Seyahat Çantası

Hem güzel bir aksesuar hem de önemli bir ihtiyaç olan seyahat çantası, yolculuklarının daha rahat geçmesini sağlar. Alacağın çantanın dayanıklı ve kullanışlı olması seyahatini daha da konforlu hale getirecektir. Piyasada üretilen çok fazla sayıda ürünün olması, seçim aşamasında sana kararsızlık yaratabilir. Ancak seçimlerinde en kaliteli ve fonksiyonel parçaları en uygun fiyat aralıklarıyla satan markalara öncelik verebilirsin. Markabul sana bu markaların hepsini tek bir çatı altında sunmaktadır.

Çok sayıda markanın onlarca ürününe aynı anda yer veren Markabul, alışverişlerini daha basit hale getirmek adına gereken tüm özelliklere sahiptir. Seyahat ya da sırt çantası modellerinden satın almak istediğinde doğrudan çanta ya da aksesuar kategorilerini inceleyebilirsin. Alacağı parçanın su geçirmez olmasına ve birinci sınıf malzemeler kullanılarak üretilmesine dikkat etmelisin. Böylece alacağın her valiz ve bavul çeşitleri senin için daha kullanışlı hale gelecektir. Bunu yaparken sol kısımda yer alan filtreleme özelliğinden yararlanabilirsin.

Seyahat ürünlerinin yanı sıra abiye çanta modelleri gibi parçaları da bulabileceğin Markabul koleksiyonları, aksesuardan elektroniğe giyimden bebek ürünlerine kadar tüm ürünlere sahiptir. Yapacağın her alışveriş sana hem maddi hem de manevi açıdan avantaj sağlayacaktır. Siteye özgü indirim ve kampanyaların düzenlenmesi alışverişlerini daha mantıklı kılacaktır. Örneğin, piyasada omuz çantası için çok sayıda seçenek ve yüksek fiyat aralığı varken, Markabul’da bu kategoride indirimli fiyat seçeneklerini bir arada görebilirsin. Bu sebeple de hiç vakit kaybetmeden siteyi takip etmeli ve avantajlı fırsatlardan yararlanmaya başlamalısın.

Seyahat Çantası Modelleri

Seyahat çantası modelleri denilince akla bol bölmeli, fermuarlı, cepli ve buna benzer özelliklere sahip parçalar gelmektedir. Aynı zamanda dış görünümü cazip ve renkli olacak şekilde tasarlanan çantaların da bulunması, herkesin kendi tarzına uygun parçalar satın alabilmesini sağlar. Genelde spor çanta kategorisindeki ürünler yolculukta sıklıkla kullanılır. Buna ilaveten bilgisayarını taşımak adına kendine laptop çantası da sipariş verebilirsin. Özellikle suya ve yıpranmaya karşı dayanıklı olan bu çantalar sayesinde, elektronik cihazlarını kolayca taşıyabilirsin.

Genel olarak baktığında seyahat çantası modelleri arasında siyah, dokulu, şeritli, sırtta taşınabilir, deri, evrak çantası, süet, kendinden desenli, taba, rengarenk, baskılı, karikatür desenli gibi parçalar görebilirsin. Dilersen yolculukların için boy boy hazırlanmış valiz seti modelleri arasından da seçim yapabilirsin. Böylece kısa ya da uzun süreli fark etmeksizin her seyahatin için uygun seyahat çantası modelleri edinebilirsin. Bunun için tek yapman gereken, Markabul seyahat çantası kategorisini incelemek. Birkaç dakika içerisinde aradığın çantayı hemen bulabilirsin.

Seyahat Çantası Fiyatları

Seyahat çantası fiyatları belirlenirken genellikle çantanın kalitesi ve ebatları dikkate alınır. Bunun yanı sıra set şeklinde satılan ürünlerin fiyat aralığı tekli parçalara göre biraz daha yüksek olmaktadır. Örneğin, bazı setlerde, tıraş çantası ve buna benzer ürünlere yer verilmektedir. Çanta sayısının artması fiyatların da artmasına yol açacaktır. Ancak Markabul, çeşitli marka ve ürünlerde yaptığı indirimlerle beğendiğin parçaları daha az bütçeyle satın almanı sağlayacaktır. Bunun için tek yapman gereken geniş ürün seçenekleri arasından dilediğini seçmektir.

Beğendiğin ürün için geçerli olan indirimli seyahat çantası fiyatları, sepet kısmında görülecektir. İstersen yolculuk aksesuarların içerisine istediğin büyüklüğe sahip omuz çantası da ilave edebilirsin. Cüzdan, telefon ve buna benzer eşyalarını koyabileceğin çanta olarak da el çantası çeşitlerini kullanabilirsin. Hangisini seçeceğin tamamen sana kalmış olup, Markabul sana her ürüne dair geniş model seçenekleri sunmaktadır. Bu ürünler ve seyahat çantası fiyatları ile ilgili en yeni örnekleri hemen görebilmek için siteyi takipte kalabilir, siparişlerini birkaç dakika içerisinde tamamlayabilirsin.

Seyahat Çantası için toplam 2.482 ürün bulundu.

My Bag Mybag Seyahat Aksesuarı %13 indirim

39.95TL   34.9 TL

Samsonite Seyahat Çantası %30 indirim

349TL   244 TL

Kinetix Unisex Mavi Seyahat Çantası A5224354 %50 indirim
Mosafer Seyahat Aksesuarı %9 indirim

42.95TL   39 TL

EastWestbyB Seyahat, Spor, Plaj Çantası %25 indirim
Ccs ÇSS 411 Kumaş Orta Boy Valiz Gri %39 indirim
Sveg İstanbul One Pack- Olive %20 indirim
Fabrika Seyahat Aksesuarı %9 indirim

109.95TL   99.95 TL

My Bag Mybag Seyahat Aksesuarı %14 indirim

34.95TL   29.9 TL

Samsonite Spark SNG - Seyahat Çantası %15 indirim
Samsonite Spark SNG - Seyahat Çantası %15 indirim
Mosafer Seyahat Aksesuarı %11 indirim

54.95TL   49 TL

Fabrika Seyahat Aksesuarı %9 indirim

109.95TL   99.95 TL