Masa 

Evlerin olmazsa olmaz parçaları arasında yer alan masa, kendi içerisinde kalite ve özellik yönünden farklılık gösterir. Bunların en iyisini seçmek istediğinde kalitesine güvendiğin ve aynı zamanda uygun fiyatlı olan adrese öncelik verebilirsin. Masa seçimlerinde öncelikle bu ürünü nerede kullanacağını dikkate alman gerekecektir. Eğer mutfakta kullanmak için tercih edeceksen, özel olarak üretilen mutfak masası çeşitlerine göz atabilirsin. Tekli ya da sandalye takımlı olacak şekilde satın alabileceğin bu parçalarda farklı tasarımlara yer verilmektedir. Bu modellere ulaşmak için masa sandalye takımları kategorisini inceleyebilirsin. Mutfak tarzın daha sade ise seçimlerinde daha desenli ve dikkat çekici modelleri kullanabilirsin.

Mutfağında masanın uyumlu olması her zaman sana kusursuz bir görünüm sunacaktır. Mutfağın yanı sıra masayı bahçen ya da yemek odaların için de kullanabilirsin. Yemek odası masaları her evin ihtiyaçlarından biri olup, daha geniş ebatlarda olacak şekilde üretilir. Özellikle açılır kapanır masalar pek çok ev sahibi tarafından daha kullanışlı olarak görülür. Bunlarda hem beyaz ve krem hem de doğal ahşap rengi tonlarına yer verilmekte olup, herkes kendi tarzına uygun parçayı kolayca bulup satın alabilir. Bu tarz parçaların daha uzun ömürlü olmasını istiyorsan doğal ağaç masa çeşitlerine göz atabilirsin. Ancak bunun için güvenilir olan markaların ürünlerini satın almalısın. Özellikle günlük masa çeşitleri daha sık kullanıldığından dolayı, bu ürünler içerisinden hem kaliteli hem de uygun fiyatlı modellere öncelik verebilirsin.

Masa Modelleri

Masa modelleri kullanım alanlarına göre çeşitlere ayrılmaktadır. Bunlar arasında özellikle yuvarlak masa modelleri, pek çok alanda rahatlıkla kullanılabilir. Küçük mekanlar için kurtarıcı ve dekoratif olan bu parçalarda özellikle koyu ahşap tonları daha fazla tercih edilir. Bar masaları da yuvarlak masa modelleri kategorisinde yer almakta olup, bunların boyu diğerlerine kıyasla biraz daha uzundur. Genel olarak en çok ilgi gören masa çeşitleri hakkında fikir edinmek istediğinde çalışma masası, yazı masası, tablalı masa, açılabilir masa, rattan ve bilgisayar masası, katlanır masa gibi parçaları koleksiyonlarda görebilirsin. Bunlar için farklı renk ve ebat seçenekleri sunulmaktadır.

Dünyaca ünlü markanın ürünlerine kolayca ulaşabilmek için Markabul sitesine göz atabilirsin. En kaliteli ve en uygun fiyatlı masa modelleri sitede tek bir çatı altında listelenmektedir. Dilersen kendine masa seti sipariş vererek, daha uyumlu bir dekorasyon ortaya çıkarabilirsin. Sitede yer alan mobilya görselleri fikir sahibi olmana yardımcı olacaktır. Bunlara uygun ev dekorasyon ürünleri seçerek tarzını tamamlayabilir, yaşam alanlarını daha şık ve estetik hale getirebilirsin.

Masa Fiyatları

Masa fiyatları satın alacağın ürünün özelliklerine göre farklılık gösterir. Bazı masalarda özel tasarımlara yer verilmesi, bu parçaları daha özel hale getirirken fiyatlarının da artmasında neden olmaktadır. Dolayısıyla seçeceğin masanın sade ya da gösterişli olmasına göre fiyatları ile ilgili tahmin yürütebilirsin. Eğer bilgisayar masası satın almak istiyorsan bunlarda fiyat aralığının biraz daha düşük olduğunu görebilirsin. Daha ergonomik ve fonksiyonel olacak şekilde tasarlanan bu parçalar, ihtiyacını fazlasıyla giderecektir. Benzer durum çalışma masası çeşitleri için de geçerlidir. Bilgisayar başında geçireceğin vaktin daha verimli olmasını sağlayan bu parçalar için masa fiyatları da en ekonomik olacak şekilde belirlenir.

