Kız Çocuk Saç aksesuarları

Dış görünümün önemli bir parçası olan saçlarını en şık saç aksesuarları ile süsleyerek tarzını ön plana çıkarabilirsin. Günlük hayatta rahatlıkla kullanabileceğin saç aksesuarları, güzelliğini tamamlayarak şıklığıyla göz kamaştırır. İşlevselliği ile hayatını kolaylaştırırken, bakımlı olmanın kapılarını açar. Sade, ışıltılı, cool ve asi tarzını tamamlayan saç aksesuarlarını kullanarak, birkaç küçük dokunuşla saçlarını profesyonel hale dönüştürebilirsin. İş ve okul yaşamında da rahatlıkla kullanabileceğin saç aksesuarları, kıyafetinle bütünleşerek uyumu yakalamana yardımcı olur.

Şıklığı ve tarzı ortaya çıkarmak için giyilen kıyafetin yanında takı çeşitlerini kullanarak hoş bir görünüm elde edebilirsin. En sevilen takılar arasında bulunan kolye, yüzük ve bilezik çeşitlerini günlük kullanımların yanı sıra düğün, özel davetlerde de kullanarak güzelliğini tamamlayabilirsin. Abiye ve elbise modelleriyle ahenk oluşturan kişiye özel takılar ve takı setleri muhteşem uyum sağlar. Ayrıca birbirinden estetik tasarımlar sunan broş çeşitlerini de gömleğinde ya da yakanda kullanarak, modern tarzını ön plana çıkarabilirsin.

Saç Aksesuar Çeşitleri

Tarzına göre oldukça fazla seçenek sunan saç aksesuar çeşitleri, fonksiyonel özelliklerine sahip olmasıyla hayatını kolaylaştırır. Saçlarının daha gür görünüm kazanması ve renklendirmesi için kullanılan saç aksesuar çeşitleri içerisinde çıt çıt, peruk ve postişler yer alır. Farklı uzunluğa ve modellere sahip olan bu ürünler seni saç boyama zahmetinden kurtarır ve aynı zamanda rengarenk çeşitleri ile göz kamaştırır. Tokalarla sabitlenen saçlarını kolaylıkla kullanılabilir, istediğin zaman çıkarabilirsin. Farklı tarza sahip olanlar için de Afrika örgüsü, jumbo ve rasta takma saç çeşitleri koleksiyonlarda bulunuyor.

Farklı kumaş seçenekleri sunan saç bantları, saçlarını toplayarak hareket alanını artırır. Spor yaparken, koşu sırasında, fazla hareket gerektiren alanlarda toparlayıcı görevi üstlenerek kolaylık sağlar. Yazın temsilcisi olan plaj ve havuz kenarlarında da sıklıkla kullanılan modeller, bikini ve pareo modelleriyle de uyum sağlar. Kadınlar kadar erkeklerin de kullanmayı tercih ettikleri taçlar örgülü, sade seçenekler sunar. Kadınların en sevdiği ışıltılı, pırlantalı ve taşlı saç aksesuar çeşitleri parlaklığı ile dikkatleri üzerine çeker. En özel günlerde kullanılan dantelli ve işlemeli tasarımlara sahip olan tasarım şapka çeşitleri, gelinlik ve klasik elbiselerle hoş bir uyum yakalar.

Her yaşa uygun olarak kullanılabilen saç tokası çeşitleri, yeni doğan bebeklerin sevimliliğini ortaya çıkarmak için de kullanılıyor. Kadınların şıklığını tamamlayan inci küpeler, klasik görünümün tamamlayıcı parçaları arasında yer alır. Saç küpesi, son yıllarda moda olan ve örgü saçların arasında kullanılan aksesuarlar arasında bulunur. Taşlı, farklı figürlere sahip çeşitleri ile saçlara hareket kazandırır. Setler halinde bulabileceğin gibi tek halinde istediğin tarzın oluşturabilme imkânı sağlar. Topuz yapmayı kolaylaştıran topuz tokaları ise estetik yapıları ile topuzunu mükemmel ve kusursuz hale getirir. İstenmeyen yerleri toplamak, pürüzlü yerleri düz hale getirmek için firkete, çıtçıtlı toka ve pens çeşitleri arasından seçim yapabilirsin.

Saç Aksesuar Fiyatları

Saç aksesuarı seçerken dikkat etmen gereken özellikler arasında saç aksesuar fiyatları yer alır. Kullanılan kumaşın türü, malzemelerin kalitesi fiyatlar üzerinde etkilidir. Takma saçın sahip olduğu yapının sentetik, ipek ya da sentetik oluşu saç aksesuar fiyatları aralığının değişmesine neden olur. Alfabe harfleri, geometrik şekiller, hayvan figür şekillerine göre tasarlanan aksesuarlar, görünümüne farklı bir dokunuş kazandırır.

Saçlara hareket getiren ve toparlanmasına yardımcı olan saç aksesuarları, indirimli fiyat seçenekleri ile kolay alışveriş imkânı sağlar. Geniş marka seçenekleri arasından, birbirinden şık modellere Markabul’un avantajlı fırsatları ile sahip olabilirsin. Sen de bulunduğun her ortamda dikkatleri üzerine çekmek ve tarz bir görünüm kazanmak istiyorsan, Markabul koleksiyonlarını inceleyebilirsin.

Kız Çocuk Saç aksesuarları için toplam 189 ürün bulundu.

Hakan Çanta El Çantası %33 indirim

239.99TL   159.99 TL

Yaygan El Çantası %38 indirim

129.99TL   79.99 TL

Hakan Çanta El Çantası %32 indirim

189.99TL   129.99 TL

Adidas Tekmelik %35 indirim

119TL   77 TL

Dönmezler El Çantası %6 indirim

199.95TL   187.9 TL

Dönmezler El Çantası %6 indirim

209.95TL   197.9 TL

Dönmezler El Çantası %6 indirim

199.95TL   187.9 TL

Dönmezler El Çantası %6 indirim

209.95TL   197.9 TL