Kadın Sütyen

Kadınların giyimindeki zarifliği bir adım öne çıkaran sütyen modelleri; kullanım amaçlarına, beden ve renk seçeneklerine göre birçok çeşide ayrılır. Gündelik, spor ve klasik giyim ürünleri altında kullanabileceğin farklı modeller, indirimli sütyen fiyatları ile seninle buluşuyor.

Kadın üst giyim ürünleri içerisine giyilen sütyenler, şekil ve ebat olarak farklılık gösterir. Sütçen seçiminde beden ölçüsü ve hangi kıyafetin altına giyileceği önem taşır. Ayrıca kumaş kalitesi, sütyen yapısı da seçim yaparken dikkate alman gereken noktalar arasında yer alır. Tişört modelleri, altına giyebileceğin tasarımların tercihi daha kolaydır. Hemen her modeli tişörtlerinle bir arada kullanabilirsin. Elbise modelleriyle kullanacağın ürünler de biraz daha fazla özen göstermen gerekebilir. Özellikle askılı elbise çeşitlerinden birini seçeceğin zamanlar da sütyeninin yan ve üst kısımdan görünmesini istemiyorsan, elbisenin göğüs kısmına uygun ölçülerde modelleri seçmen daha faydalı olacaktır.

Çeşit olarak da farklı modellerin yer alması geniş bir ürün gamı oluşturur. Daha şık bir görünüm için destekli sütyen modellerini kullanabilirsin. İç astarında özel bir destek yapısı bulunan bu modeller, göğüslerinin küçük olduğunu düşünen kadınlar için ideal tercihler arasındadır. Desteksiz sütyen modelleri ise göğüslerini büyük olduğunu düşünen kadınların ürün gamında yer tutar. Dikildiği kumaş kalitesi, ölçü seçimi bu modeller arasından yapacağın tercihlerde etkilidir.

Sporcu sütyenleri de tek başına kullanılabildiği gibi eşofman modellerinin altında da giyilir. Daha sıkı bir duruşa sahip olan bu modellerde, sıklıkla kalın ip askısı kullanılır. Spor yaparken tayt modelleri eşliğinde sporcu sütyenlerini de giyebilirsin. Altına giyeceğin spor ayakkabı seçiminle şık bir kombin oluşturarak, göz alıcı bir görünüme imza atabilirsin.

Sütyen Modelleri

Ürün sayısının fazla olması, her bütçeye uygun sütyen fiyatları belirlenmesini sağlar. Tasarımlardaki ufak farklılıklara ve aradığın özelliklere bağlı olarak fiyat skalasındaki değişiklikleri fark edebilirsin. Aynı zamanda hangi amaçla kullanacağın da bu noktada önem taşır. Anneler için özel olarak üretilen tasarımlar da bulunmaktadır. Çocuğu daha rahat emzirmene imkan veren emzirme sütyenleri, kullanım detayları ile ilgi çeker. Göğüs kısmına gelen kısımda cırt cırtlı veya kopça yardımıyla açılıp kapanabilen kumaş detayına yer verilmektedir. Bu sayede hamile elbise modellerini giymeye devam ediyorsan, üzerinden çıkarmaya uğraşmadan, bebeğini emzirebilirsin. Ayrıca, hamile iç giyim koleksiyonunda yer alan diğer ürünlerle hem pratik hem de şık kombinler yapabilirsin.

Gündelik giyimde kullanılan parçaların yanı sıra özel günlerde tercih edebileceğin tasarımlara da göz atabilirsin. Abiye giyim ürünleriyle şık bir duruş yaratan straplez sütyenler, askı detayının olmaması sayesinde elbiseni daha rahat giymene olanak tanır. Özellikle de askısız elbise modelleri veya straplez elbise çeşitlerinden giyeceğin zamanlarda bu parçalara yönelebilirsin.

İndirimli sütyen fiyatları, hem rahat kullanımıyla hem de şık duruşuyla öne çıkan ürünleri her bütçeye uygun hale getiriyor. Sen de ihtiyacına yönelik tasarımlar arasından stiline özgü modelleri tercih edebilirsin.

