Erkek Saç bakımı

Hem kadın hem de erkeklerin yüzyıllardır değişmeyen aksesuarı saçlarıdır. Yaz-kış, gece-gündüz demeden, her yerde bakımlı ve parlak saçlarının ışıltısı ile tüm gözleri üzerine toplaman mümkün. Bunun için öncelikle kendi saç tipini bilmeli ve ona göre seçim yapmalısın. Saçların yumuşak ve parlak olması için pek çok ürün kullanılıyor. Peki bunlardan hangisi saçlar için doğru ürün? Şampuandan saç kremi çeşitlerine, saç maskesinden saç şekillendirici kremine kadar birçok ürün kullanırken, bu ürünler arasından saç tipine uygun olanı seçmek biraz zor olabilir. Seçim yapmanı kolaylaştırmak için öncelikle, saç tipini öğrenmekle işe başlayabilirsin. Bu sayede saçlarını yıkayacağın doğru şampuan çeşitlerini kolaylıkla bulabilirsin.

En önemli saç bakım ürünleri arasında yer alan şampuanlar, saç tiplerinde derinleme bir temizlik hissi yaratması kadar, saçları yumuşatması ve doğal hacmini korumaya yardımcı olması da çok önemlidir. Bunun dışında duş öncesi ve sonrasında yapılan işlemler de saç bakımına yardımcı olur. Örneğin saçlarını çok sık yıkaman saç derini incelteceğinden dolayı, daha çabuk yağlanmasına ve kepeklenmesine neden olur. Bunun için saç bakım ürünlerini ölçülü ve dikkatli kullanmalısın. Bununla birlikte, saçın için tercih edeceğin saç boyası çeşitleri de kaliteli ve saç yapına uygun olması, saçlarının yıpranmadan doğallığını korumasını sağlar. Dünyaca ünlü markaların ürünlerine koleksiyonlarında yer veren Markabul ile bu ürünlere kolaylıkla ulaşabilirsin.

Saç Bakımı Ürünleri

Kusursuz bir görünümün en önemli anahtarı tabii ki bakımlı saçlardır. Bakımlı saçlara ulaşmanın anahtarı da kaliteli ve doğal yapılara sahip olan ürünleri tercih etmekten geçer. Saç maskesi çeşitleri sayesinde, saçlarının günlük bakımı yapabilir ve hoş bir görünüm yakalamana yardımcı olabilirsin. Özellikle argan yağı ve zeytin yağı gibi içerisinde birçok doğal ve etkili yağların bulunduğu saç serumu çeşitlerini, duşa girmeden birkaç saat öncesinde saçına uygulayıp, saçlarının yumuşamasını ve parlak bir görünüm elde etmesini sağlayabilirsin.

Saç bakımı için doğru ürünler yalnızca duş öncesi ve duş sırasında kullandığından ürünlerden ibaret değil. Doğru bir şampuandan sonra etkili bir saç köpüğü kullanarak, temel bakımını tamamlayabilirsin. Tertemiz ve bakımlı saçlarına hacim katarak, doğal güzelliğini ortaya koymaya yardımcı olur. Bu saç bakımı ürünleri, doğal yağlar kadar vitaminler de içerir. Özellikle saç bakım ürünlerinin b vitamini içermesi sebebiyle, son derece popülerdir. Ayrıca bu ürünler ile her tarama sonrasında tarağından onlarca saçı toplamak tarihe karışır. Son dokunuşlar ise saç bakımında en eğlenceli ve gösterişli kısımlardır. Düz, dalgalı ya da kıvırcık saçların doğal görünümünü bozmadan, ekstra hacim ile daha parlak ve daha şekilli bir hale getirerek, muhteşem uyumu yakalayabilirsin. Kıvırcık saçlar için deniz tuzlu saç spreyleri, tüm gün bozulmayan doğal dalgalar için birebir. Fazla yıpranmış saçlar için özel olarak kullanacağın saç bakım spreyi ve kremleri de saçlarını iyileştirmenin yanında daha kolay şekil almasını sağlar. Bu sayede, kullanacağın şekillendirici ürünlerin yarattığı gözle görülür farkları tek kullanımla deneyimleyebilirsin.

Saç Bakımı Ürünleri Fiyatları

Çok sayıda marka ve ürünün bulunmasından dolayı, doğru ürünü uygun fiyata alabilmek Markabul sayesinde artık imkansız değil. Dünyaca ünlü markaların en çok satan ürünlerini evinden çıkmadan tek tıkla satın alabilirsin. Kendi saç tipine, kullandığın markaya, aradığın ürüne ve bütçene göre filtreleri kullanarak ve zaman harcamadan, tüm ihtiyacın olan ürünleri sepetine ekleyebilirsin. Ayrıca Markabul, saç bakımı ürünleri fiyatları sayesinde bütçene uygun ürünlere rahat ulaşmanı sağlıyor. Birbirinden kaliteli ürünlere, Markabul koleksiyonlarını inceleyerek kolaylıkla ulaşabilirsin.

Erkek Saç bakımı için toplam 54 ürün bulundu.

American Crew Saç Pudrası 10Ml %24 indirim
DEPOT Matt Paste-Mat Macun No.301 75 ml %35 indirim
Tabac SAÇ BAKIM TONİĞİ DRY 200ml %12 indirim
L'Oréal Paris Colorvıve Şampuan 360ML SH %30 indirim