Kadın Klasik Ayakkabı

İş yaşamı ya da özel gün ve davetler için hazırlanan kombinlerin tamamlayıcı parçası olan klasik ayakkabı modelleri herkes tarafından ilgi görür. Özellikle erkek giyimde takım elbiseler için olmazsa olmazlar arasında yer alan klasik ayakkabılar kalite ve model yönünden kendi içerisinde çeşitlere ayrılır. Bu sayede ihtiyacına ve zevkine en uygun parçayı kolayca bulabilirsin. İşini daha basit hale getirmek adına Markabul koleksiyonlarını ziyaret edebilirsin. Site içerisinde farklı markalara ait birbirinden farklı ayakkabı modellerine yer verilmesi ve bunlar için fiyat aralığının geniş tutulması her açıdan sana uygun ayakkabıyı bulmanı sağlayacaktır. Hem erkekler hem de kadınlar için geniş model yelpazesinin bulunması sayesinde yapacağın kombinler daha da göz alıcı hale gelecektir.

Markabul, aradığın modele ulaşmanın yanı sıra klasik ayakkabı fiyatları konusunda da yardımcı olmakta ve bu amaçla indirimli fiyat seçeneklerini bir arada sunmaktadır. Siteye özel kampanyaların düzenlenmesi sayesinde beğendiğin kombini yapmak senin için daha az maliyetli hale gelecektir. Marka seçeneklerinin geniş tutulması fiyat ve model açısından çeşitliliğin olmasını sağlamaktadır. Dilersen en düşük ya da en yüksek fiyat sıralaması yaparak kriterlerine en uygun ayakkabıyı daha kolay bulabilirsin.

Klasik Ayakkabı Modelleri

Klasik ayakkabı modelleri denilince genellikle pek çok insanın aklına sade ve düz parçalar gelir. Ancak markabul.com’da birbirinden farklı tarzlara sahip çok sayıda markaya yer verilmesi model yönünden de çeşitlilik oluşmasına katkıda bulunur. Erkek giyimde takım elbiselerde kadın giyimde ise abiye elbiselerle daha sık kullanılan klasik ayakkabı modelleri arasından seçim yapılırken mutlaka ayak yapısına uygun parçalar seçilmelidir. Böylece ayakkabı senin için daha konforlu hale dönüşecektir. Eğer alacağın parçayı daha uzun süre kullanmak istiyorsan kalitesiyle ünlü markaların klasik ayakkabı modelleri arasından seçim yapmalısın. Ayakkabıyı kullanacağın ortam ya da tarzın seçim yapmanda sana yardımcı olacaktır.

Renge karar verirken kombinini bir bütün olarak göz önünde bulundurmalı ve ona göre tercih yapmalısın. Markabul farklı tasarımlarda ayakkabı modelleri ile sana bunların hepsini bir arada sunmaktadır. Aramanı daha kolay hale getirmek istiyorsan filtreleme aracını da kullanabilirsin. Gece ayakkabıları alt kategorisinde yer alan klasik ayakkabıların yanı sıra deri, abiye ayakkabı sekmesini işaretlediğinde aradığın tarza ait çok sayıda ayakkabı ekrana gelecektir. Bunlardan birini seçerek vereceğin sipariş kısa süre içerisinde ve sorunsuz şekilde adresine teslim edilecektir.

Klasik Ayakkabı Fiyatları

Klasik ayakkabı fiyatları konusunda genellikle kalite ve model belirleyici olmaktadır. Erkekler için belirlenen espadril çeşitleri veya klasik ayakkabılar daha düz ve sade olduğundan dolayı bu parçalar çoğu zaman daha uygun fiyatlardan alıcı bulur. Kadın ayakkabıları için belirlenen klasik ayakkabı fiyatları ise daha geniş aralığa sahiptir. Çoğunlukla klasik ayakkabı fiyatları ayakkabının tarzına göre şekillenir. Eğer kalitesinden emin olduğun ve beğendiğin bir markaya ait ürünü satın almak istiyorsan fiyatlar senin için biraz daha arka planda kalabilir. Markabul sitesinde hem fiyat hem de model konusunda sana yardımcı olacak çok sayıda seçeneği bir arada görebilirsin. Eğer sen de klasik tarzda giyinmeyi seviyor ve buna imkan veren ayakkabılar kullanmaktan hoşlanıyorsan site içerisinde aradığın ayakkabıyı kolayca bulabilirsin. Bazı dönemlerde düzenlenen kampanyalar sayesinde beğendiğin ayakkabıyı daha uygun fiyatlarsan satın alman da mümkün olacaktır. Hem kalitesi hem de uygun fiyatlarıyla her zaman yanında olan Markabul sadece klasik ayakkabı değil, kombinlerin için ihtiyacın olan tüm parçalara sahiptir. Dilersen klasik ayakkabı fiyatları haricinde sitede yer alan diğer ürünlere de göz gezdirebilir ve giyim kombinlerini daha da hoş kılabilirsin.

