Erkek Korse

Kadınlar için kurtarıcı parça olan korse çeşitleri; hem günlük giyimde hem de özel günlerde kullanılır. Kullanım yeri isteğe bağlı olarak değişen korse vücudu toparlayıcı ve esnek bir yapıya sahiptir. Genellikle kilo sorunu yaşayan kişiler tarafından daha çok tercih edilen bu ürünler daha fit ve zayıf görünmeni sağlayacaktır. Vücuttaki göz yoran görünümün ortadan kalkmasını sağlayan korseler, özel malzemeler kullanılarak üretilmekte ve uzun yıllar boyunca hiç bozulmadan kullanılabilmektedir. Ancak bunun için seçimlerini kaliteli ve güvenilir olan markalardan yana yapmalısın. Bu alanda üretim yapan marka sayısı fazla olduğundan aradığın ürüne hemen ulaşabilirsin. Piyasadaki bazı boxer modelleri korseler ile benzer etkiye sahip olacak şekilde üretildiğinden dolayı, istersen bu modelleri de tercih edebilirsin. Genellikle korseler diğer iç giyim ürünleri gibi farklı modellere de sahiptir. Özellikle kadın ve erkek atlet modelleri markaların koleksiyonlarında geniş yer tutmaktadır.

Vücudu tam saran kadın atlet çeşitlerini yarım korselerle birlikte rahatça kullanabilirsin. Eğer satın alacağın korse tam boy ise bu durumda atlet kullanmana gerek kalmayacaktır. İp askılı korse modelleri atletle benzer olup, vücudu komple toparlayıcı etkiye sahiptir. Hangi model olursa olsun alacağın korseyi ince külotlu çorapla sorun yaşamadan giyebilirsin. Elbise modelleri ile yapacağın kombinlerinde bu durum fazlasıyla işine yarayacaktır. Daha fazla rahat etmek adına iç giyim olarak dikişsiz külot modellerinden birini tercih edebilirsin. Dikişsiz parçalar dışarıdan belli olmadığı için, özellikle açık renkli kombinlerde kolaylık sağlamaktadır.

Korse Modelleri

Korse modelleri arasından seçim yaparken, kullanacağın parçaları göz önüne almalısın. Örneğin elbise kombinlerinin içine giymek için korse ihtiyacın varsa, uzun korse alabilirsin. Seçimlerinde de vücut tipine öncelik vermelisin. Yani bel ve karın bölgende fazlalık varsa ve bu bölgeleri düzgün göstermek istiyorsan, sadece o bölgeyi saran silikonlu bel korseleri seçebilirsin. Kalça ve basen bölgesindeki fazlalıklar için de şortlu ya da etek şeklinde olan korse modelleri sipariş verebilirsin. Bu ürünler paçalı korse olarak da bilinmektedir. Ayrıca, alacağın korsenin toparlayıcı olmasına özen göstermelisin. Daha genel kullanımlı parçalar arıyorsan yüksek bel slip korse modelleri arasından seçim yapabilirsin. Bunlar hem kumaş pantolon ve eteklerle, hem de elbiselerle rahatça giyilmektedir. Seçimlerde doğru beden ölçüsüne dikkat etmeyi de unutmamalısın. Eğer vücut ölçülerinden büyük korse alırsan toparlayıcı etkisi minimum düzeyde olacaktır. Bazı insanlar bir beden küçük korse alarak daha fit görünmek isterler. Ancak bu tarz korseler vücudunu fazla sıkacağından dolayı seni rahatsız edecektir. Dolayısıyla ideal ölçülerin neyse onu tercih etmelisin.

Korse Fiyatları

Korse fiyatları genellikle ürünün kalitesine ve modeline göre belirlenir. Tam boy olan korseler en yüksek fiyat aralıklarına sahip olmasıyla bilinir. Paçalı normal bel korse çeşitleri hem fiyatının uygun olması hem de kullanışlılığı sebebiyle daha çok tercih edilmektedir. Elbise korse modelleri daha geniş kalıplı olduğu için fiyatlar da buna bağlı olarak artmaktadır. Ancak her uygun fiyatlı korse sana aradığın özellikleri sunmayabilir. Özellikle online alışveriş sitelerinde uygun olmasına karşın toparlayıcı özelliği bulunmayan çok sayıda ürün vardır. Bu parçaları alıp mağdur olmamak adına, alışverişlerini Markabul üzerinden yapabilirsin. Korse fiyatları ve modelleri ile ilgili sana en avantajlı seçenekleri sunan Markabul’da çok sayıda marka bir arada bulunur. Böylece sektördeki öncü markaları tek tek gezip incelemek zorunda kalmazsın. Aynı zamanda korse fiyatları ile ilgili markaya ya da modele özel indirimlerin yapılması alışverişlerini daha cazip hale getirecektir. Markabul’dan vereceğin tüm siparişler kısa süre içerisinde adresine teslim edilmektedir. Ayrıca siparişler güvenli ödeme ilkeleri çerçevesinde düzenlenmektedir. Markabul’un benzersiz koleksiyonlarını hemen ziyaret etmeye ne dersin?

Erkek Korse için toplam 119 ürün bulundu.