Sütyen Fiyatları

Sütyenleri tek parça olarak satın alabileceğin gibi takım halinde de değerlendirebilirsin. Model ve renk seçenekleri arasından ten rengine en yakışan tasarımlara göz atabilirsin. Sütyen takımlarında öne çıkan parçalar arasında ilk sırayı külot modelleri alıyor. Aynı renk ve modeli barındıran sütyen külot takımı oluşturabileceğin gibi, iki zıt rengi de bir araya getirebilirsin. Renk seçiminde üzerine giyeceğin ürünün hangi tonda olduğuna dikkat edebilirsin. Sütyeninin görünmesini istemiyorsan, beyaz tişört içine; ten rengi veya beyaz sütyenleri tercih edebilirsin. Veya tam tersi feminen duruşunu vurgulamak için siyah sütyenleri kullanabilirsin.

Dar üst giyim ürünleriyle birlikte kullanabileceğin toparlayıcı sütyenler de oldukça ilgi görüyor. Sporcu sütyenleri gibi sıkı bir görünüm vadeden bu modeller, tasarım detaylarıyla farklılık kazanıyor. Askılı, askısız, kalın ve ince askılı sütyenler seçim skalanı artırıyor. Düz, dantelli, minimizer, klasik, büyük beden sütyenler arasında giyim stiline ve tarzına uygun tasarımları tercih ederek, şıklığını arttırmak senin elinde…

Kadın Sütyen için toplam 8.368 ürün bulundu.

Miss Claire Miss. Claire Destekli Sütyen %7 indirim
Hays Emzirme Sütyeni %33 indirim

159.95TL   106.63 TL

Miss Claire Miss. Claire Balenli Sütyen %8 indirim
Blackspade Balenli Sütyen %25 indirim

144.95TL   108.71 TL

Defacto Kadın Basic Sütyen, Siyah %60 indirim
Defacto Kadın 2'li Külot, Beyaz %17 indirim

29.99TL   24.99 TL

Koton Yazili Baskili Spor Sütyen %40 indirim

39.99TL   23.99 TL

Defacto Kadın Dantel Sütyen, Mavi %30 indirim
Miss Claire Destekli Sütyen %58 indirim

94.95TL   39.9 TL

Koton BRAS %50 indirim

49.99TL   24.99 TL

Defacto Kadın Spor İlk Sütyenim, Gri %50 indirim
Triumph Küçültücü Sütyen %24 indirim

169.99TL   129.99 TL

Miss Claire Miss. Claire Siyah Balenli Sütyen %27 indirim
Gap Dantel Bralet %48 indirim

289.95TL   149.99 TL

Hays Straplez Sütyen %9 indirim

109.95TL   99.99 TL

Blackspade Balenli Sütyen %7 indirim

74.95TL   69.95 TL

Defacto Kadın Triangle Bralet, Siyah %70 indirim
Blackspade Balenli Sütyen %40 indirim

169.95TL   101.97 TL

Koton Dantel Detaylı Straplez Straplez Sütyen %10 indirim
Koton Spor Sütyen %30 indirim

39.99TL   27.99 TL

Gap PembeFit Kadın Orta Destekli Sporcu Sütyeni %60 indirim
Gap Mor Dantel Bralet %48 indirim

289.95TL   149.99 TL

Miss Claire Miss. Claire Büyük Beden Sütyen %6 indirim
Koton Straplez Sütyen %40 indirim

49.95TL   29.95 TL

Miss Claire Miss. Claire Destekli Sütyen %8 indirim
Triumph Küçültücü Sütyen %21 indirim

239.99TL   189.99 TL

Defacto Kadın Dantelli Balkonet Sütyen, Beyaz %60 indirim
Defacto Kadın Dantelli Sütyen, BLACK %10 indirim
Koton Spor Sütyen %30 indirim

49.99TL   34.99 TL

MAGIC FORM Balensiz Sütyen %5 indirim

124.95TL   119 TL

Defacto Kadın Slim Fit Sporcu Sütyeni, Bordo %25 indirim
Koton Straplez Sütyen %29 indirim

69.95TL   49.95 TL

Blackspade Emzirme Sütyeni %6 indirim

79.95TL   74.95 TL

Defacto Kadın Üçgen Sütyen, BLACK %50 indirim