Mum / Mumluk 

Eskiden sadece aydınlatma için kullanılan mumlar, günümüzde kimileri için yine sadece elektrik kesildiğinde kullanıyor. Fakat kimileri için mumlar, içinde bulunulan ortamın ambiyansını değiştiren, kokusuyla insanları keyiflendiren ve bambaşka ortamlara ve zamanlara yolculuğa çıkmalarını sağlayan ev aksesuarları olarak görülür. Markabul onlarca farklı mum ve şamdan çeşitlerini tek bir tıkla sana ulaştırıyor. Ayrıca geniş bir ürün gamı sayesinde de seçim şansını kolaylaştırıyor.

Mum ve mumluk çeşitleri içerisinden seçim yaparken öncelikle kullanım amacını belirlemelisin. Dekoratif bir obje olarak kullanacaksan süslü ve şık cam, porselen bardaklar ya da kaseler içinde olanları tercih edebilirsin. Ardından mumu kullanacağın ortamın dekorasyonunu da göz önünde bulundurmalısın. Evinin veya odanın dekorasyonuna dikkat ederek, mumun renklerine ve şekline karar verebilirsin. Örneğin klasik bir şekilde dekore edilen evler için, gümüş görünümlü metal ve parlak şamdanlarla birlikte sade ve uzun mumluklar seçilebilir. Bu sayede seçilen mumlar, hem hoş bir görünüm ortaya koyacak hem de yakıldıkları zaman odaya yeni bir hava kazandıracaktır. Aynı zamanda ev dekorasyon ürünlerini de inceleyerek, evine şıklık katabilirsin. Duvar dekorasyon ürünleriyle de yaşadığın ortamı daha canlı ve renkli bir hale dönüştürebilirsin.

Mum ve Mumluk Modelleri

Her tarza ve ortama kolay uyum sağlayabilmesi için farklı mum ve mumluk çeşitleri sunuluyor. Farklı şekillere sahip olan ve görünümleriyle büyük beğeni toplayan modeller daha çok dekoratif amaçlı tercih edilir. Bunların dışında hem görünümleri hem de hoş kokuları sebebiyle tercih edilen modeller de bulunur. Bu çeşitleri ise genellikle, günlük hayatında sık sık mum kullananlar tarafından seçilir. Eğer mumları kokusu için satın alacaksan, ne tür kokulardan hoşlandığına karar vermelisin. Floral kokuları beğeniyorsan, hafif çiçek kokulu mumlar senin için daha uygundur. Hem erkeklerin hem de kadınların hoşlanacağı zarif kokulardan istersen bergamot, limon ya da çam gibi kokular yayan mumları tercih edebilirsin. Romantik kokulardan hoşlanıyorsan da vanilya, pudralı esansları deneyebilirsin. Ayrıca sadece mumlarla değil, Markabul’dan seçeceğin tablo modelleriyle de evinde farklı bir hava yaratabilirsin.

Mum ve mumluk modelleri arasından ihtiyacına uygun olanı geniş ürün gamı içerisinden kolaylıkla seçim yapabilirsin. Bu ürünler dışında seçeceğin fener mumluk çeşitleriyle de bulunduğun ortama şıklık katabilirsin. Eğer evinin görünümüne önem veriyorsan da dekoratif mum çeşitleri tam da aradığın özelliklere sahip. Markabul ile şık bir dekorasyona sahip olabilir, herkes tarafından büyük bir beğeni toplayabilirsin.

Mum ve Mumluk Fiyatları

Mumlar aynı zamanda harika hediyeliklerdir. Özellikle de ev hediyesi alman gerekiyorsa seçimini mumlardan ve şamdanlardan yana yapabilirsin. Şık bir cam kavanoz ya da porselen kase içindeki kokulu mum modelleri, her ev sahibi için unutulmaz bir hediyedir. Çikolata sevenler için çikolata kokulu bir mum, banyosunda hoş kokular isteyenler için de limon esanslı mum, muhteşem birer hediye olabilir.

