Erkek Koşu Ayakkabıları

Spor aktivitelerinde kullanılması için tasarlanan koşu ayakkabısı modelleri, gündelik giyimde de yer almaya başladı. Yenilikçi tasarımları ve rahat yapısıyla öne çıkan bu parçalar, giyim kombinlerinde sportif şıklığı tamamlayan bir detay oluyor. Uygun koşu ayakkabısı fiyatları, alınabilirliği kolaylaştırarak farklı renk ve modellere sahip olmana imkan tanıyor.

Spor giyimin gündelik giyimle özdeşleşmesi, kombin alternatiflerini artırıyor. Enerjik kişiliğe sahip olan kişilerin daha çok ilgi gösterdiği spor giyim ürünleri, kadın erkek herkesin tercihleri arasındaki yerini aldı. Giyimde püf nokta olarak görünen ayakkabı modelleri; klasik, spor, gündelik tasarımlarla ilgi çekiyor. Klasik ayakkabılar takım elbise, ofis giyimi veya abiye elbiselerle bir araya geliyor. Gündelik ayakkabılar, spor ve günlük hayatta yer ediniyor. Spor ayakkabı modelleri ise hem ihtiyaçları hem de şıklığı tamamlayıcı ayak ürünleri arasında görülüyor.

Farklı türleri olan spor ayakkabılar; koşudan futbola, basketboldan voleybola, yürüyüşten outdoor sporlara kadar yer ediniyor. Ayrıca kalça şekillendirici ayakkabı modelleri ve günlük spor ayakkabı modelleri de bu kategoride göze çarpıyor. Tasarım, kullanım amacı gibi faktörler, hangi spor ayakkabıyı seçeceğine dair detayları içerisinde barındırıyor. Örneğin; futbol oynarken, krampon ve halı saha ayakkabısı modelleri daha aktif hareketlere imkan tanıyor. Basketbol ayakkabıları, kaymaz taban yapısıyla basketbol sahalarında sana eşlik eder. Voleybol ayakkabıları da aynı şekilde voleybol sahası dizaynına uygun detaylar içeriyor.

Her bir ayakkabının kendi sahasına ve kullanım alanına uygun bir tasarıma sahip olması, doğru ayakkabı seçiminin önemini kanıtlamaktadır. Diğer tüm parçalar gibi koşu ayakkabıları da özel tasarım detaylarıyla kendine has bir kullanıma hitap ediyor.

Koşu Ayakkabısı Modelleri

Koşu sporunda mekan, yol, zemin, hava şartlarına uygun olarak ayakkabı seçimi yapılması gerekir. Böylelikle koşu esnasındaki hareket kabiliyeti artırılarak daha verimli sonuçlar elde edilir. Ayrıca ayakkabının ayağı tam sarmasına, yani; ne küçük ne de büyük olmamasına dikkat edilmelidir. Rahat ve ergonomik tasarımlar için bağcıklı, cırt cırtlı ve hem bağcık hem de cırt cırt detayı barındıran ürünlerden birini seçebilirsin. Ayrıca ayağı lastik desteğiyle saran, deniz ayakkabısını andıran modellere de göz atabilirsin.

Diğer bir önemli detay ise ayakkabının taban yapısıdır. Taban kısmının yüksekliği ve tırtıklı yapısı da önem taşır. Outdoor ayakkabılarda olduğu gibi tabanın yeri tam kavraması ve koşuda herhangi bir kayma eylemine maruz kalınmaması amaçlanır. Tenis ayakkabılarında da yer alan kaymaz taban yapısı, koşu ayakkabısı modelleri tasarımında daha sert bir yapıya sahiptir. Toprak, kaya, çamur demeden rahat bir aktivite sunan bu parçalar eşofman modelleriyle şık bir uyum yakalar. Koşunun gerekliliği olarak görülen spor ürünleri farklı tasarımlarıyla öne çıkar. İndirimli koşu ayakkabısı fiyatları sayesinde ihtiyacın olan tüm parçaları bir araya getirebilirsin. Sağlıklı yaşamın gerekliliği olan sportif aktiviteler için renk ve tasarım yönünden zengin bir koleksiyona ulaşabilirsin.

İndirimli Koşu Ayakkabısı Fiyatları

Hayatında spora yer veren herkes, ayakkabıdan giyim ürünlerine kadar uzanan bir koleksiyonla buluşur. Geniş bir ürün gamının bulunması, fiyat yönünden de değişiklik yaratır. Renk, model, tasarım olarak dikkatini çekecek parçalar, indirimli koşu ayakkabısı fiyatları ile alışveriş keyfini artırır.

Gündelik hayatında kullandığın renklere sportif ürünlerde de ulaşabilirsin. Kırmızı, mavi, turuncu, sarı, beyaz, gri ayakkabılar, her bir rengin açık ve koyu tonları ile harmanlanır. Açık renk ayakkabılar yaz aylarında yapacağın aktivitelerde yer bulur. Beyaz koşu ayakkabısını, turkuaz tonlarında eşofman veya tayt modelleriyle kullanabilirsin. Taytın üstüne sporcu atlet modellerini tercih ederek sportif şıklığını vurgulayabilirsin.

