Kız Çocuk Güneş Gözlüğü

Dünyaca ünlü markaların kreasyonlarını bir araya getiren Markabul, gözlük modelleri için özel bir koleksiyon sunuyor. Erkek ve kadın gözlük kategorileri, moda aşığı kullanıcılara şıklığı kalite eşliğinde yaşatıyor. İndirimli gözlük fiyatları, kombinlerini tamamlayacağın aksesuar ürünlerini dilediğin sayıda satın almanı sağlıyor.

Kadın ve erkek kategorilerinde; sayısız seçenek sunan Markabul, ayakkabıdan giyime aksesuardan takıya, cilt bakım ürünlerinden gözlüğe kadar birçok parçayı tek bir çatı altında seninle buluşturuyor. Bakımdan ihtiyaçlarına kadar her bir detayı düşünen tasarımcılar, en özel koleksiyonları bir araya getiriyor. Gözlük modelleri, sıra dışı tasarımlarıyla ve klasik detaylarıyla kombinlere katılıyor. Retro gözlük modelleri vintage giyim tarzına atıfta bulunarak rahat ve şık giyimi vurguluyor. Polarize gözlükler, ışık yansımalarını en aza indirerek çevresel faktörlerin etkisini indirgiyor.

Aksesuar çeşitleri giyimin başlıca unsurları olduğu için güneş gözlükleri, stil sahibi kişilerin tasarımlarında yer alıyor. Her stile uyum sağlayacak olan güneş gözlüğü modelleri, giyim kombilerini bir tık ileriye götürüyor. Yaşam tarzını ve giyim ürünlerini aynı çizgide bütünleştiren kişiler; gömlek, tişört, pantolon seçimi gibi aksesuar seçiminde de özenli davranıyor. Geniş bir ürün yelpazesinde sunulan güneş gözlüğü modelleri, her daim öne çıkan erkek ve kadın aksesuarları arasında yer alıyor. Şık bir aksesuar olarak kullanılan gözlükler, aynı zamanda gözlerinin korunma gereksinimi de karşılıyor. Gözlerini güneşin zararlı UV ışınlarından koruyan güneş gözlükleri, kombinlerin en gözde üyesi oluyor. Spor kombinlerde veya klasik giyim tarzında kullanabileceğin bu parçalarla, stilini en şık görünüme getirebilirsin.

Güneş Gözlüğü Modelleri

Kadın güneş gözlükleri daha yumuşak çerçeve tasarımlarına sahip oluyor. Kadınların doğru parçaları bulması için, güneş gözlüğü seçiminde önemli olan yüz şekli baz alınıyor. Gözlük modelinin yüzündeki duruşu giyimindeki stilini vurgulamana fırsat veriyor. Bu nedenle, gözlük alırken yüz şeklini iyi değerlendirmelisin. Yaratacağın kontrastla, bakışlarını dikkat çekici bir mertebeye getirebilirsin.

Seçim yaparken birden çok gözlük formu olduğunu unutmamalısın. En çok bilinenler arasında yer alan kalp tasarım, adından da anlaşıldığı üzere; alın bölgesi biraz daha geniş olan kullanıcılara hitap ediyor. Dar bir çenen olduğunu düşünüyorsan kalp gözlüklerle yüzünün detaylarını vurgulayabilirsin. Yuvarlak çerçeve detayının kullanıldığı gözlükler ise kare yüz şekline sahip kişilerin stilini tamamlıyor. Damla form gözlükler de yine kare ve keskin yüz hatlarına sahip kullanıcıların ilk tercihleri arasında yer alıyor.

Yüz şekli daha oval hatlara sahip olanlar ise tam tersi kare ve dikdörtgen formlarla, zıtlığın ahengini buluyor. İndirimli gözlük fiyatları, kadınlar tarafından en çok sevilen elbise çeşitleriyle göz alıcı aksesuar kombinleri yaratmana ön ayak oluyor. Erkeklerin de V yaka tişört ve ceket kombininde eşsiz bir görünüm yakalamasını sağlıyor. Sen de hem stiline hem de yüzüne uyum sağlayacak parçalarla tarzını konuşturmaya var mısın?

