Kadın Küpe

Şık takı tasarımları arasında güzide parça olan küpe modelleri, kulakların pasını atmaya geliyor. Küçük, orta, büyük boy seçenekleri bulunan aksesuarların oldukça geniş bir ürün gamı bulunuyor. Her bir ürünü kombinine eklemen için de indirimli küpe fiyatları seninle buluşuyor.

Onlarca takı çeşidinden hangisini seçeceğini tarzın ve ihtiyaçların belirliyor. Spor giyim, klasik giyim ve günlük giyim ürünleri için farklı tasarımlar yer alıyor. Hayatın her anında kombinlerine eşlik eden bu parçalar, lüks ve sade dokunuşlarla kombinlere katılıyor. Kadın ve erkek giyim konseptlerinde kendine yer bulan küpe modelleri, tek başına veya diğer parçalarla bir arada kullanılabilmesi sayesinde de kombin alternatiflerini artırıyor.

Aksesuar çeşitleri her gün her giyim stiline katılıyor. Gözlük modelleri gözlerini korumanda yardımcı oluyor. Kolye ve yüzükler takı setleri için en uyumlu ortaklar arasında. Bileklik çeşitleri de kombinlerde yer almayı unutmuyor. Tüm parçalar eşsiz küpe modelleri ile şık bir birlikteliğe giriyor.

Yüzlerce marka, sana özel tasarımlar yaratıyor. En ünlü tasarımcıların ellerinden çıkan çizimler, farklı takılarda hayat buluyor. İndirimli küpe fiyatları, çeşit çeşit modellere ulaşmanda destekçin oluyor. İstersen büyük küpeler istersen de küçük küpelerle, stilini sana has bir dokunuş katabilirsin. Sen de bu eşsiz ahenge katılmak istiyorsan, küpe modelleri arasında sana en yakışan parçayı bulabilirsin. Bütçene uygun fiyat aralıkları sayesinde aynı anca birçok çeşide sahip olman da mümkün…

Küpe Modelleri

Giyim koleksiyonu oldukça geniş bir ürün segmentinde yer alıyor. Yaz mevsiminde tercih edeceğin elbiseler, tişört modelleri, bluzlar rengarenk tasarımlarıyla önüne çıkıyor. Kışın ise üst giyim grubunda kazak ve sweatshirt modelleri en çok tercih edilenler arasında. Giyim ürünlerini incelerken en şık parçaları seçebilirsin. Ancak bu tasarımları daha da şık bir hale getirmen senin elinde. Aksesuarlarla güçlendireceğin kombininde farklı parçalara yer verebilirsin.

Erkek takı koleksiyonunda sık sık kullanılan parçalar, kolye, küpe ve bileklik modelleri oluyor. V yaka tişörtlerin içine takabileceğin kolyeleri küçük küpe modelleri tamamlıyor. Geometrik şekilli, mini taşlı, yıldız figürlü ya da halka küpe modelleri özgün çizgilerle gömlek çeşitleriyle yapacağın kombinlerde tamamlayıcın oluyor. Kaliteli materyal kullanı uzun vadeli bir yatırım yapmanı sağlıyor. İndirimli küpe fiyatları her parçada varlığını sergiliyor.

Kadın takı çeşitleri çok daha geniş bir yelpazeyle karşına çıkıyor. Halhal modelleri ayak bileğini süslüyor. Saç aksesuarları, saçının her bir teline özenle taklaşıyor. Pırlanta, zümrüt ve inci küpe modelleri zarafetini vurguluyor. Askılı body giydiğin zamanlarda kullanacağın uzun, püsküllü küpe modelleri boyun detayının ön plana çıkmasını sağlıyor. Farklı ve renkli modellerin yer aldığı ürün gamında indirimli küpe fiyatları neşeni katlıyor.

İndirimli Küpe Fiyatları

Üzerine ne giyersen giy, küpe modelleri her daim kullanımına hazır bekliyor. Dikkat etmen gereken nokta ise küpenin boyutu oluyor. Tercihini küçük küpelerden yana kullanırsan daha şanslısın. Boğazlı kazak modelleri veya askılı bir bluzunla bu parçaları kullanabilirsin. Hatta boğazlı ve saçının açık olduğu zamanlarda özellikle küçük tasarımları tercih etmen önerilir. Bu sayede göze hoş gelecek bir görünüm elde edebilirsin. Hem kibar hem şık tarzınla dikkat çekebilirsin.

Saçını toplayacaksan, saç aksesuarının tasarımını göz önüne almalısın. Arkadan bağlamalı toka çeşitleri seçtiğinde yüz bölgene küpenle öne çıkabilirsin. Tabii arkadan hem tokanın hem de küpenin görüneceğini unutmamalısın. Yine bir parçayı daha sade seçerek ağır bir hava yaratmamaya özen gösterebilirsin. Fakat özel günlerde bunun tam tersi de yapılabilir. Abiye elbise seçimin bu noktada önemlidir. Pullu bir elbise modeli seçtiysen ufak bir inci küpe işini görecektir. Elbisen sade bir tasarıma sahipse, renkli ve büyük küpeleri topuz saçınla bir arada kullanabilirsin. Markabul indirimli küpe fiyatları, her kombininde kullanabileceğin en şık takılara kavuşmanı sağlıyor. Hadi, daha fazla bekleme!

Kadın Küpe için toplam 13.228 ürün bulundu.

Gimora Spıke Studs Küpe %50 indirim

79TL   39.5 TL

Coquet 3lü küpe %50 indirim

69.9TL   34.95 TL

Gimora Pitter Patter Kalp Küpe %30 indirim
Ferda Ekberi Melon Küpe %18 indirim

85TL   70 TL

you Design Klasik Harf Yazılı Küpe %25 indirim
Ferda Ekberi Penelope Orange Küpe %18 indirim
Welch Rose Yıldız Gümüş Küpe %50 indirim
Gimora Smyrna Küpe %30 indirim

170TL   119 TL