Kadın Bileklik

Aksesuarlar içerisinde en çok tercih edilen parçalardan biri olan bileklik modelleri her yaştan insana hitap edebilecek çok sayıda tasarıma sahiptir. Genellikle kadınlar daha özel ve gösterişli bilekliklere ilgi gösterirken erkeklerin tercihi daha sade ve kaliteli modellerden yana olmaktadır. Çocuklar için ise isim yazılı altın ve gümüş bileklikler daha fazla ilgi görmektedir. Markabul sana bunların her birine dair sayısız örnekler sunmaktadır. Bu sayede zevkine ve ihtiyacına en uygun olan bilekliği bulup dilediğin yerde ve zamanda satın alabilirsin.

Dünyada önde gelen markalara ait koleksiyonları elinin altına getiren markabul.com, alışverişlerini daha kolay hale getirebilmek adına kullanışlı bir tasarıma sahiptir. Özellikle filtreleme kısmının olması aradığın bilekliği daha çabuk bulabilmeni sağlar. Bu kısımda yer alan altın, beyaz altın bileklikler veya boncuk, şahmeran bileklikler, zirkon, pırlanta, çelik, deri, gümüş, inci, makrome ve kelepçe bileklikler; ürünler hakkında fikir sahibi olman adına sana yardımcı olacaktır. Dilersen bu kısımda bileklik fiyatları ile ilgili de inceleme yapabilirsin. Markalara dair en yeni ve en beğenilen ürünlere yer veren site alışverişlerinde sana her konuda avantaj sağlamaktadır.

Bileklik Modelleri

Bileklik modelleri hakkında fikir edinmeden önce nasıl parçalar istediğine karar vermen yararına olacaktır. Markabul sitesinde birbirinden farklı çok sayıda modelin olması, seçim şansını artıracağı için istediğin modeli belirleyerek doğrudan buna yönelik arama yapabilirsin. Eğer günlük kullanıma özgü takı satın alacaksan ve dayanıklı olsun, kolumdan hiç çıkarmayayım diyorsan sarı altın, beyaz altın, gümüş, zirkonyum, çelik gibi malzemelerle yapılmış bileklikleri tercih edebilirsin. Bunlar daha dayanıklı olup aynı zamanda şık görünmesiyle bilinir. Özellikle çelik bileklikler ve gümüş bileklik modelleri hem kadınlar hem de erkekler tarafından sıklıkla kullanılır.

Çocukların kullanımı için tercih edilen bileklik modelleri de kaliteli ve dayanıklı materyal kullanılarak üretilir. Onların cilt yapıları yetişkinlere kıyasla daha hassas olduğundan dolayı altın, gümüş tasarımlar daha çok tercih edilmektedir. Bunları daha özel hale getirmek adına isim yazılı bileklikler incelenebilir. Özellikle altının kendine özgü şık duruşu pek çok insanın beğenisini kazanmaktadır. Parlak yapısı sayesinde gümüş bileklik modelleri de geniş kullanım alanına sahiptir. Makrome ya da boncuk bileklikler ise giydiğin kıyafetin tarzına bağlı olarak kullanılır. Böylece kıyafetinle aksesuarların arasında uyum yakalayabilirsin.

Bileklik Fiyatları

Tahmin edeceğin üzere altın, gümüş, zirkonyum, çelik gibi maddeler kullanılarak üretilen bileklik fiyatları diğerlerine nazaran biraz daha yüksektir. Hem dayanıklı hem de şık olmasıyla bilinen bu bilekliklerin satış fiyatı biraz daha yüksek olmasına karşın Markabul yaptığı kampanyalar sayesinde beğendiğin parçayı daha uygun bileklik fiyatları ile satın almanı sağlar. Bunun için en çok indirimliler sekmesine tıklayıp ürünleri tek bir sayfada listeleyebilirsin. Eğer en uygun fiyat aralığa sahip olsun istiyorsan en düşük fiyat seçeneğini seçebilirsin. Yapacağın sıralamayla birlikte sana uygun parçaları daha kolay bulabilirsin. Pırlanta bileklikler için belirlenen bileklik fiyatları diğer parçalara nazaran biraz daha yüksek seviyede olmaktadır. Kar tanesi, S şeklinde, pusula, çiçek desenli, üçgen, kelepçeli, kelebek, kutup yıldızı ve daha pek çok pırlanta bileklikler kadınlar tarafından ilgi görmektedir. Çeşitliliğin fazla olması sayesinde dilersen her kombinine uygun farklı farklı bileklikler satın alabilirsin. Bunun için tek yapman gereken Markabul sitesine girip beğendiğin bilekliği sepete eklemektir. Ödeme aşamasını tamamladıktan sonra siparişin, hızlı teslimat ve güvenli alışveriş ilkeleri çerçevesinde adresine teslim edilecektir. Müşteri memnuniyetine öncelik verilmesi ve indirimli bileklik fiyatları, aradığın tasarımlara keyifle ulaşmanın yollarını sana açacaktır.

Kadın Bileklik için toplam 10.203 ürün bulundu.

you Design İsim Yazılı Plaka Bileklik %25 indirim
you Design İki Harfli Kelepçe Bileklik %25 indirim
Inbebek Fiyonklu İp Bileklik %15 indirim
Gimora Sonsuzluk Bileklik %30 indirim

109TL   76.3 TL

Hola Accessories Cadena Bileklik %50 indirim
Dujour DJJ20011-111-C Bayan Çelik Bileklik %62 indirim
Hola Design Manu Siyah İp Harf Bileklik %20 indirim
Mizalle Parlak Taşlı Bileklik (Gri) %17 indirim
Coquet Mineli Bileklik %50 indirim

69.9TL   34.95 TL

Koton Metalik Bileklik %18 indirim

27.99TL   22.99 TL

Hola Design Juno Bileklik %20 indirim

330TL   264 TL

Mizalle Altın Kaplama Taşlı Bileklik (Mavi) %17 indirim
Hola Design Novio Narlı Harf Bileklik %20 indirim