Kadın Parmak Arası Terlik

Rahat kalıbı sayesinde ayağı yormayan ve tüm gün rahat hissettiren formuyla terlikler; kadın, erkek ve çocuklar tarafından severek giyiliyor. Özellikle yazın habercisi olan parmak arası terlikler; sokakta, plajda, bahçede, evde ve akla gelebilecek her yerde ayakkabıların verdiği rahatsızlık hissini ortadan kaldırmak isteyenlerin ortak seçimlerinden biridir. Birbirinden farklı tasarımlarla gündeme gelen parmak arası terlik modelleri, rahatlığı yönüyle hemen hemen herkes tarafından tercih ediliyor. Yaz aylarında kumsalların vazgeçilmezi olan plaj terlikleri, rahatlık bakımından parmak arası terlikleri aratmıyor. Plaj terlikleri, ayaklara hava aldıran açık yapısı sayesinde terlemeyi en aza indirgiyor. Pratikliği itibariyle daha çok havuz ve deniz kenarında tercih edilebilen bu ürünler, günlük kullanım için de oldukça idealdir.

Özel günlerde ayakkabının sıkıcı havasından kurtulmak istiyorsan ve aynı zamanda şık bir görünüm yakalamak istiyorsan, topuklu terlik modelleri tam da sana göre. Kurdele, desen baskı, boncuk, işleme, toka gibi çeşitli aparatlarla süslenen parçalar, zarafetinden ödün vermek istemeyen kişiler için konforlu kullanım sunuyor. Sivri topuklu modellerden hoşlanmayanlar için dolgu topuk terlik alternatifleri de mevcut. Sen de birbirinden çeşitli terlik modelleri için Markabul’da yerini almayı unutma!

Parmak Arası Terlik Modelleri

Terlik seçerken doğru tercih yapabilmek için ayak yapısını da tanımak gerekir. Ayaklar, bedenin tüm ağırlığını taşıdığı gibi aynı zamanda, iskelet sisteminin de uyum içinde hareket etmesini sağlıyor. Bütün gün bu zorlu görevi başarı ile gerçekleştiren ayaklar için uygun ayakkabı seçimi de tabii ki sana düşüyor. Günün büyük bir bölümünü ayakta geçirenler seçimlerini ortopedik terlik modellerinden yapıyor.

Ortopedik terliklerin yumuşak tabanı sayesinde eklem, parmak ve bileklerin uyum içerisinde birbirini dengelemesini sağlanıyor. Bu yönüyle ayak tabanındaki basıncı azaltarak günün yorgunluğu ile birlikte ortaya çıkan ağrıları en aza indiriyor. Ortopedik terliklerin açık modelleri bulunduğu gibi ayakkabı şeklinde kapalı çeşitleri ve parmak arası modelleri de bulunmaktadır. Önü açık modellerde deri ve süet modeller bulunur. Deriden hoşlanmayanlar, süet terlik çeşitleri arasından rahatlıkla seçim yapabilir.

Hem evde hem de dışarıda kullanmak için tercih edebileceğin modeller de Markabul’un geniş ürün yelpazesinde mevcuttur. Özellikle düz terlik modelleri, ev içerisinde rahatlıkla dolaşabileceğin ürünlerdendir. Ayrıca son derece farklı tasarımlara sahip pofuduk terlik modelleri de ürün gamında yerini alıyor. Pofuduk terliklerin yumuşak ve tüylü yapısından hoşlanmayanlar için, ev terlikleri çeşitleri de sunuluyor. Şıklığını ayaklarına da yansıtmanı sağlayan bu ürünlerle, rahat ve keyifli bir gün geçirebilirsin.

Parmak Arası Terlik Fiyatları

Terlik fiyatları kullanılan malzeme ve kaliteye göre farklılık göstermektedir. Elbette ki suni deriden üretilen bir terlik hakiki deri terliklere göre daha uygun fiyat aralığında satışa sunulmaktadır. Gerek parmak arası terlikler gerekse de diğer modeller olsun, satın alırken dikkat edilmesi gereken önemli kriterlerden biri de dayanıklılığıdır. Taban ve yan bantların sağlamlığı, dikkat etmen gereken detaylar arasında yer alır.

