Kadın Göz

Bakışlarını göz makyajı ürünleri ile daha göz alıcı hale dönüştürebilirsin. Yorgun ve uykusuz olduğun zamanlarda kendini belli eden bitkin bakışlarını birkaç rötuş ile kolayca kapatabilirsin. Makyaj denilince en önemli kısımlar içerisinde yer alan gözlerdir. Tüm görünümünde etkisi olan göz makyajı tekniğini geliştirmeni sağlayan göz makyajı ürünleri daha enerjik, dramatik veya etkileyici bakışlar elde etmeni sağlar.

Göz makyajına başlamadan önce göz kapaklarına ve çevresine uygun olan kapatıcı çeşitlerini sürerek pürüzsüz bir alt yapı hazırlayabilirsin. Ten rengi ve bej tonlarına zemin hazırlayarak uygun ton için göz kapağına dairesel hareketlerle uygulayabilirsin. Farklı tonlara sahip göz farlarını tek renk kullanmak ya da açıktan koyuya doğru renk geçişleri yapmak bakışlarını vurgulamanı sağlar. Toz ve krem far kullanıldığı alana ve farklı uygulama teknikleri ile kullanılır. Makyaj fırçası yardımı veya içerisinde bulunan sünger aracılığı ile göz kapağına uygulayabilirsin. Açık ve koyu tonlara sahip olan göz farını tekli ya da palet şeklinde sahip olabilirsin. Mat ve ışıltılı renkler arasından kıyafetine ve kullanacağın yere göre tercih yapabilirsin.

Göz Makyajı Ürünleri Çeşitleri

Göz kalemleri göz makyajına etki eden ürünler içerisindedir. İnce uçlu veya kalın uçlu göz kalemlerinden sana pratik geleni ve yaptığın makyajın ağırlığına en uygun olanı seçebilirsin. Eğer hassas göz yapısına sahipsen ya da göz kalemim çabucak akıyor gözümde durmuyor diyorsan waterproof etkili ürünlerden tercih edebilirsin.

Makyaj yapmya yeni başladıysan ve gözlerinde kusursuz bir görünüm kazandırmak istiyorsan likit eyeliner çeşitleri senin için idealdir. İnce ve kalın uçlara sahip fırçalar özellikle eyeliner kullanırken kolayca kuyruk yapmanı sağlar. Muhteşem cat eyes makyajını oluşturmak için krem ya da jel şeklindeki likit çeşitlerinden yararlanabilirsin. Simli, mat, parlak görünümlü eyelinerları farklı renk gamı sayesinde makyajına ve kıyafetine uygun olarak uygulayabilirsin.

Dolgulu ve sık olan kaşlar makyajın önemini vurgularken gözleri daha canlı gösterir. Bakışlarınız üzerinde etkisi bulunan kaşlarınızı kaş kalemi ve farı yardımı ile kolayca şekillendirebilirsin. Göz makyajı ürünleri içerisindeki kaş şekillendirici ürünler farklı renkleri ile cilt tonuna ve kaş yapısına uygun olarak renk seçeneği sunar. Kaşlara doğallık katan kaş kalemleri özelliklerinden dolayı yumuşak yapıdadır ve kolayca göz çevresine dağıtılabilir. Kalem şeklinde ya da kit olarak bulabileceğiniz kaş ürünlerini fırça yardımı ile eşit olarak yayabilirsin. Daha net ve canlı kaşlara sahip olmak istiyorsan makyajını kaş jölesi ile sabitleyebilirsin.

Göz Makyajı Ürünleri Fiyatları

Kirpiklere renk ve hacim veren maskara sayesinde gözler iri ve daha çekici bir görünüme kavuşur. Uzun ve dolgun kirpiklere ulaşmanı sağlayan rimeller bakışlarını daha canlı bir hale dönüştürür. Anlamlı ve etkileyici görünen gözlere sahip olmak için kendine uygun maskara çeşitleri arasından seçim yapmalısın. Farklı fırça yapıları ile üretilen maskaralar uygulama şekillerine göre de kirpiklerini şekillendirir. Zikzak hareketlerle, maskarayı dik tutarak veya yan yan sıraları takip ederek uygulayabilirsin. Siyah maskara seçeneklerinin yanında renkli rimel çeşitleri de bakışlarına canlılık kazandırır.

Uygun fiyat avantajları ile markaları bir araya toplayan Markabul, en sevdiğin ürünlere kolayca ulaşmanı sağlar. Özel günlerde, günlük yaşamda sıklıkla yapılan makyajı daha pratik hale dönüştüren makyaj ürünleri daha bakımlı görünmeni sağlar. Göz makyajı ürünleri fiyatları, yüz ve dudak ürünleri, kişisel bakım ürünleri, kozmetik kategorisi altında rahat alışveriş imkânı sağlar. Tabii tüm uygulamalarda kendine önem vermek ve daha sağlıklı bir cilde sahip olmak için yatarken makyajını temizlemeyi ihmal etmemelisin!

Kadın Göz için toplam 596 ürün bulundu.