Kitaplık 

Mobilyadan aksesuara kadar aradığın her şeyi bulabileceğin Markabul, ev dekorasyonunun en işlevsel aksesuarlarından biri olan kitaplık modelleri ile her zevke hitap ediyor. Duvardan duvara ya da küçük boyutlardaki kitaplık tasarımları hem bulunduğu mekanın havasını değiştiriyor hem de şık ve modern görünümü ile beğeni topluyor. Ahşap, metal, MDF gibi farklı materyaller kullanılarak üretilen kitaplıklar duvar dekorasyonu için ilham veriyor.

Kitaplıkları; duvar panoları, duvar saatleri, aynalar, tablo çeşitleri gibi diğer aksesuarlarla uyumlu olacak şekilde kullanabilirsin. Renkli duvar kağıtları ve kontrast renklerdeki kitaplık tasarımları ile dikkat çekici bir görünüm elde edebilirsin. Asma kitaplık tasarımları ile salonunda ya da oturma alanında şık bir dekorasyon yapabilirsin. İki ya da üç raflı küçük boy kitaplık çeşitleri veya yüksek kitaplık modelleri arasından, evindeki mobilya modellerine ve koltuklarına en uygun olanı seçerek tarzını yansıtabilirsin.

Kitaplık Modelleri

Her evin en temel aksesuarlarından biri olan kitaplıklar model çeşitliliği ile seçim alternatiflerini artırıyor. Ahşap kitaplıklar çalışma odalarında veya salonda hemen hemen tüm mobilyalarla kolaylıkla uyum gösteriyor. Eskitme ahşap kitaplık tasarımları bulunduğu alana otantik bir hava katıyor. Dilersen eskitme beyaz ahşap kitaplıkları siyah mobilyalarla bir araya getirebilir, mükemmel bir zıtlık elde edebilirsin. Parlak beyaz suntalam ya da MDF kitaplık çeşitleri de sıklıkla tercih edilen kitaplık modelleri arasında yer alıyor. Metal kitaplıklar renk alternatifleri ile tercih alanını genişletiyor.

Klasik dikdörtgen ya da kare formdaki raflı kitaplıklar ya da labirent formda tasarlanan kitaplıklar arasından dilediğini seçebilirsin. Kapaklı bölmelere ya da çekmecelere sahip olan kitaplık modelleri, etrafta olmasından hoşlanmadığın ancak ihtiyaç duyduğun an ulaşmak ulaşmak istediğin küçük eşyalar için mükemmel bir depolama alanı sunuyor. Labirent formdaki kitaplıklar farklı havası ile dikkat çekiyor. Fotoğraf çerçevelerini, kitaplarını, dergilerini, biblo çeşitlerini ya da diğer küçük süs eşyalarını labirent kitaplığın bölmelerine istediğin şekilde yerleştirebilirsin.

Kitaplık ve masa modellerini bir araya getiren dekorlar çalışma odaları ya da çocuk odaları için kusursuz seçimler oluyor. En dar alanlarda bile rahatlıkla kullanabileceğin kitaplık ve masa kombinasyonları pratiklik vadediyor. Zeminden yukarıda duvara asarak kullanılabilen kitaplıklar, şık görünüm ile dikkat çekiyor. Kare kutu şeklindeki kitaplıkları istediğin duvara asabilir, fotoğraf ya da kitaplarını her an gözünün önünde tutabilirsin. Tek renk modeller yanında çok renkli tasarımlar alternatiflerini artıyor. Venge ve beyaz, kırmızı ve siyah gibi farklı renkleri buluşturan kitaplıklar en sade mekanları bile canlandırıyor.

Kitaplık Fiyatları

Venge, siyah, krem, beyaz, kırmızı, sarı ya da yeşil gibi farklı renklerde tasarlanan kitaplıkların seçiminde kaltieli materyal en önemli faktörlerden biri oluyor. Kaliteli materyal kitaplığın çizilmelere, darbelere ya da neme karşı dayanıklı olmasını sağlıyor. Kitaplık satın alırken kullanılan malzemenin kolay temizleniyor olmasına da dikkat etmen gerekiyor. Demonte ürünlerde ürünün sökülüp tekrar takılabilme özelliği olması, kitaplığı kurduktan sonra başka bir yere taşımak durumunda kaldığında işini kolaylaştırıyor. Bu nedenle sık taşınan biriysen seçeceğin ürünün söküldükten sonra tekrar monte edilebilme işlevine sahip olmasına dikkat etmelisin.

Kitaplık seçerken ürünü yerleştireceğin alanın dekorasyonunu da aklında bulundurmalısın. Klasik mobilya ve koltukların bulunduğu alanlar için eskitme ahşaptan, ayaklı ve otantik görünüme sahip tasarımları inceleyebilirsin. Spor tarzını ev dekorasyonuna da yansıtan biriysen renkli ve labirent formdaki kitaplık modellerine göz atabilirsin. Duvarların çok boş kaldığını düşünüyorsan duvara asarak kullanılan kutu kitaplıklar veya küçük labirent kitaplıklar mükemmel seçimler olacaktır.

Birçok markanın en beğenilen ürünlerini bir araya getiren Markabul, evine en uygun kitaplık arayışında en büyük yardımcın oluyor. Sayısız kitaplık modeli arasından dilediğini seçebilir ve avantajlı fiyatlarla satın alabilirsin.

Kitaplık  için toplam 898 ürün bulundu.