Dayanıklı ürünler sayesinde, kum ve çakıl gibi en zorlu zeminlerde bile seni zor durumda bırakma ihtimalini ortadan kaldırabilirsin. Bunun yanı sıra ayağına zarar vermeyecek ortopedik terlik seçimini de büyük bir titizlikle yapmalısın. Uzun süreli kullanımda elbette ayağı vurmayacak, sıkmayacak ve parmak aralarını kesmeyecek terlik modellerinden olmasına özen gösterilmelidir. Tüm bu koşullar göz önüne alındığında, ürünün kalitesi ve fiyatı birbirini dengelemeli. Ayrıca terliğin yapımında kullanılan işçilik de maliyeti artırmaktadır. Markabul parmak arası terlik fiyatları her bütçeye uyum sağlamaktadır. Kaliteli malzemeden üretilen ve tanınan markalara ait tüm terlik modelleri, makul fiyatlarıyla Markabul’da seni bekliyor!

Kadın Parmak Arası Terlik için toplam 1.127 ürün bulundu.

Defacto Kadın Parmak Arası Terlik, Yeşil %63 indirim
Defacto Kadın Parmak Arası Terlik, NAVY %79 indirim
Defacto Kadın Parmak Arası Terlik, Pembe %20 indirim
Defacto Kadın Terlik, Bordo %61 indirim

44.99TL   17.49 TL

 kadınpembeparmakarasıterliklipstickıv %20 indirim
Defacto Kadın Çift Bant Terlik, Pembe %46 indirim
Fast Step Kadın Gri Parmak Arası Terlik %50 indirim
Ayakland Kadın Siyah Parmak Arası Terlik %40 indirim
Defacto Kadın Parmak Arası Terlik, Sarı %14 indirim
Defacto Kadın Parmak Arası Terlik, Gri %51 indirim
Defacto Kadın Çift Bant Terlik, Sarı %46 indirim
Defacto Kadın Çift Bant Terlik, Turuncu %40 indirim
Defacto Kadın Parmak Arası Terlik, Pembe %36 indirim
Lumberjack Kadın Gümüş Parmak Arası Terlik %38 indirim
Defacto Kadın Parmak Arası Terlik, Turkuaz %50 indirim
Defacto Kadın Sim Detaylı Terlik, Siyah %9 indirim
Defacto Kadın Parmak Arası Terlik %68 indirim
Defacto Kadın Parmak Arası Terlik, Siyah %72 indirim
Defacto Kadın Püsküllü Terlik, Sarı %69 indirim
Defacto Kadın Çift Bant Terlik, Pembe %30 indirim
Defacto Kadın Parmak Arası Terlik, Pembe %10 indirim
Defacto Kadın Parmak Arası Terlik %68 indirim
Defacto Kadın Parmak Arası Terlik, Kırmızı %52 indirim
Defacto Kadın Baskılı Parmak Arası Terlik %33 indirim
Defacto Kadın Parmak Arası Terlik, Pembe %54 indirim
Ayakland Kadın Altın Parmak Arası Terlik %38 indirim
Defacto Kadın Desenli Parmak Arası Terlik %47 indirim
Defacto Kadın Çift Bant Terlik, Kırmızı %40 indirim
Defacto Kadın Topuklu Çift Bant Terlik, Beyaz %50 indirim
Ayakland Kadın Gümüş Parmak Arası Terlik %56 indirim
Defacto Kadın Parmak Arası Terlik, Yeşil %39 indirim
Defacto Kadın Terlik, Sarı %39 indirim

39.99TL   24.49 TL

Defacto Kadın Püsküllü Terlik, Bej %51 indirim
Defacto Kadın Neon Parmak Arası Terlik, Beyaz %35 indirim
Ayakland kadin Gümüş Parmak Arası Terlik %56 indirim
Defacto Kadın Hasır Terlik, Bej %18 indirim

84.99TL   69.99 TL

Defacto Kadın Parmak Arası Terlik, Kırmızı %72 indirim
Defacto Kadın Basic Parmak Arası Terlik, Sarı %36 indirim