Klasik Avizeler

Ev dekorasyonu yaparken avize seçimlerinde dikkatli davranmak her zaman avantaj sağlar. Böylece aldığın mobilyalarla uyumlu bir görünüm oluşturabilirsin. Ancak bunu yaparken eşyalarının tarzını iyi bilmen gerekiyor. Örneğin, spor koltuk takımın için klasik avizeler kullanman karışık bir görünüme yol açacaktır. Daha gösterişli ve göz alıcı olmasıyla bilinen klasik avize modelleri, daha geniş salonlarda ve avangart mobilyalarla birlikte kullanılmaktadır. Bunların hem tekli hem de çoklu modelleri bulunmakta olup, mekanın genişliğine göre ebat seçimi yapabilirsin. Küçük odalar için genellikle tekli ya da ikili avize modelleri tercih edilmektedir. Aydınlatma sayısının yanı sıra bunlarda renk ve desen seçeneklerinin bulunması da seçimlerinde daha hassas davranmanı gerekli kılacaktır. Eğer mobilyaların beyaz ve bej gibi açık renkler ağırlıktaysa, gümüş ya da beyaz klasik avize modellerini tercih edebilirsin.

Kristal taşlı beyaz avizeler, pek çok ev dekorasyonuna uyum sağlamasıyla bilinir. Bunlara alternatif olarak modern avize çeşitlerini de inceleyebilirsin. Geçmişle günümüz tarzının harmanlanması şeklinde ortaya çıkan bu aydınlatmaların en güzel örneklerini Markabul’da bulabilirsin. En trend parçaları insanların beğenisine sunan Markabul, her dekorasyona ve tarza uyum sağlayacak parçalara sahiptir. Üstelik bu ürünler için en uygun fiyat seçenekleri uygulanmaktadır. Böylece başta aydınlatma ürünleri olmak üzere tüm alışverişlerini Markabul üzerinden yapabilirsin. Bu sayede salon dekorasyonu yaparken istediğin ürünleri bir araya getirebilir, kendine huzurlu ve ferah yaşam alanları oluşturabilirsin.

Klasik Avize Modelleri

Klasik avize modelleri denilince genellikle çok sayıda insanın aklına hayranlık uyandıran parlak ve şıkır şıkır lambalar gelmektedir. Taşlı, kristalli, işlemeli, oymalı ve daha pek çok farklı görünümlerde olacak şekilde tasarlanan bu avizelerde, aynı zamanda teknolojik yenilikler de görebilirsin. Uzaktan kumandalı avize çeşitleri, oturulan yerden rahatça kontrol edilebilmesi sayesinde çok sayıda yaşam alanında kendine yer edinmektedir. Küçük bir kumanda yardımıyla kullanılabilen bu tavan aydınlatmaları içerisinde özel bir kontrol mekanizması vardır. Bu tür özellikleri gerekli görmüyorsan seçimlerini led ışıklı avize çeşitlerinden yana da yapabilirsin. Klasik avize modelleri arasında yer alan bu parçalar, şık olmasının yanı sıra tasarruflu olmasıyla dikkat çekmektedir.

Her ihtiyaca çözüm sunan Markabul, klasik avize modelleri ve diğer tüm ürünleriyle ülkenin dört bir yanına hizmet vermektedir. Nerde olursan ol siteden vereceğin her sipariş, en kısa süre içerisinde adresine teslim edilecektir. Bu sayede avize modası ile ilgili en yeni gelişmeleri takip edebilir, giyim ve ev dekorasyon ürünlerinde en trend parçalara sahip olabilirsin.

Klasik Avize Fiyatları

Klasik avize fiyatları, sade ürünlere kıyasla daha fazla detay içermesi sebebiyle yüksek bütçe gerektirebilir. Alacağın avize ne kadar büyük ve gösterişli olursa buna bağlı olarak fiyatları da artacaktır. Ancak Markabul, klasik avize fiyatları kategorisinde yaptığı indirim ve kampanyalar sayesinde, istediğin ürünü daha düşük fiyatlardan satın almanı sağlar. Fiyat sıralaması yaptığında taşlı palmiye avize çeşitleri için fiyatların daha fazla olduğunu ve sitede bu gibi ürünlere özel indirimler yapıldığını görebilirsin. Özellikle camlı modern avize çeşitleri, hem fiyatları hem de tasarımıyla çok sayıda dekorasyonda yerini almaktadır.

Evinde daha şık bir görünüm elde etmek istiyorsan, klasik avize fiyatları yerine modele odaklanabilir ve krom avize modellerine göz atabilirsin. Çoklu aydınlatma sistemine sahip olan bu avize çeşitleri ile tek ayaklı lambader seçerek, dekorasyonunu tamamlayabilirsin. Oturma odası avize kategorisinde ise fiyat ve model olarak en çok tercih edilen parçalar, beyaz renkli kare modern avizeler olmaktadır. Bu ürünlere ve çok daha fazlasına, Markabul koleksiyonlarından kolaylıkla ulaşabilirsin.

Klasik Avizeler için toplam 387 ürün bulundu.