Markabul’da her bütçeye uygun olabilecek birçok mum ve mumluk modelleri yer alır. Geniş fiyat yelpazesine sahip olan mumlar ve mumluklar, farklı fiyat aralıkları ve çeşitli kampanyalar sayesinde uygun fiyatlarla sana sunuluyor. Dilersen mum konusunda uzmanlaşan ve sadece mum üreten bir markanın mumlarından birini seçebilir, dilersen de sevdiğin ve her gün kullandığın parfümle aynı kokuya sahip mumlardan satın alabilirsin. İstersen Markabul’daki şamdan ya da mum kaselerinden satın alıp başka mumlarla birlikte kombinleyerek kendi imzanı atabilirsin. Şık ve hoş görünümlü ürünlere ulaşmak için Markabul koleksiyonlarını inceleyebilir, beğendiğin ürünleri satın alabilirsin.

Mum / Mumluk  için toplam 4.478 ürün bulundu.

Gigi MUM %70 indirim

265TL   79 TL

Gigi MUM %70 indirim

265TL   79 TL

Boyner Evde Mumluk %50 indirim

29.9TL   14.99 TL

Bomb Cosmetics Baby Powder Bardak Mum %29 indirim
Georg Jensen ŞAMDAN %20 indirim

2549TL   2039 TL

Bomb Cosmetics Festival Dream Bardak Mum %29 indirim
Memo Coriander Tea Pot 600 Gr Mum %25 indirim
Illume Dylan Pembe Altıgen Seramik Mum %50 indirim
Bomb Cosmetics Loco Coco Bardak Mum %29 indirim
Boyner Evde 6'lı Mum %60 indirim

39.9TL   15.96 TL

Bomb Cosmetics Wild Cherry Bardak Mum %29 indirim
Boyner Evde 6'lı Eldiven Mum %60 indirim

39.9TL   15.96 TL

Boyner Evde Mumluk %70 indirim

59.99TL   17.99 TL

Leonardo Flick Flack Beyaz Mumluk %64 indirim
Voluspa MUM %50 indirim

529TL   264 TL

Bomb Cosmetics Daisyland Bardak Mum %29 indirim
Bomb Cosmetics Sweet Love Bardak Mum %29 indirim
Boyner Evde Mumluk %60 indirim

59.9TL   23.96 TL

Beymen Hediye Ş Harfi Siyah Porselen Mum %70 indirim
Bomb Cosmetics Jade Princess Bardak Mum %29 indirim
Boyner Evde Mumluk %50 indirim

19.95TL   9.99 TL

Bomb Cosmetics Shimmering Sands Bardak Mum %29 indirim
Bomb Cosmetics Shiny Happy Purple Bardak Mum %29 indirim
Boyner Evde 6'lı Yıldız Lacivert Mum %60 indirim
Bomb Cosmetics Bohemian Daze Teneke Mum %50 indirim
Bomb Cosmetics Lime Blossom Teneke Mum %50 indirim
Boyner Evde Mumluk %50 indirim

19.9TL   9.99 TL

Bomb Cosmetics Cotton Clouds Bardak Mum %29 indirim
Memo Grapefruit Tea Pot 600 Gr Mum %25 indirim
Boyner Evde 6'lı Kırmızı Mum %60 indirim
Bomb Cosmetics Fruit Firework Bardak Mum %29 indirim
Bomb Cosmetics Elderflower & Apple Teneke Mum %50 indirim
Lucky Art Mumluk %27 indirim

109.95TL   79.95 TL

Bomb Cosmetics Rhubarb Rave Bardak Mum %29 indirim
Boyner Evde 6'lı Yıldız Mum %60 indirim

39.9TL   15.96 TL

Boyner Evde Mum %53 indirim

32TL   14.99 TL

Bomb Cosmetics Flower Power Teneke Mum %50 indirim
Bomb Cosmetics Daydreamer Bardak Mum %29 indirim
Bomb Cosmetics Merrily On High Bardak Mum %29 indirim
Boyner Evde Mumluk %60 indirim

59.9TL   23.96 TL

Beymen Hediye K Harfi Gri Porselen Mum %70 indirim
Bomb Cosmetics Lemon Drop Bardak Mum %29 indirim
Bomb Cosmetics Summer Picnic Bardak Mum %29 indirim