Yürüyüş ayakkabıları ve koşu ayakkabılarında kullanılan tasarım zenginliği de sağlıklı yaşamın zarif dizaynlarıyla entegresini oluşturur. Gündelik giyimde de kullanabileceğin bu parçalar, kot pantolon ve tişört modelleriyle kombinlenebilir. Rahatlığı, konforu ve şıklığı birleştiren tasarımlara indirimli koşu ayakkabısı fiyatları ve kampanyalarla ulaşabilirsin. Markabul fırsatlarıyla alışveriş keyfini çıkarabilir, bütçeni koruyarak aradığın ürünlere sahip olabilirsin.

Erkek Koşu Ayakkabıları için toplam 4.699 ürün bulundu.

Kinetix Erkek Siyah Koşu Ayakkabısı Evor %17 indirim
Kinetix Erkek Siyah Koşu Ayakkabısı Saylor %23 indirim
Slazenger Erkek Beyaz Koşu Ayakkabısı Athena %54 indirim
Kinetix Erkek Siyah Koşu Ayakkabısı %13 indirim
Slazenger Erkek Siyah Koşu Ayakkabısı Zafira %39 indirim
Torex Erkek Gri Koşu Ayakkabısı Aero %15 indirim
Lumberjack Erkek Beyaz Koşu Ayakkabısı Fero %50 indirim
Lumberjack Erkek Mavi Koşu Ayakkabısı Space %40 indirim
Nike Erkek Lacivert Koşu Ayakkabısı Runallday %40 indirim
Slazenger Erkek Siyah Koşu Ayakkabısı %58 indirim
Kinetix Erkek Beyaz Koşu Ayakkabısı Apex %10 indirim
Slazenger Erkek Lacivert Koşu Ayakkabısı %57 indirim
Nike Alpha Savage Erkek Training Ayakkabısı %40 indirim
Slazenger Erkek K.gri Koşu Ayakkabısı %56 indirim
Kinetix Erkek Haki Koşu Ayakkabısı Evor %40 indirim
Adidas erkek beyaz koşu ayakkabısı runfalcon %6 indirim
Torex Erkek Siyah Koşu Ayakkabısı Stefan %40 indirim
Kinetix Erkek Siyah Koşu Ayakkabısı Rolvek %31 indirim
Kinetix Erkek Parlament Koşu Ayakkabısı Wager %31 indirim
Kinetix Erkek Gri Koşu Ayakkabısı Larkin %29 indirim
Kinetix Erkek Siyah Koşu Ayakkabısı CRAW %5 indirim
Nike Erkek Haki Koşu Ayakkabısı Air Max Oketo %10 indirim
Kinetix Erkek Gri Koşu Ayakkabısı Carus %44 indirim
Kinetix Erkek Antrasit Koşu Ayakkabısı Voten %31 indirim
Puma Erkek Siyah Koşu Ayakkabısı  Nrgy Neko Knit %20 indirim
Kinetix Erkek Gri Koşu Ayakkabısı Evor %25 indirim
Lumberjack Erkek Lacivert Koşu Ayakkabısı World %35 indirim
Adidas Erkek Siyah Koşu Ayakkabısı  Ef0416 %20 indirim
Nike Erkek Siyah Koşu Ayakkabısı Revolution 5 %10 indirim
Adidas EH1365 Nova Flow Koşu Ayakkabısı %30 indirim
Slazenger Erkek Siyah Koşu Ayakkabısı Mexican %67 indirim
Slazenger Erkek Siyah Koşu Ayakkabısı Purge %48 indirim
Slazenger Erkek Siyah Koşu Ayakkabısı Arasta %31 indirim
Slazenger Erkek Gri Koşu Ayakkabısı Atomic %27 indirim
Adidas Koşu Ayakkabısı %40 indirim

1169TL   701.4 TL

Slazenger Erkek Beyaz Koşu Ayakkabısı Pasha %64 indirim
Reebok Erkek Mavi Koşu Ayakkabısı Fw2926 %50 indirim
Nike Erkek Gri Koşu Ayakkabısı Cd0200-001 %20 indirim
Slazenger Erkek Siyah Koşu Ayakkabısı %63 indirim
Kinetix Erkek Lacivert Koşu Ayakkabısı Ozon %40 indirim
Slazenger Erkek Haki Koşu Ayakkabısı %58 indirim
Slazenger Erkek K.gri Koşu Ayakkabısı %57 indirim
Kinetix erkek gri koşu ayakkabısı parlor 9pr %46 indirim
Lumberjack Erkek Gri Koşu Ayakkabısı World %37 indirim
Slazenger Erkek Beyaz Koşu Ayakkabısı %56 indirim