Markabul nedir?

Markabul.com, hangi kategoride ürün almak istiyorsanız, ayakkabı, çanta, elbise, tesettür vb. o ürünlerin bütün marka ve mağazalarını bir araya getiren, internet üzerindeki tüm satış kanallarını tek bir noktada toplayan, size zaman kazandıran ve daha çok seçeneği, daha kolay bir şekilde görmenizi sağlayan bir online alışveriş aracıdır. Markabul üyelik sistemi ile alışveriş konulu bir tür sosyal paylaşım alanına sahip olmuş olur, listelerinizi paylaşabilir, diğer üyeleri veya markaları takip edebilirsiniz.

Aynı zamanda Markabul blogdan moda, stil, yaşam, evlilik, yeni trendler, sokak modası, teknoloji gibi konularda güncel bilgi edinir, uzmanların sizin için sundukları ipuçlarını değerlendirirsiniz.

Markabul’da neler yapabilirim? Neden Markabul kullanıcısı olmalıyım?

Markabul’da aradığınız ürünün bütün marka ve mağazalardaki seçeneklerine kolayca ulaşabilir, kendi listelerinizi oluşturabilir, ürünlerde indirim, markalarda yeni ürün ve indirim, mağazalarda özel indirim takiplerini yapabilirsiniz.

Markabul kullanıcıları daha fazla seçeneği bütün mağazaları ya da online mağazaları gezmeden, her ürünün görselleri ve bilgileriyle birlikte tek bir noktada görme imkanı elde eder. Modayı daha zahmetsiz, daha keyif alarak ve daha etkili bir şekilde takip eder.

Markabul’a nasıl üye olabilirim? Üyelik ücretli mi?

Markabul’a üye olabilmek için ana sayfada sağ üst köşede bulunan “Giriş Yap” butonuna tıklayarak üyelik formumuzu doldurabilir ya da saniyeler içersinde Facebook hesabınızla giriş yapabilirsiniz.
Markabul üyelerine özel tanımlanmış ayrıcalıklar ve indirimlerden tamamen ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

Markabul.com sitesinden faydalanmak için üye olmak zorunda mıyım?

Markabul’u kullanmak için üye olmak gerekmiyor. Ancak kendi listelerinizi oluşturabilmek, onları sosyal medyada paylaşabilmek, diğer kullanıcıları takip edebilmek, onların listelerini görebilmek ve takip edebilmek, markalardaki yeni ürünlerden ve online mağaza indirimlerinden haberdar olabilmek için üye olmanız gerekiyor.

“Bunu istiyorum” butonu ne işe yarar? Nasıl kullanabilirim?

Bunu istiyorum olarak etiketlediğiniz ürünler bir listede toplanır, kendi listenizden o üründe olacak indirimleri görebilir,
hemen almayacak olsanız dahi dönüp dönüp tekrar bakmak, karar vermek için bekletebilir, indirim olduğunda üründe haberdar olabilirsiniz.

İstediğim ürünleri nereden takip edebilirim?

Markabul profilinize giriş yaparak “Beğendikleriniz” bölümüne girerek listenizdeki ürünleri görebilir ve düzenleyebilirsiniz.

Listelerim nedir, ne işe yarar? Nasıl liste oluşturabilirim?

“Listelerim” sayfası, beğendiğiniz ürünlerin belirli listeler oluşturarak kategorize etmeni sağlar. Belirli ürün ya da renk grupları için “Ofis şıklığı”, “Bunlar tam benlik”, "Kırmızı ayakkabılar", "Oğlum için spor ayakkabılar" gibi yeni listeler oluşturmak, bu ürünlere kolay yoldan ulaşabilmenize yardımcı olur.

Neden sevdiğim marka Markabul’da yok?

Olmaz da hadi oldu diyelim, gözümüzden kaçtı ya da sisteme henüz entegre olmadı, görmek istediğin markaları iletisim(@)markabul.com adresine bildirirseniz, Markabul ekibi hemen ilgilenir ve sizi sevdiğiniz markalarla buluşturmak için elinden geleni en hızlı şekilde yapar.