Kadın Klasik Ayakkabı için toplam 6.109 ürün bulundu.

Ayakland Kadın Gri Klasik Topuklu Ayakkabı %50 indirim
Desa Aster Kadın Rugan Stiletto %32 indirim
Gön Kadın Haki Klasik Topuklu Ayakkabı %40 indirim
Gön Kadın Siyah Klasik Topuklu Ayakkabı %37 indirim
Desa Donnola Kadın Süet Klasik Ayakkabı %33 indirim
BUTIGO Kadın Siyah Klasik Topuklu Ayakkabı Eva %40 indirim
Ceyo Kadın Siyah Klasik Ayakkabı %25 indirim
Forelli Kadın Siyah Klasik Ayakkabı %25 indirim
Miss F Kadın Bej Klasik Topuklu Ayakkabı Ds20057 %54 indirim
BUTIGO Kadın Siyah Klasik Topuklu Ayakkabı Pulo %46 indirim
Ayakland Kadın Beyaz Klasik Topuklu Ayakkabı %50 indirim
Ayakland Kadın Siyah Klasik Topuklu Ayakkabı %50 indirim
Ayakland Kadın Taba Klasik Topuklu Ayakkabı %50 indirim
Desa Esther Kadın Klasik Deri Ayakkabı %70 indirim
Gön Kadın Kahverengi Klasik Topuklu Ayakkabı %50 indirim
Gön Kadın Haki Klasik Topuklu Ayakkabı %41 indirim
BUTIGO Kadın Beyaz Klasik Topuklu Ayakkabı Pulo %50 indirim
Ayakland Kadın Haki Klasik Topuklu Ayakkabı %50 indirim
Ayakland Kadın Taba Klasik Topuklu Ayakkabı %50 indirim
Gön Kadın Kahverengi Klasik Topuklu Ayakkabı %36 indirim
Desa Lupin Kadın Deri Klasik Ayakkabı %27 indirim
Desa Azure Kadın Klasik Ayakkabı %60 indirim
Desa Felicity Kadın Klasik Deri Ayakkabı %73 indirim
Sapin Kadın Siyah Klasik Topuklu Ayakkabı %40 indirim
Ayakland Kadın Platin Klasik Topuklu Ayakkabı %44 indirim
Ayakland Kadın Yeşil Klasik Topuklu Ayakkabı %50 indirim
Ayakland Kadın Pudra Klasik Topuklu Ayakkabı %50 indirim
Ceylan Kadın Sedef Klasik Topuklu Ayakkabı %38 indirim
Ayakland Kadın Siyah Klasik Topuklu Ayakkabı %46 indirim
BUTIGO Kadın Bej Klasik Topuklu Ayakkabı Ruben %50 indirim
Ayakland Kadın Siyah Klasik Topuklu Ayakkabı %50 indirim
Ayakland Kadın Siyah Klasik Topuklu Ayakkabı %46 indirim
Ayakland Kadın Siyah Klasik Topuklu Ayakkabı %46 indirim
Ayakland Kadın Siyah Klasik Topuklu Ayakkabı %50 indirim
Gön Kadın Kahverengi Klasik Topuklu Ayakkabı %36 indirim
Desa Elonor Kadın Günlük Deri Ayakkabı %65 indirim
BUTIGO Kadın Siyah Klasik Topuklu Ayakkabı Tiede %50 indirim
Sapin Kadın Siyah Süet Klasik Topuklu Ayakkabı %40 indirim
Desa Aymen Kadın Süet Klasik Ayakkabı %43 indirim