Marka BulTakıKolye

Kolye

Takı koleksiyonunun nadide parçaları olan kolye modelleri, kadın ve erkek kullanıcıların aksesuar seçimlerini tamamlıyor. Boyundaki duruşuyla eşsiz bir şıklık vadeden kolyeler, farklı renk ve materyal kullanımıyla tercih seçeneğini artırıyor. En özel tasarımlar ise Markabul kategorilerinde seninle buluşuyor.

Her insan giyim tarzıyla farkındalık yaratmak ister. Bunu yaparken yararlanabilecek bir sürü ürün vardır. Şıklığın odak noktası sadece giyim ürünlerinde değildir. Kadın giyimde kendine daha çok yer bulan aksesuar çeşitleri, sınırları aşmaya başladı. Erkek giyim kombinlerinde kendine sıklıkla yer bulan takı çeşitleri, herkesin kendi tarzını yansıtmasına imkan tanıyor. Giyim kombinlere renklilik ve şık bir dokunuş katan kolye modelleri, tek başına veya farklı aksesuar çeşitleri ile bir arada kullanılıyor.

Erkek kolye modelleri daha sade tasarımlarla sunuluyor. Deri kolye ipi ve farklı figürlerin kullanıldığı ürünler daha çok tercih ediliyor. Kol ucu çeşitleri; kurt kafası, iskelet, film karakterleri ile süsleniyor. Aynı zamanda geometrik şekillerin bulunduğu parçalar da unutulmuyor.

Kadın kolye modelleri ise; zarif taşların yer aldığı tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Zümrüt, pırlanta ve inci taşlar abiye elbise şıklığını tamamlıyor. Tek sıra inci kolyeler, her yaşa ve her tarza hitap ediyor. Zümrüt taşların kullanıldığı kolyeler, hem renk seçenekleriyle hemde şıklığıyla bir adım öne çıkıyor. Pırlanta kolyeler, her daim kadınların rüyalarını süslüyor. Bu rüyayı gerçek kılmak ise indirimli kolye fiyatları ile mümkün oluyor.

Kolye Modelleri

Gösterişli parçaların yanı sıra sade tasarımlar da unutulmuyor. Spor giyim tarzını seven kadınlar, geometrik şekillerin yer aldığı kolyeleri tercih ediyor. Kare, dikdörtgen ve oval hatların keskin ya da yumuşak dokunuşlarına sahip olabilirsin. Kolyelerin en şık tamlayıcıları, diğer aksesuar seçimlerin oluyor. Yüzük modelleri, parmaklarında hoş bir görünüm yaratıyor. Küpe tasarımları saçını topladığın zamanlarda kulak bölgende zarif bir görünüm sunuyor. Saçını açık bırakmayı seviyorsan küçük küpeleri kullanabilirsin. Bu durumda giyim kombinindeki patlamayı kolyenle yakalayabilirsin. Kolyeni, küpeni ve yüzüğünü aynı detayları barındıran takı setleri arasında da tercih edebilirsin.

Spor giyim tarzını gündelik hayatında çok sık tercih ediyor olabilirsin. Peki, ofis giyiminde farklı parçalara yönelmek ister misin? Ofiste veya iş toplantılarında kullanmak için çiçek ve kalp kolye uçları içeren tasarımları tercih edebilirsin. Ya da tek bir inciyle süslenen kolyeler de satın alabilirsin. Kolyenin uzunluğu da önemlidir. Giyeceğin kıyafete, gündelik hareketlerine bağlı olarak kolye boyunu belirleyebilirsin. Uzun kolyeleri tercih ettiğinde kıyafetinde püskül gibi detayların yer almaması daha uygun olacaktır. Bu sayede kolyenin kıyafetlerine takılması gibi durumların önüne geçebilirsin. Kısa kolye çeşitleri ise yaka detayı bulunmayan giyim ürünleriyle daha uyumlu bir görünüm vadediyor. Böylelikle tüm dikkati kolyene ve boynundaki şık duruşuna çekebilirsin.

İndirimli Kolye Fiyatları

İndirimli kolye fiyatları tüm ürünlerde kendini gösteriyor. Choker kolyeler, uzun kolyeler, kısa kolyeler… Her bir detayın düşünüldüğü tasarımlar, farklı giyim tarzlarına yaraşır nitelikler barındırıyor. Erkeklerin en çok da gömlek modellerinin üzerine tercih ettiği zincir detaylı kolyeler, karizmatik bir duruş sergilemene imkan tanıyor. Yapacağın kombinde gömleğinin bir iki düğmesini açarak, koleyeni öne çıkarabilirsin. Çarpıcı görünümünü bileklik modelleri ile güçlendirebilirsin. Boncuk detaylı ya da metal parçların yer aldığı bilekliklerle stilini vurgulamak senin elinde.

Kadınlar choker kolyeleri denim ürünlerle kullanmayı oldukça seviyor. Günlük hiyiminde kot gömlek çeşitleri veya siyah bluz modelleri tercih edebilirsin. V yakalı tişört tasarımları da kısa kolyelerin için biçilmiş kaftan. Alt giyimde kullanacağın parçayla farklı aksesuarları değerlendirebilirsin. Bermuda ya da şort modelleri ile halhal çeşitlerini bir araya getirmek kaçınılmaz oluyor. Kampanyaları takip ederek birçok parçaya sahip olabilirsin. İndirimli kolye fiyatları ile kombinlerini tamamlayacağın tasarımlara hemen şimdi ulaşmaya ne dersin?

Kolye için toplam 21.691 ürün bulundu.

%64 indirim
Welch Melek Kanadı Gümüş Kolye %50 indirim
%69 indirim
Gimora Pure Kolye %30 indirim

179TL   125.3 TL

Gimora Mavi Mineli Göz Madalyon Kolye %30 indirim
Gimora Lucky You Nal Kolye %30 indirim

139TL   97.3 TL

Vakko KOLYE %65 indirim

1495TL   523 TL

%48 indirim

24.99TL   12.99 TL

795 TL