Kadın Gümüş Kolye

Gümüş kolye hem kadınlar hem de erkekler için takı alternatifi sunan şık aksesuarlardandır. Günlük kıyafetlerle birlikte rahatlıkla kullanacağın modeller farklı tasarımı ile stilini tamamlar. Erkekler için üretilen modeller ise daha sade ve düz hatlara sahiptir. Parıltıyı seven kadınlar için rengarenk tasarım sunan kolyeler farklı eklentileri ile çok yönlü bir kullanım sağlar.

Tasarım açısından oldukça fazla seçeneği bir araya getiren modelleri kıyafetine uygun olan olacak şekilde tamamlayarak, kombinini zenginleştirebilirsin. Hem yatırım amacı kullanılan hem de göz alıcı görünümleri ile dikkat çeken altın kolye ve altın kaplama kolyeler, parlak görünümleri ile en çok kullanılan kolyeler arasında yer alır. Klasik ve sade görünümlü inci kolye ve pırlanta kolye modelleri zarif görünümleri sayesinde, şıklığına düşkün kadınların tercihleri arasında bulunuyor.

Modern tasarımları ile sokak stilinin asiliğini yansıtan pleksi kolye, choker kolye ve deri kolye çeşitleri, otantik kombinlerin baş tacı olarak yerini alıyor. Birbirinin içerisinden geçen halkalar, motto ve portreler eşliğinde farklı bir stil sunan kolyeleri salaş görünümleri ile çok yönlü olarak kullanabilirsin. Spor bir t-shirt ya da gömlekle kendini gösteren modeller yumuşak ve keskin hatlara sahip yapılarıyla kendi ruhunu ve tarzını yansıtabilirsin.

Gümüş Kolye Modelleri

Gümüş kolye modelleri bakımından oldukça zengin bir yelpazeye sahiptir. Stilini tamamlayan ve kendi tarzını ön plana çıkaran giyim tarzına ufak dokunuşlar yaparak tamamlayabilirsin. Enerji akışını dengeleyen sağlık açısından da vücudunu kuvvetlendiren taşlı kolye modelleri doğal taşlar kullanılarak tasarlanır. Astrolojik açıdan da öneme sahip olan bu kolyeler gün içerisinde enerjini yüksek tutmanı sağlayarak, stres seviyeni düşürmene yardımcı olur. Kendini özel hissettiren tasarım kolyeler, şık bir akşam yemeğinin ve özel davetlerin en çok kullanılan modelleri arasında bulunur. Güzel bir gecede giyeceğin farklı renkteki kıyafetlerine eşlik eden metal kolye çeşitleri içerisinden farklı renkleri seçerek, kontrast oluşturabilirsin.

Kolye üretiminde kullanılan zincirlerin tasarımları farklılık gösterir. Klasik zincir kolye modelleri ince ve narin görünüme sahip olmasına rağmen kaliteli malzemesi yapısı sayesinde dayanıklıdır. Uzun süre kullanabileceğin modeller farklı saflıkta gümüş içeriğine sahiptir. 925,900 ve 800 gibi değere sahip olan gümüş kolye modelleri saf gümüş ve belli miktarda alaşım içerir.

Kalın halkalara sahip olan kolyeler uzun ve kısa olarak seçenek sunar. Boynunu daha zarif göstermek ve yüz hatların ön plana çıksın istiyorsan, kısa modelleri tercih etmen şık bir görünüme sahip olmanı sağlar. Uzun zincirli modellere farklı kolye uçlarını bir araya getirebilir kendi tarzını betimleyebilirsin. Geometrik şekiller, hayvan figürleri, anne ve bebeklere özel tasarımlar içerisinden sevdiklerine hediye olarak seçebilirsin. İsteğine göre uzun zinciri ikiye ya da içe katlayarak, şık bir görünüm elde edebilirsin.

Gümüş Kolye Fiyatları

Gümüş kolye fiyatları konusunda etkili olan faktörler arasında işçiliği, gramı ve ayarı bulunur. Ayarı yüksek olan ve gramajı değişen gümüş kolye fiyatları artarken, farklı zincir yapısına sahip az işçilik gerektiren tasarımların fiyatları uygun olur. Titizlikle ortaya çıkarılan ürünler kıyafetlerinizle muhteşem uyumu yakalar. Gümüş kolyeler, doğası gereği zamanla oksitlenebilir ve küçük lekeler oluşabilir. Uzun süreli kullanım için gümüş içeren kolyeni mümkün olduğunca sudan uzak tutmalı ve bakımını yaptırmalısın. Gümüş temizlik ürünü veya küçük bir bezle ovarak kolyelerini kolaylıkla temizleyebilirsin.

Her kadının dolabında yerini alan gümüş kolyeler çekici görünümleri ile kıyafetlerinin vazgeçilmez tamamlayıcılarından biridir. Doğal taşlardan oluşan zincirler, dini motiflere eşlik eden tasarımlar ve antik zamanların esintisini boynuna taşıyan kolyelere Markabul ayrıcalığıyla uygun fiyatlar karşılığında sahip olabilirsin. En çok beğenilen markaların ürünlerini özel koleksiyonlarda bir araya toplayan Markabul ile keyifli bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsin.

Kadın Gümüş Kolye için toplam 660 ürün bulundu.