İndirimli Güneş Gözlüğü Fiyatları

Spor giysilerine hoş bir hareket katacak olan gözlüklerini, spor yürüyüşlerinde kullanabilirsin. Böylelikle vücut sağlığını düşündüğün aktivitelerde gözlerini de uzun süre güneş ışığına maruz bırakmazsın. Gözlüklerin yanı sıra güneş kremleri de kullanabilirsin. Hem sağlığı hem de tarzın için kullanacağın bu parçalarla, hayatına renk katabilirsin. Gözlük seçiminde çerçeve boyutları da önem taşır. Yüz tipine özel olarak seçebileceğin tasarımlarda, büyük ve küçük çerçeve çeşitleri yer alıyor. Renk yönünden de zengin bir çeşitlilik seni bekliyor. Sen de hem tarzına hem de yüz şekline parçaları indirimli gözlük fiyatları ile satın alabilirsin.

Tüm dikkatleri üzerine çekmeni sağlayan gözlükler, erkek giyim ürünlerinin en temel aksesuar seçeneklerini sunuyor. Denim kombinlerinde yer vereceğin metal çerçeveli gözlükler, keskin bir tarz yaratmana imkan verebilir. Aynı zamanda UV cam koruması içeren ürünlerin üstün performansından faydalanabilirsin. Kalite çerçeve kullanılarak üretilen gözlükleri, uzun süre kullanabilirsin. Kemik çerçeve güneş gözlükleri ise takım elbise kombinlerine karizmatik bir duruş getiriyor. Camların çizilme olasılığını en aza indirecek kaliteli materyallerin kullanıldığı gözlüklerle yaz kış demeden aradığın stile ulaşabilirsin.

Kız Çocuk Güneş Gözlüğü için toplam 348 ürün bulundu.

Guess Guess GU 9065 RD Çocuk İmaj Gözlüğü %76 indirim
Aqua Di Polo 1987 Güneş Gözlüğü %40 indirim
Guess Guess GU 9110 BL Çocuk İmaj Gözlüğü %72 indirim
T-Box Güneş Gözlüğü %50 indirim

39.9TL   19.95 TL

Ray-Ban RJ9538S Güneş Gözlüğü %50 indirim
Aqua Di Polo 1987 Güneş Gözlüğü %40 indirim
Aqua Di Polo 1987 Güneş Gözlüğü %47 indirim
HAWK HW 1587 02 Çocuk Güneş Gözlüğü %74 indirim
Ray-Ban Güneş Gözlüğü %50 indirim

470TL   235 TL

T-Box Kırmızı Güneş Gözlüğü %60 indirim
Guess Guess GU 9048 PL Çocuk İmaj Gözlüğü %76 indirim
Guess Guess GU 9066 RD Çocuk İmaj Gözlüğü %74 indirim
Exess E 1617 1250 Çocuk Güneş Gözlüğü %83 indirim
Ray-Ban 0RJ9541SN Güneş Gözlüğü %50 indirim
Aqua Di Polo 1987 Güneş Gözlüğü %40 indirim
T-Box Pembe Güneş Gözlüğü %60 indirim

39.9TL   15.96 TL

T-Box Kırmızı- Mavi Güneş Gözlüğü %60 indirim
T-Box Siyah Güneş Gözlüğü %50 indirim

39.9TL   19.95 TL

Vanni VS 3402 A306 Çocuk İmaj Gözlüğü %60 indirim
Ray-Ban 0RJ9052S Güneş Gözlüğü %25 indirim
HAWK HW 1523 01 Çocuk Güneş Gözlüğü %80 indirim
Guess Guess GU 9048 TO Çocuk İmaj Gözlüğü %76 indirim
Ray-Ban 0RJ9050S Güneş Gözlüğü %50 indirim
Aqua Di Polo 1987 Güneş Gözlüğü %40 indirim
Aqua Di Polo 1987 Güneş Gözlüğü %40 indirim
Aqua Di Polo 1987 Güneş Gözlüğü %47 indirim
Aqua Di Polo 1987 Güneş Gözlüğü %47 indirim
Panço Unisex Çocuk Gözlük 19161009155 %30 indirim
Koton Gözlük %33 indirim

59.99TL   39.99 TL