşitlerini beğenine sunuyor. Akıllı telefonların ve tabletlerin hayatımızın büyük bölümünü kapladığı günümüzde, telefon ve tablet kılıfı modelleri de önemli bir yere sahiptir. Telefon ya da tablet kılıfları bir taraftan akıllı cihazın için koruma vadediyor bir taraftan da stilini yansıtıyor.

Her marka ve her boy tablet için uygun tablet kılıflarını çanta modelleri içeriğinde kolaylıkla bulabilirsin. Deri, kauçuk, tekstil gibi farklı materyaller kullanılarak üretilen tablet kılıfları, dayanıklılığı ile uzun süreli kullanım sağlıyor. Fermuarlı, mıknatıslı veya tokalı tablet kılıfları, tabletini çantanda ya da elinde taşırken kolaylık sunuyor. Fermuarlı ve mini çanta formunda dizayn edilen kılıflar sayesinde tabletin sana her yerde eşlik edebilir. Cep detaylı tablet kılıfları kalem, kart gibi küçük özel eşyalar için de saklama alanı oluşturuyor. Tokalı ya da mıknatıslı modeller, pratik kullanımları sayesinde sıklıkla tercih ediliyor. Tabletini daha rahat taşımak için koleksiyonda yer alan tablet çantası modellerini de inceleyebilirsin.

Tablet Kılıfı Modelleri

Farklı materyaller kullanılarak üretilen tablet kılıflarında hemen hemen her renk kullanılıyor. Kişisel tercihlerine ve tarzına uygun kılıfları seçerek stilini tamamlayabilirsin. Siyah, beyaz, krem, gri, füme gibi nötr renkler en çok tercih edilen renkler arasında yer alır. Nötr renkler dışında enerjik kişiliğini ortaya çıkarmak için kırmızı, bordo, yeşil, mavi, turuncu gibi canlı renklerde tasarlanan tablet kılıflarını tercih edebilirsin. Tek renk modeller yanında çok renkli ve desenli kılıflar da dikkat çekiyor. Ayrıca logolu, figürlü, yazılı ya da baskılı yüzeye sahip telefon kılıfı modelleriyle de farklı stilini öne çıkarabilir, gittiğin her yerde bir adım önde olabilirsin.

Kılıflar yüzlerce desenle buluşarak tarzını belirliyor. Defter desenli tablet kılıfları ile tabletini mükemmel bir şekilde kamufle edebilirsin. Yüzeyinde el yazısı bulunan kılıflar, çiçek figürlü tasarımlar, haritalı yüzeye sahip modeller popüler modeller arasında yer alıyor. Fiyonklu ya da düğmeli kılıflar şirin tasarımları ile beğeni topluyor. Eğer işyerinde laptop kullanıyorsan, farklı tasarımlara sahip laptop kılıfı modellerini de inceleyebilirsin. Laptopu rahat taşıyabilmek için özel üretilen laptop çantası çeşitleri de günlük hayatına konforu getiriyor.

Kapağın kaldırılması ile otomatik kilidin açıldığı tablet kılıfı çeşitleri pratik kullanım vadediyor. Koruyucu sert kapaklar tabletini çarpmalara karşı etkili bir şekilde koruyor. Böylece çarpma ve vurma gibi nedenlerle ekranın çizilmesi, çatlaması, kırılması gibi riskler en aza iniyor. Ayrıca katlanabilir kapağa sahip modeller işini kolaylaştırıyor. Katlanır kapak sayesinde tabletini dik ya da eğimli bir şekilde kullanabilirsin. Stand kısmı tabletin masa, sehpa gibi zeminlerde istediğin eğimde durmasına olanak tanıyor. Böylece rahat bir şekilde arkaya yaslanarak videolar seyredebilirsin.

Tablet Kılıfı Fiyatları

Tablet kılıfı tabletin dış etkenlerden korunması için en önemli tamamlayıcılardan biridir. Her boy tablet için uygun ebatta tablet kılıfı bulabilir ve tabletini birçok riskten uzak tutabilirsin. Ancak bunun için tablet kılıfı seçerken, kılıfın tabletini koruyucu özelliğe sahip olmasına dikkat etmelisin. Kılıfın hangi model olursa olsun tabletini sorunsuz bir şekilde sarmış olmasına dikkat etmelisin. Açılır kapanır kapak kısmının, tableti kullanmadığın anlarda kapalı olacak şekilde dizayn edildiğinden emin olmalısın. İster mıknatıslı ister fermuarlı istersen de tokalı olsun, kılıfın kapağı sen açmadığın sürede kapalı kalacak özellikte olmalıdır.

Tabletini gün boyu kullanıyorsan, standlı tablet kılıfları işini kolaylaştıracaktır. Standlı tablet kılıfları tabletinin senden bağımsız olarak dik ya da eğimli bir şekilde durmasını sağlıyor. Mini tabletini el çantası modellerinde güvenle taşımak için bir kılıf bakıyorsan, zarf kapamalı deri tablet kılıfı modellerini inceleyebilirsin. Fermuarlı çanta şeklinde tasarlanan tablet kılıfları da tabletini güvenle taşımana olanak tanıyor. Rengarenk ve modern tasarımları ile dikkat çeken tablet kılıflarını en uygun fiyat seçenekleri ile satın alabilirsin. Markabul, yüzlerce farklı modeli beğenine sunuyor.

Tablet kılıfı için toplam 768 ürün bulundu.

VALENTINO GARAVANI TELEFON KILIFI %70 indirim