Profilimi nasıl güncelleyebilirim?

Profilinizi güncellemek için sayfanın sağ üst köşesinde yer alan size ait olan resme ya da henüz yoksa resim ikonuna tıklayarak “Ayarlar” a tıklayın ve profil resmi dahil gerekli değişiklikleri yapabilirsiniz.

Kendimle ilgili tanıtıcı metni nasıl profilime girerim?

Sayfanın sağ üst köşesinde yer alan size ait olan resme ya da henüz yoksa resim ikonuna tıklayarak “Ayarlar” a tıklayın, önünüze çıkan ekranda “Hakkımda” kısmı için ayrılmış yere moda, stil, trend, yaşam, alışveriş konularında sizi ifade eden şeyleri yazabilirsiniz.

Başka bir üyeye nasıl mesaj gönderebilirim?

Mesaj göndermek istediğiniz kişinin profil resminin yanında bulunan “Mesaj Gönder” butonuna tıklayarak açılan ekrana mesajınızı yazabilir, “Gönder” butonuna basarak da mesajın gitmesini sağlayabilirsiniz.

Diğer bir üyeyi nasıl takip edebilirim?

Kendi profilinizde “Takip Ettikleri” butonuna tıklayarak sizinle benzer ürünlerle ilgilenmiş kişilerden oluşan bir öneri listesi ile karşılaşırsınız, burda dilediğiniz kişinin resmine tıklayarak, o kişiyi takip edebilir, listelerini, takip ettiği kişileri, takipçilerini ve beğenilerini görebilirsiniz.

Bana gelen mesajı nasıl okuyabilirim?

Size gelen mesajları okuyabilmek için sayfanın sağ üst köşesinde yer alan size ait olan resme ya da henüz yoksa resim ikonuna tıklayarak “Mesajlar” bölümüne girebilirsiniz ve size gelen ve sizin cevap vermiş olduğunuz mesajların listesini görebilirsiniz.

Şifremi nasıl güncelleyebilirim?

Size gelen mesajları okuyabilmek için sayfanın sağ üst köşesinde yer alan size ait olan resme ya da henüz yoksa resim ikonuna tıklayarak “Ayarlar” bölümüne girebilirsiniz, Profil Ayarlarının son satırında “Şifre Ayarları”na tıklayarak eski şifrenizi, yeni şifrenizle değiştirebilirsiniz.

Beğendiğim ürünleri nasıl satın alabilirim?

Beğendiğin ürünü satın alabilmek için, ürün görseli yanında yer alan sarı “Satın Al” butonuna tıklayabilirsiniz. Bu işlem sizi beğendiğiniz ürünün satıldığı markanın sitesine yönlendirecektir. Alışverişinizi yönlendirilmiş olduğunuz sitede güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

Yapacağım alışverişlerde kredi kartımı kullanmak zorunda mıyım?

Yapacağın alışverişlerde kullanabileceğiniz ödeme opsiyonları, Markabul ürün sayfasındaki “Satın Al” butonuna tıkladıktan sonra yönlendirildiğiniz web sitesine göre değişiklik gösterebilir. Seçenekler arasında kredi kartı ile ödeme, havale, kapıda ödeme gibi seçenekler yer almaktadır.

Markabul, kullanıcılarına sunmakta olduğu hizmet kapsamında alışverişini yapacağınız site tarafından sunulan içerik, ürün ya da hizmet konusunda herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır.

Siteniz güvenli mi?

Sitemizde hesabım sayfasında bizimle paylaştığınız bilgiler dışında size ait herhangi bir bilgi tutulmamaktadır. Güvenlik gerektiren özel sayfalarda ise 256 bit SSL sertifikası https sayfalarına yönlendirme yapılarak ekstra güvenlik sağlanmaktadır.

Daha detaylı bilgi için Gizlilik ve Kullanım Sözleşmesi sayfalarına göz atabilirsiniz.