Markabul sitesinde aradığın tüm masa çeşitlerine ulaşabilir, siteye özgü yapılan indirimlerle bunlara düşük maliyetlerle sahip olabilirsin. İstersen masa sandalye takımları alarak ev dekorasyonunda daha farklı ve canlı bir görünüm ortaya çıkarabilirsin. Bunlara kolayca ulaşmak için sol kısımda yer alan kategori filtrelemesinden yardım alabilirsin. Özellikle burada yer alan makyaj masası modelleri kategorisinde ise en özel ve modern tasarımlara yer verilir. Bunlar için geçerli olan masa fiyatları da pek çok mağazaya göre daha uygundur. Markabul koleksiyonlarını incelediğinde aradığın masa çeşitlerine kolaylıkla ulaşabilirsin.

Masa  için toplam 2.205 ürün bulundu.

Vivense Black Çalışma Masası %31 indirim
Vivense Merve Çalışma Masası %30 indirim
Vivense Bernerto Ceviz Çalışma Masası %20 indirim
Vivense Robin Çalışma Masası %26 indirim
Vivense Senny Çalışma Masası %26 indirim
Vivense Oscar Çalışma Masası %30 indirim
Vivense Gobio Çalışma Ünitesi %40 indirim
Vivense Jenga Çalışma Masası Beyaz %23 indirim
Vivense Balbino Çalışma Masası %29 indirim
Vivense Olivia Çalışma Masası Ceviz %32 indirim
Vivense Laura Çalışma Masası %28 indirim
Vivense Gelincik Çalışma Masası %30 indirim
Vivense Lord Çalışma Masası Beyaz %23 indirim
Vivense Rossela Ceviz Çalışma Masası %19 indirim
Vivense Kelly Monitör Yükseltici %25 indirim
Vivense Minar Çalışma Masası - Beyaz %31 indirim
Vivense Abrial Çalışma Masası Ceviz %19 indirim
Vivense Akron White  Çalışma Masası %37 indirim
Vivense Dolaplı Çalışma Ünitesi %20 indirim
Vivense Demontha Rylai Masa 120X70 %25 indirim
Vivense Dole Çalışma Masası-Beyaz-Teak %24 indirim
Vivense Demontha Asvor Masa 150X70 %26 indirim
Vivense Poly Çalışma Masası %26 indirim
Vivense Uso Çalışma Masası %29 indirim
Vivense Givayo Abella Çalışma Masası %23 indirim
Vivense My Car  Çalışma Masası %31 indirim
Vivense Mundus Çalışma Masası Beyaz %26 indirim
Vivense Ayame Çalışma Masası %29 indirim
Vivense Fiona Çalışma Masası - Beyaz %23 indirim
Vivense Akron Cross White  Çalışma Masası %36 indirim
Vivense Truck Çalışma Masası %45 indirim
Vivense Worley White Grid Çalışma Masası %36 indirim
Vivense Worley Cross Çalışma Masası %36 indirim
Vivense Limber Çalışma Masası Beyaz %28 indirim
Vivense Simple Beyaz Masa %25 indirim

1519TL   1139 TL

Mudo BORN ÇALIŞMA MASASI %16 indirim

4990TL   4200.02 TL

Vivense Sıla Çalışma Masası %30 indirim
Vivense Seta Çalışma Masası 90 Cm %31 indirim
Mudo LONDON ÇALIŞMA MASASI %12 indirim

2490TL   2200.01 TL

Vivense Montgomery Çalışma Masası %36 indirim
Vivense Kalender Masa Çekmeceli 90 Cm %33 indirim
Vivense Bilgisayar Ve Çalışma Standı %25 indirim
Vivense Ferrous Çalışma Masası %45 indirim
Vivense Magenta Gri Çalışma Masası %19 indirim
Vivense Bahar Çalışma Masası Beyaz %29 indirim
Vivense İzel Country Çalışma Masası %27 indirim
Vivense Notas Çalışma Masası %17 indirim
Vivense Casa Elips Toplantı Masası %25 indirim
Vivense Elinor Çalışma Masası %32 indirim
Vivense Nova Masa Beyaz %31 indirim

229TL   159 TL