Kutular 

Kutular, organizer görevini üstlenen ve ortamın derli toplu olmasını sağlayan çok amaçlı ürünlerdir. Yaşam alanını düzenlemek ve güzelleştirmek için farklı modeldeki kutular aksesuar olarak da kullanılabilir. Evde, ofiste, garajda ve balkonda kullanabileceğin ürünler geniş bir kullanım alanına sahiptir. Ortalıkta durmasını istemediğin eşyaları depolayabilir, dekoratif kutular sayesinde şık bir dekorasyon oluşturabilirsin.

Şık ve kullanışlı olmasıyla evin girişine ve koridora asılan anahtar kutusu çeşitleri de dekorasyonunu tamamlar. Anahtarın kaybolma ve karışma derdini ortadan kaldırarak, eve girerken veya çıkarken asmanı sağlar. Düzenli bir ortam hazırlamak ve mevsimlere göre kullandığın ayakkabıları kategorize etmek için de ayakkabı kutusu kullanabilir; onları ayırarak kirlenmesini ve şeklinin bozulmalarını engelleyebilirsin. Her evde ihtiyaç duyulan iğne ve iplik gibi malzemeleri bir araya toplayabileceğin dikiş kutusu çeşitleri, yaşanacak olan aksiliklerin de önüne geçer.

Kutu Çeşitleri

Ev düzenleyicilerin vazgeçilmezi olan kutu modelleri; farklı ebatları, renk seçenekleri ve görünümleriyle yaşam alanlarını daha kişisel hale getirir. Yatak odalarında çarşaf, yastık kılıfı ve yorgan modelleri gibi tekstil ürünlerini kumaş kutular içerisinde muhafaza ederek, bir düzen oluşturabilir ve bir simetri yakalayabilirsin. Aynı zamanda dolabına veya kullanmadığın ürünleri bulundurduğun alanlarda modern bir görünüm kazandırabilirsin. Yazlık ve kışlık kıyafetleri de bu kutulara yerleştirerek, dolabında daha ferah alan hazırlayabilirsin.

Saklama kutusu olarak kullanılan plastik kutular geniş bir kullanım alanına sahiptir. Rengarenk tasarımlar çocuk odalarının hareketli ürünleri içerisinde yer alır. Oyuncakları, kalemleri ve kitapları ayırabilir, çocuğunun ulaşacağı ürünleri bölmelere ayırabilirsin. Bölmeli, tekerlekli, kapaklı, çekmeli ve yapışkanlı gibi çeşitleri bulunan kutu çeşitleri kullanımda kolaylık sağlar. Kilitli modeller, evcil hayvanların mamalarını ve mutfaktaki erzaklarını saklaman için güvenli bir ortam sunar.

Çekmece içerisinde, gardırobun ve şifonyerin üzerine yerleştirerek kullanabileceğin saat kutusu modelleri, değerli eşyalarını saklayabileceğin kilitli modelleriyle rahat saklama alanı açar. Üst tarafında yer alan camlı modeller sayesinde bölmelerdeki takılarını görebilir, giyeceğin kombine göre rahatlıkla seçim yapabilirsin. Kadınlar kadar erkeklerin de severek kullandığı takı aksesuarları için düzen sağlayan takı kutusu modelleri; çekmeceli, bölmeli veya askılı olarak seçenek sunar. Yüzük, kolye, küpe, bileklik çeşitleri gibi aksesuarları birbirine karışmadan rahatça kullanmanı sağlar. Makyaj kutuları özel yapıları sayesinde malzemelerinin akmasını ve birbirine bulaşmasını engelleyerek düzeni sağlar.

Kutu Fiyatları

Kullandığın ürünleri tek bir yere sığdırmak dağınıklığa ve karmaşıklığa yol açar. İşin içerisinden çıkamayacağın durumları engellemek ve aradığına kolayca ulaşmak için birbirinden çeşitli modelleriyle alternatif sunan kutulardan edinebilirsin. Çalışma ortamını toparlamak, ortadaki fazlalıklara şık bir görünüm vermek ve düzen getirmek için uygun kutu fiyatları seçenekleriyle ihtiyacın olan modeli inceleyebilirsin.

Sevdiklerine doğum günlerinde en özel hediyeyi vermek için kitap şeklindeki kutulara göz atarak, onlara değerli ve kişisel bir armağan verebilirsin. Baskılı, kabartmalı, kaydırılabilen veya kilitlenebilen kutularla kullanım kolaylığı sunabilirsin. Dekoratif açıdan benzersiz bir dekorasyon sunan kutu çeşitleri; kare, yuvarlak, dikdörtgen, aynalı, işlemeli ve oymalı ürünleri ortamın ambiyansına göre ayarlayabilirsin.

Kullandığın objeleri, takıları, etrafta hoş olmayan görünüme yol açan eşyaları, kutular sayesinde bir araya toplayarak konforlu bir kullanım sunar. Mutfakta kullandığın gıdaları farklı boyutlardaki kutularda saklayabilir ve çikolata, şeker gibi atıştırmalıkları misafirlerine rahatlıkla ikram edebilirsin. Ahşap, cam, porselen, plastik, metal gibi malzemelerle tasarlanan ürünleri beklentilerin ve ihtiyaçlarına göre seçerek kutuları kişiselleştirebilirsin. Kahverengi tonları, siyah, beyaz, pembe, mor, sarı gibi geniş renk skalasına sahip olan renk tonlarıyla diğer dekorasyon ürünlerini evinde uyumla kullanabilirsin. Markabul farkıyla birçok markanın ürünlerini bir arada bulabileceğin kutuları inceleyebilir, bütçene uygun kutu fiyatları sayesinde alışverişi yapabilirsin. Geç kalmadan Markabul koleksiyonlarını ziyaret et ve istediğin ürünlere hemen sahip ol!

Kutular  için toplam 1.588 ürün bulundu.

Mudo DEKORATİF ANANAS KUTU 32CM %13 indirim

299.99TL   259.99 TL

CHABI-CHIC DEKORATİF KUTU %66 indirim

419TL   144 TL

Mudo FLOWER KİTAP KUTU %10 indirim

49.99TL   44.99 TL

Mudo KARO KIZ KİTAP KUTU %10 indirim

49.99TL   44.99 TL

Mudo ASTRONOT KİTAP KUTU %10 indirim

49.99TL   44.99 TL

Mudo MAÇA PAPAZ KİTAP KUTU %10 indirim

49.99TL   44.99 TL

Mudo STARRY NIGHT KUTU %10 indirim

49.99TL   44.99 TL

Mudo PURPLE UNICORN KİTAP KUTU %10 indirim

49.99TL   44.99 TL

Mudo DEKORATİF ANANAS KUTU 26CM %13 indirim

229.99TL   199.99 TL

Mudo DEKORATİF ANANAS KUTU 36CM %13 indirim

399.99TL   349.99 TL

PACIFIC CONNECTIONS DEKORATİF KUTU %70 indirim
Mudo KAKTÜS KİTAP KUTU %10 indirim

49.99TL   44.99 TL

Mudo KUPA AS KİTAP KUTU %10 indirim

49.99TL   44.99 TL

Mudo DREAM KUTU %10 indirim

49.99TL   44.99 TL

Mudo SİNEK VALE KİTAP KUTU %10 indirim

49.99TL   44.99 TL