Masa 

Evlerin olmazsa olmaz parçaları arasında yer alan masa, kendi içerisinde kalite ve özellik yönünden farklılık gösterir. Bunların en iyisini seçmek istediğinde kalitesine güvendiğin ve aynı zamanda uygun fiyatlı olan adrese öncelik verebilirsin. Masa seçimlerinde öncelikle bu ürünü nerede kullanacağını dikkate alman gerekecektir. Eğer mutfakta kullanmak için tercih edeceksen, özel olarak üretilen mutfak masası çeşitlerine göz atabilirsin. Tekli ya da sandalye takımlı olacak şekilde satın alabileceğin bu parçalarda farklı tasarımlara yer verilmektedir. Bu modellere ulaşmak için masa sandalye takımları kategorisini inceleyebilirsin. Mutfak tarzın daha sade ise seçimlerinde daha desenli ve dikkat çekici modelleri kullanabilirsin.

Mutfağında masanın uyumlu olması her zaman sana kusursuz bir görünüm sunacaktır. Mutfağın yanı sıra masayı bahçen ya da yemek odaların için de kullanabilirsin. Yemek odası masaları her evin ihtiyaçlarından biri olup, daha geniş ebatlarda olacak şekilde üretilir. Özellikle açılır kapanır masalar pek çok ev sahibi tarafından daha kullanışlı olarak görülür. Bunlarda hem beyaz ve krem hem de doğal ahşap rengi tonlarına yer verilmekte olup, herkes kendi tarzına uygun parçayı kolayca bulup satın alabilir. Bu tarz parçaların daha uzun ömürlü olmasını istiyorsan doğal ağaç masa çeşitlerine göz atabilirsin. Ancak bunun için güvenilir olan markaların ürünlerini satın almalısın. Özellikle günlük masa çeşitleri daha sık kullanıldığından dolayı, bu ürünler içerisinden hem kaliteli hem de uygun fiyatlı modellere öncelik verebilirsin.

Masa Modelleri

Masa modelleri kullanım alanlarına göre çeşitlere ayrılmaktadır. Bunlar arasında özellikle yuvarlak masa modelleri, pek çok alanda rahatlıkla kullanılabilir. Küçük mekanlar için kurtarıcı ve dekoratif olan bu parçalarda özellikle koyu ahşap tonları daha fazla tercih edilir. Bar masaları da yuvarlak masa modelleri kategorisinde yer almakta olup, bunların boyu diğerlerine kıyasla biraz daha uzundur. Genel olarak en çok ilgi gören masa çeşitleri hakkında fikir edinmek istediğinde çalışma masası, yazı masası, tablalı masa, açılabilir masa, rattan ve bilgisayar masası, katlanır masa gibi parçaları koleksiyonlarda görebilirsin. Bunlar için farklı renk ve ebat seçenekleri sunulmaktadır.

Dünyaca ünlü markanın ürünlerine kolayca ulaşabilmek için Markabul sitesine göz atabilirsin. En kaliteli ve en uygun fiyatlı masa modelleri sitede tek bir çatı altında listelenmektedir. Dilersen kendine masa seti sipariş vererek, daha uyumlu bir dekorasyon ortaya çıkarabilirsin. Sitede yer alan mobilya görselleri fikir sahibi olmana yardımcı olacaktır. Bunlara uygun ev dekorasyon ürünleri seçerek tarzını tamamlayabilir, yaşam alanlarını daha şık ve estetik hale getirebilirsin.

Masa Fiyatları

Masa fiyatları satın alacağın ürünün özelliklerine göre farklılık gösterir. Bazı masalarda özel tasarımlara yer verilmesi, bu parçaları daha özel hale getirirken fiyatlarının da artmasında neden olmaktadır. Dolayısıyla seçeceğin masanın sade ya da gösterişli olmasına göre fiyatları ile ilgili tahmin yürütebilirsin. Eğer bilgisayar masası satın almak istiyorsan bunlarda fiyat aralığının biraz daha düşük olduğunu görebilirsin. Daha ergonomik ve fonksiyonel olacak şekilde tasarlanan bu parçalar, ihtiyacını fazlasıyla giderecektir. Benzer durum çalışma masası çeşitleri için de geçerlidir. Bilgisayar başında geçireceğin vaktin daha verimli olmasını sağlayan bu parçalar için masa fiyatları da en ekonomik olacak şekilde belirlenir.

Markabul sitesinde aradığın tüm masa çeşitlerine ulaşabilir, siteye özgü yapılan indirimlerle bunlara düşük maliyetlerle sahip olabilirsin. İstersen masa sandalye takımları alarak ev dekorasyonunda daha farklı ve canlı bir görünüm ortaya çıkarabilirsin. Bunlara kolayca ulaşmak için sol kısımda yer alan kategori filtrelemesinden yardım alabilirsin. Özellikle burada yer alan makyaj masası modelleri kategorisinde ise en özel ve modern tasarımlara yer verilir. Bunlar için geçerli olan masa fiyatları da pek çok mağazaya göre daha uygundur. Markabul koleksiyonlarını incelediğinde aradığın masa çeşitlerine kolaylıkla ulaşabilirsin.

Masa  için toplam 2.195 ürün bulundu.

Vivense Marlinda Çalışma Masası %24 indirim
Vivense Kalender Çalışma Masası 120 Cm %35 indirim
Vivense Valancia Çalışma Masası %24 indirim
Vivense Bonamy Turkuaz Çalışma Masası %20 indirim
Vivense Alfonso Çalışma Masası %34 indirim
Vivense Dominic Çalışma Masası %35 indirim
Vivense Daby Çalışma Masası %25 indirim
Vivense Simal Çalışma Masası %40 indirim
Vivense Bartoli Çalışma Masası %34 indirim
Vivense Boswell Masif Çalışma Masası %19 indirim
Vivense Poyraz Çalışma Masası Beyaz %15 indirim
Vivense Abriale Çalışma Masası Ceviz %20 indirim
Vivense Pierce White Çalışma Masası %41 indirim
Vivense Orbella Çalışma Masası %35 indirim
Vivense Mainford Çalışma Masası %41 indirim
Vivense Demontha Portatif Masa 120X60 %20 indirim
Vivense Olivia Çalışma Masası Beyaz %35 indirim
Vivense Tinca Çalışma Masası %20 indirim
Vivense Enki 90Cm Çalışma Masası %36 indirim
Vivense Cosmo Siesta Çalışma Masası %31 indirim
Vivense İnci Çalışma Masası Beyaz %25 indirim
Vivense Fiona Çalışma Masası - Ceviz %23 indirim
Vivense Ucon White Çalışma Masası %40 indirim
Vivense Irmak Çalışma Masası Beyaz %35 indirim
Vivense Ome Masif Çalışma Masası %28 indirim
Vivense Demontha Çalışma Masası 110X70 %20 indirim
Vivense Mimilos M1 Düz Çalışma Masası %26 indirim
Vivense Worley Çalışma Masası %41 indirim
Vivense Baston Ayak Çalışma Masası %40 indirim
Vivense Alaska Çalışma Masası %24 indirim
Mudo LIESTA ÇALIŞMA MASASI %40 indirim

3990TL   2410.54 TL

Vivense Oxo Çalışma Masası Cordoba %19 indirim
Vivense Delta Çalışma Masası 90 Cm %34 indirim
Vivense Givayo Pina Çalışma Masası %20 indirim
Vivense Worley Cross White Çalışma Masası %41 indirim
Vivense Last Çalışma Masası %14 indirim