Sarkıt 

Armatür, avize, sarkıt modelleriyle ilgili birbirinden farklı onlarca seçeneği bir arada sunan Markabul, dekorasyonlarında ihtiyacın olan her parçayı daha kolay bulabilmene yardımcı olur. Dünyaca ünlü markaların, en şık tasarımlarının bir araya getirilmesini sağlayan sitede, her bütçeye ve tarza uygun parçalar bulabilmek mümkün. Bu durum başta sarkıt ve avize modelleri olmak üzere her kategori için geçerlidir. Alışverişlerinde mükemmel bir deneyim yaşabilmen için Markabul, ürün çeşitliliğine her geçen gün yeni modeller ekler. Aynı zamanda ürün bazlı olarak yaptığı indirimlerle, bütçenizi zorlamadan alışveriş yapmana yardımcı olur. Ev dekorasyon ve aydınlatma kategorisinde yer alan her parça, en kaliteli markalara ait olduğu için buradan satın alacağın ürünleri rahatlıkla yaşam alanlarında kullanabilirsin. Burada dikkat etmen gereken en önemli olan nokta, ihtiyacına uygun olan ürünü bularak satın alabilmektir. Bunun için sitenin üst kısmında yer alan filtreleme aracından fiyat, model, kategori gibi filtrelemeler yapabilirsiniz. Daha kolay seçim yapabilmek adına en beğenilenler ya da en yeniler seçeneklerini işaretleyerek fikir edinebilirsiniz. Böylelikle tavan aydınlatmalarıyla ilgili ihtiyacın olan bütün ürünleri daha kolay bir şekilde bulabilirsin. Markabul ev dekorasyonu çeşitlerinde mobilyadan ev aksesuarlarına kadar birçok ürüne ulaşabilirsin.

Sarkıt Modelleri

Sarkıt modelleri hakkında fikir edinmek istediğinde, Markabul sitesinde işine yarayacak pek çok modeli bir arada görebilirsin. Genç odası, işyerleri, oturma odaları gibi pek çok ortamlarda kullanılan sarkıt avize modelleri, tavandan biraz daha alçakta olması sayesinde ışığın daha fazla yayılmasını sağlar. Aynı zamanda, ürün çeşitliliği bol olduğu için ihtiyaç duyduğun modeli kolayca bulabilmene yardımcı olur. En çok tercih edilen sarkıtlara baktığında bunlar arasında metal görünümlü, kafes şeklinde, modern, klasik, dairesel, ipli, özel tasarım, üçlü sarkıt, çiçek desenli, abajur görünümlü, mozaik, papatya lazer, İstanbul desenli gibi daha pek çok sarkıt modellerini bulabilirsin. Eğer sarkıt lambaya ek olarak farklı seçenekleri de incelemek istiyorsan, Markabul internet sitesinde yer alan armatür modellerini de görebilirsin. Bu aydınlatma sistemlerinin hemen hemen hepsi birbirinden farklı dekorasyonlara uyum sağlar. Sarkıtlar içerisinde özellikle bej, metalik, bronz, gümüş renkli olan modelleri pek çok ortama uyum sağlamasıyla bilinir. Bu ürünler, daha sade bir yapıya sahip olduğundan dolayı ilk tercih edilen modeller arasında yer alır. Markabul’u ziyaret ettiğinde başta sarkıt modelleri olmak üzere, ihtiyacınız olan tüm parçaları bir arada bulabilirsin. Sitede, farklı markalar bir araya geldiği için tek tek arama yapmana gerek kalmaz, tek bir sayfada hepsini görebilirsin.

Sarkıt Fiyatları

Sarkıt fiyatları belirlenirken ürünün modeli ve özellikleri göz önünde bulundurulur. Markabul’a özgü indirimlerin yapılması sayesinde sarkıt, avize, armatür kategorisinde beğendiğin ürünü daha uygun fiyatlardan satın alabilirsin. İndirim ve kampanyaların ürün bazlı olması sebebiyle, siteyi takipte alarak istediğin, beğendiğin ürüne daha uygun fiyatlarla sahip olabilirsin. Dilersen, sarkıt fiyatları ile ilgili filtreleme yaparak kendi bütçene en uygun olan modellere daha pratik bir şekilde ulaşabilirsin. En düşük fiyat ya da en yüksek fiyat sıralaması yaptığında, fiyat aralığına dahil olan ürünleri daha kolay bulabilirsin. Bu özellik, sitede yer alan tüm kategoriler için geçerlidir. Böylece alışveriş yapmak için ayıracağın süre biraz daha kısalacaktır. Sarkıt fiyatları, sitede yer alan pek çok ürüne kıyasla biraz daha uygun fiyatlı olduğu için, evine aydınlatma seçerken bu ürünler arasından seçim yapabilirsin. Eğer daha büyük, gösterişli parçalar arıyorsan, avize modelleri de evine uygun olabilir. Uygun parçaları seçerek yaşam alanlarında hoş bir hava yaratabilirsin.

Sarkıt  için toplam 2.672 ürün bulundu.