Kadın Aksesuar

Kombinlerin tamamlayıcı parçası olan aksesuarlar aynı zamanda kendi içerisinde çok sayıda çeşide sahiptir. Aksesuar çeşitleri ve fiyatları ile ilgili fikir edinmek istediğinde karşına birçok seçenek çıkacaktır. Bunlar içerisinde en iyisini seçmek için Markabul sitesini ziyaret edebilirsin. Sitede her markaya ve modellerine yer verilmesi senin için avantaj sağlayacaktır. Böylece markaları tek tek gezerek vakit kaybetmek yerine dilediğin parçayı daha kolay bulabilirsin. Aksesuar kategorisinde yer verilen parçalara baktığında bunlar içerisinde anahtarlık, atkı, bandana, bebek iğnesi, bere, çakmak, fular, eldiven, kemer, güneş gözlüğü, kol düğmesi, kravat, kışlık kulaklık, papyon, poşet mendil, şal, şapka, şemsiye, toka ve tespih gibi aksesuar çeşitleri görebilirsin. Bunların her biri işine yarayacak parçalar olup yapacağın kombinleri ve günlük yaşamını daha cazip hale getirir. Kategori için geçerli olan aksesuar fiyatları ise seçeceğin ürüne ve modeline göre değişecektir. Örneğin anahtarlık fiyatları tesbih çeşitlerine göre biraz daha uygundur. Bunlardan hangisini seçeceğine ise bütçene, tarzına ve ihtiyacına göre karar verebilirsin. Dilersen alışverişini daha kolay hale getirmek adına sitenin üst kısmında yer alan sıralama ve filtreleme araçlarını da kullanabilirsin. Böylece aradığın parçayı bulmak daha kısa sürecektir.

Aksesuar Çeşitleri

Aksesuar çeşitleri ürün gruplarına göre çeşitlilik gösterse de genellikle kemer, kravat, bere, şal, şapka, fular ve güneş gözlüğü için seçenekler biraz daha fazladır. Hem kadınlar hem de erkekler tarafından ilgi gören bu parçalar neredeyse her markanın koleksiyonlarında yer alır. Bu nedenle aksesuar satın almak istediğinde karşına çok sayıda seçenek çıkacaktır. Seçim yapmanı daha kolay hale getirmek adına aksesuar çeşitleri için filtreleme yapabilirsin. Örneğin şal satın almak istiyorsan marka ve renk seçimi yaparak kendine uygun parçaları listeleyebilirsin. Dilersen en çok beğenilenler seçeneğini tıklayarak ilgi gören aksesuar çeşitleri arasından da tercih edebilirsin. Markabul alışverişlerini sadeleştirmek adına sana tüm seçenekleri sunmaktadır. Sana fikir vermesi adına bu aksesuar çeşitleri ile yapılmış olan kombinleri de inceleyebilirsin. Eğer günlük giyimde sade bir kombin yapıyorsan desenli şal modellerinden ya da fular çeşitlerinden takarak kombinini daha hareketli hale getirebilirsin. Vücut tipine ve tarzına göre kıyafet seçmen seni her zaman daha şık gösterecektir. Klasik takım elbise veya ceket ve kumaş pantolon kombinlerinde kravat ya da papyon modelleri olmazsa olmazlar arasında yer aldığından her aksesuar seçiminde tarzını göz önünde bulundurabilirsin.

Aksesuar Fiyatları

Markabul markaya ya da ürüne özel olarak düzenlediği kampanyalar sayesinde beğendiğin aksesuarı daha düşük fiyatlarla satın almanı sağlar. Bu nedenle aksesuar ya da kombinlerin için ihtiyacın olan diğer parçaları satın almak istediğinde bu siteyi rahatlıkla tercih edebilirsin. Genel olarak aksesuar fiyatları belirlenirken markası, modeli, kalitesi ve buna benzer özellikleri göz önünde bulundurulur. Her aksesuarın kullanım alanı farklı olacağından dolayı bu da aksesuar fiyatları üzerinde etki yapar. Sitede yer alan en yüksek fiyatlı ve en uygun aksesuarları görmek için sıralama kısmından yararlanabilirsin. En yüksek aksesuar fiyatları deri parçalara ait olup bunlar özel üretim kapsamına girmektedir. Kendine özgü şıklığı bulunan deri aksesuarlar yapacağın kombini daha şık hale getirecektir. Bazı parçalarda özel indirimlerin olması da senin için avantaj sağlayacaktır. Ürünler arasında en düşük fiyatlı olanlara baktığında ise toka ve papyon gibi ürünlerin öne çıktığını görebilirsin. Kravat modelleri ve kemer çeşitleri için de aksesuar fiyatları uygun olup bunlar arasından dilediğini seçebilirsin. Hem aksesuar fiyatları hem de modelleri konusunda sana yardımcı olan Markabul alışveriş için ayırdığın vakti daha verimli geçirmeni sağlayacaktır.

Kadın Aksesuar için toplam 50.999 ürün bulundu.

Defacto Kadın Hasır Şapka, Mavi %50 indirim
Vogue 0VO4002S Güneş Gözlüğü %10 indirim
Koton Şapka %29 indirim

69.99TL   49.99 TL

Defacto Kadın Güneş Gözlüğü, Kahverengi %20 indirim
Aqua Di Polo 1987 Saat %55 indirim

219.9TL   99.9 TL

Cacharel Kırmızı Eşarp %35 indirim

214.95TL   139.65 TL

Defacto Kadın Paşmina Şal, KHAKI %50 indirim
Koton Fiyonk Detayli Eldiven %49 indirim

34.99TL   17.99 TL

Defacto Kadın Ponponlu Bere, Ekru %46 indirim
%52 indirim
%57 indirim
Defacto Kadın Hasır Şapka, Pembe %75 indirim
Aker Esarp Altın Şal %10 indirim

99.95TL   89.9 TL

%50 indirim

19.99TL   9.99 TL

Defacto Kadın Boyunluk, Siyah %74 indirim

49.99TL   12.79 TL

Defacto Kadın Paşmina Şal, FÜME-110-13 %50 indirim
Aker Esarp Deve Tüyü Şal %10 indirim

99.95TL   89.9 TL

Defacto Kadın Ponponlu Bere, Pembe %69 indirim
Osse Osse OS 2555 04 Kadın Güneş Gözlüğü %64 indirim
%63 indirim
Defacto Kadın Hasır Şapka, Lacivert %69 indirim
Boyner Fresh Şapka %27 indirim

299.99TL   219.99 TL

Defacto Kadın Güneş Gözlüğü, Beyaz %33 indirim
National Geographic Gri Şapka %64 indirim
Defacto Kadın Desenli Şal, Turuncu %25 indirim
Defacto Kadın Beyzbol Şapkası, Siyah %58 indirim
%61 indirim
%73 indirim
Web W 0211 34Z Kadın Güneş Gözlüğü %56 indirim
Defacto Kadın Hasır Şapka, Bej %55 indirim
Prada Catwalk- Cinema Güneş Gözlüğü %50 indirim
%50 indirim

19.99TL   9.99 TL

Komono Baloji Mujinga Güneş Gözlüğü %50 indirim
Benetton Çizgili Atkı Renkli Çizgili %50 indirim
BEYMEN Somon Kadın Yün Atkı %70 indirim
%70 indirim

49.99TL   14.99 TL

Aker Esarp Ekru Şal %10 indirim

99.95TL   89.9 TL

Aqua Di Polo 1987 Güneş Gözlüğü %46 indirim
%55 indirim
%71 indirim
%54 indirim
Defacto Kadın Hasır Şapka, Bej %72 indirim