Kadın Gümüş bileklik

Her yaştan insanın severek kullandığı gümüş bileklik çeşitleri, en çok tercih edilen aksesuarlar arasında yer alır. Renk, kalite, model ve tasarım yönünden birbirinden ayrılan bu parçalar içerisinde seni en iyi yansıtanı kolayca bulabilirsin. Özellikle ilkbahar yaz aylarında renkli kombinlerinde daha çok tercih edeceğin bileklikleri; hem tekli hem de birkaç tanesini birden kullanabilirsin. Seçeneğin fazla olması sayesinde kendine özel tarzlar oluşturabilirsin.

Çoklu kullanımlar için genellikle makrome bileklik çeşitleri daha fazla ilgi görmektedir. Farklı renk makrome ipler kullanılarak ve örgü şeklinde hazırlanan bu bilekliklerin orta kısmında farklı harf, sonsuzluk işareti gibi değişik yıldız parçalara yer verilmektedir. Her renkte yapılabilmesi sayesinde alacağın bilekliği kombininle daha uyumlu yapabilirsin. Eğer günlük kullanım yerine elbise ya da daha özel anlarında kullanmak için aksesuar ihtiyacın varsa, altın bileklik çeşitleri senin için daha uygun olacaktır. Aksesuarın tasarımına bir de altının şıklığı eklendiğinde daha göz alıcı bir görünüm ortaya çıkacaktır. Bu parçaları set halinde kullanabileceğin gibi dilersen tekli olarak da tercih edebilirsin. Burada önemli olan nokta tarzına ve kombinine uygun parçalar seçmendir. Bunun için doğrudan Markabul’u ziyaret edebilirsin.

Sitede yediden yetmişe herkese hitap eden gümüş bileklik modelleri olması sayesinde, aradığını birkaç dakika içerisinde bulabilirsin. Beğendiğin ürün ya da ürünleri sipariş vermek istediğinde hızlı teslimat ve güvenli alışveriş imkanlarının farkını yaşayabilirsin.

Gümüş Bileklik Modelleri

Geniş bir yelpazeye sahip olan gümüş bileklik modelleri içerisinde, özellikle taşlı ve özel tasarım olan parçalar dikkat çekmektedir. Hem günlük kombinlerinde hem de özel gün ve davetlerinde kullanabileceğin bu bilekliklerde ayarlanabilir zincir bulunmaktadır. Böylece bileğinin inceliğine göre aksesuarını sana uygun hale getirebilirsin. Gümüş bileklik modelleri haricinde beyaz altın bileklik çeşitlerinde de geçerli olan bu durum, aksesuarını senin için daha kullanışlı hale getirecektir.

Koleksiyondaki en çok tercih edilen parçalar baktığında; bunlar arasında kelebek motifli, incili, kanat motifli, yakut taşlı, sonsuzluk işaretli, çivili, natura, desenli, burç simgeli, spiral, marina taşlı ve daha pek çok modeli görebilirsin. Özellikle çelik kelepçe bileklik çeşitleri, hem kadınlar hem de erkekler tarafından yoğun ilgi görmektedir. Bunlar arasından seçim yaparken bilekliği kullanacağın ortamı ve kombini dikkate alabilirsin. Daha özel anlarına eşlik edecek aksesuar arayışındaysan altın, gümüş, beyaz altın ve zirkon bileklik çeşitlerine öncelik verebilirsin. Markabul’da her bir kategoriye dair geniş seçenekler yer almaktadır.

Gümüş Bileklik Fiyatları

Gümüş bileklik fiyatları konusunda en uygun seçenekleri arıyorsan, Markabul senin için en doğru adres olacaktır. En kaliteli ve trend parçaları en uygun fiyatlardan sunan Markabul’da çok sayıda markaya ait modeller yer almaktadır. Özellikle burada bulunan pırlanta bileklik çeşitleri koleksiyonun en gözde parçalarından biridir. Bunun yanı sıra boncuk bileklik ve benzer modellere de ev sahipliği yapan sitede, fiyatlar alacağın ürünün özelliklerine göre değişir. Genellikle gümüş bileklik fiyatları her bütçeye uyum sağlayacak aralığa sahiptir. Bazı marka ya da modellerde siteye özgü indirimlerin yapılması sayesinde, beğendiğin parçaya ait gümüş bileklik fiyatları daha ekonomik hale gelecektir. Bunlara daha kolay ulaşabilmek için sol kısımda yer alan fiyat filtrelemesini kullanabilirsin. Sıralamada en yüksek fiyatlar genellikle altın, pırlanta gibi parçalara ait olacaktır. Bu ürünlerde özel tasarımlara yer verilmesi, fiyatların daha da yüksek olmasına yol açacaktır. Fiyatı ne olursa olsun hiçbir aksesuarda kaliteden ödün verilmemektedir. Bu sayede, Markabul gümüş bileklik fiyatları ve modelleri içerisinden dilediğini rahatça sipariş verebilirsin.

Kadın Gümüş bileklik için toplam 520 ürün bulundu.