Kadın Broş

Broş kadınların yakalarına taktığı ve üzerinde farklı figürlerin yer aldığı yaka iğnelerine verilen addır. Kullanılan kıyafetin rengine ve tarzına göre seçiminin yapılması gereken bu aksesuarlar, değişik malzemeler ile tasarlanır ve kullanıcıların beğenisine sunulur.

Kadınlar genel olarak, kombinlerinde şıklıklarını tamamlamak için bilezik, yüzük, kolye, küpe çeşitleri gibi takıları kullanıyor. Ancak, giyimde takı takmayı seven kadınlar, klasiklerin dışında farklı aksesuarları kullanmayı da sevmektedir. Bu farklı aksesuarların içerisinde yer alan vücut takısı, halhal çeşitleri de yenilikçi ve şık seçenekleriyle kadınların beğenisine sunuluyor. Özellikle vücut takısı çeşitleri, son dönemlerde kadınlar arasında yaygınlaşmaya başlayan genelde sırt, göğüs ve göbek dekolteli kıyafetlerle birlikte kullanılan aksesuarlar olarak karşımıza çıkıyor.

Şıklığını tamamlamak için giyiminde kullandığın takı çeşitlerinin kombininde kullandığın broşla uyumlu olması son derece önemlidir. Örneğin, kullanacağın broş taşlı ise diğer aksesuarların da taşlı takı çeşitleri arasından seçilmesine özen gösterilmelidir. Broş seçimine dikkat ederek, daha şık ve kendine has bir tarz yaratmak senin elinde!

Broş Modelleri

Broş modelleri, giyilen kıyafete ve gidilecek ortama uygun olacak şekilde seçilmelidir. Yüzük, kolye, küpe ve bileklik çeşitleri seçimlerinde kıyafetlerin çok fazla önemi olmazken, broş seçiminde kıyafetler doğrudan en etkilidir. Günlük bir kıyafetle birlikte, yaka iğnesi olarak yine günlük giyim tarzına hitap eden ürünler tercih edilmelidir. Örnek olarak tekli balon, kurdele, kalp, çiçek şeklinde hazırlanmış ve üzerinde taşı bulunmayan ya da küçük taşları bulunan broşlar, günlük giyim için rahatlıkla tercih edilebilir. İşyerinde ya da okulda ise biraz daha şık ve farklı modeller kullanılabilir. Ceket çeşitlerinin yakasına yerleştirilen hafif büyük boyutlu, kuş, çiçek, güneş ya da herhangi bir özel simgeyi içeren broşlar, bu çeşitlere örnek verilebilir.

Özel geceler ve davetler için de taşlı kolye modelleri tercih ederek hoş bir görünüm elde edebilirsin. Çok özel bir davet ya da toplantılarda, şık ve tarz kıyafetlerini tamamlamak için, altın ya da gümüş kaplamalı, değerli taşlara sahip olan broş modelleri kullanılabilir.

Her tarza ve ihtiyaca uygun olan broşlar, takı sektöründe faaliyet gösteren ve alanında öncü olan markalar tarafından üretilmektedir. Her sezon modellerine yenileri eklenerek beğeniye sunulan bu takılar, her daim zarif görünüm elde etmek isteyenlerin ilgisini çekmektedir. Sende hem günlük hayatında hem de özel davetlerde kullanmak için takı çeşitlerinden satın almak istiyorsan, aradığını Markabul’da kolaylıkla bulabilirsin. Farklı renk, tasarım ve tarz seçenekleri ile karşına çıkan yüzlerce aksesuar arasından sende kendine uygun olanı seçip, hemen satın alabilirsin. Güvenli, konforlu ve hızlı alışveriş için en doğru adres Markabul!

Broş Fiyatları

Broş fiyatları aksesuarın tasarımında kullanılan malzemelere göre değişiklik göstermektedir. Bazı broşlar ise üretilirken daha uygun fiyatlı malzemeler kullanıldığı için, bu ürünlerin fiyatları daha uygundur. Bazı broşların üzerinde ise değerli taşlara yer verildiği için veya hazırlanma aşamasında pahalı malzemeler kullanıldığı için fiyatı biraz daha yüksek olabilir. Genel olarak abiye kıyafet çeşitleri ile özel günlerde kullanılan değerli broşlar, altın ya da gümüş kaplama da olabilir. Günlük kıyafetler ile kullanılan ekonomik çeşitlerinden, özel davetlerde kullanılan değerli broşlara kadar çok sayıda modele, Markabul sayesinde uygun fiyatlar karşılığında sahip olabilirsin. Geniş ürün gamıyla, en avantajlı broş fiyatları ve en beğenilen broş çeşitlerini bir arada burada bulabilir, hoşuna giden ürünleri yakından inceleyerek online olarak satın alabilirsin. Sen de Markabul’un avantajlı fırsatlarından yararlanmak ve uygun fiyatlı broş çeşitlerini incelemek için sitemizi incelemeyi unutma!

Kadın Broş için toplam 1.505 ürün bulundu.

369 TL

701 TL