Erkek Koku

Yaşam alanlarının dekorasyonunun iyi olmasının yanında ortamın kokusu ve kişisel kokun da duyguları etkileyen ve motivasyonu yükselten faktörlerdendir. Evinde, iş yerinde, her mekanda ortamın ambiyansını değiştirip hava akışını farklı kokular sayesinde dengeleyebilirsin. Tatlı meyve ve çiçek kokularından, çeşit çeşit ormanların odunsu kokularına, okyanusun dinginlik veren kokularına kadar bütün çeşitleri geniş bir yelpazede bulabilirsin. Hem kişisel kullanımda bedenini rahatlatıp mis gibi kokmak hem de bulunduğun ortamın havasını değiştirmek için sana hitap eden çeşidini kullanabilirsin.

Gün içerisinde kalabalık ortamlarda insanlarla iç içe yaşanılan alanlarda kokunun önemi daha çok önemli hale gelir. Hem çevredeki kişileri rahatsız etmemek hem de hijyen için üretilen parfüm çeşitlerinden kullanmak gerekir. Kat kat giyilen soğuk havalarda ve güneşin kendini fazla belli ettiği yaz günlerinde ter bezleri daha hızlı çalışır. Farklı boyutlardaki deo stickleri duş sonrasında kullanabilir minimal şişeleri her zaman yanında bulundurabilirsin. Antiseptik özellikteki bu koruyucu kokular koltuk altında oluşan zararlı bakterilerin çoğalmasını önleyerek kötü kokuların önüne geçer. Roll on şeklinde ya da sıkmalı çeşitlerinden tercihin doğrultusunda kullanabilirsin.

Koku Çeşitleri

Koku modelleri zengin bir ürün çeşitliliğine sahiptir. Gün içerisinde pratik olarak kullanabileceğin gibi banyo öncesi veya sonrasında kullanarak etkisini arttırabilirsin. Her insanın tarzı ve sevdiği şeyler farklıdır. Karşınızdaki kişinin sizi hatırlaması ses tonu ve dış görünüşün yanında koku ile de mümkündür. Yanından geçen birinin ya da bir yere girdiğin zaman aldığın kokunun sana birilerini hatırlatması kokunun da kişiselleşmesinden kaynaklanır. Bazen aynı ürünü kullansan bile aynı kokuyu alamamanın sebebi tenine uygun olamaması ve kimyasal farklılıklar nedeniyle kokuların değişmesidir. Bu nedenle parfüm çeşitlerini alırken deneme yaparak veya daha önce kullandığın parfümün içeriğine bakarak seçim yapmanda fayda var.

Erkeklerin traş sonrasında cildinde oluşan tahrişleri azaltarak cildi nemlendiren aftershave ürünler sürekli tıraş olan erkeklerin imdadına yetişir. Farklı aromatik kokuları cildine nüfus ederken içerisinde bulunan ferahlatıcı ve besleyici maddeler cildinin yenilenmesine yardımcı olur.

Kolonyalar hafif ve ferahlatıcı etkileriyle en çok tercih edilen koku modelleri içerisinde yer alır. Diğer kokuların aksine yüz, el ve vücutta rahatlamayı sağlar. Kültürden kültüre farklılık gösteren kolonya çeşitleri bayramlarda ve özel günlerde misafirlere ikram etmek için kullanılır. Genel olarak limon kolonyası olarak bilinse de hafif kokulardan ağırlaşan kalıcı kokulara kadar geniş ürün gamı ile çeşitlilik sunar. Lavanta, papatya, yasemin gibi çiçeksi kokular ve portakal, mandalina gibi meyve kokularını içeren kolonyalar üretilir.

Koku Fiyatları

Parfüm, oda kokusu, deodorant ürünlerini içeren koku fiyatları markaların ürünlerine ve içerdiği malzemelere göre değişiklik gösterir. Sevdiklerine özel günlerinde hediye edebileceğin parfüm setleri seçim konusundaki alternatifleriyle ne hediye alsam sorusundan kurtarır. Deodorant de içeren setler estetik şişeleriyle hem koku olarak hem de görsel olarak şölen hazırlar.

Oda kokuları kirli havayı temizlerken ortama güzel koku yayılmasını sağlayarak daha sağlıklı bir ortam sunar. Kullanım açısından pratiklik sağlayan püskürtmeli koku modellerini masanın bir yerine koyabilir ya da duvar gibi alanlara sabitleyerek kokunun yayılmasını sağlayabilirsin. Aşama aşama ayarlayabileceğin kokuları zamana ve yoğunluğuna göre ayarlayarak ortamın havasını değiştirebilirsin. Evcil hayvan olan yerlerde veya sigaranın yoğun kullanıldığı ortamlarda doğal ağaç çubuklarıyla kokuyu homojen olarak yayan çubuklu modelleri tercih edebilirsin.

Markabul kategorilerinde kişisel koku modellerinden, her ortamda kullanabileceğin oda kokularına göz atabilir koku fiyatları ve alternatifleri için kategorilerde gezintiye çıkabilirsin. Kendi tarzını yansıtabileceğin en önemli temsilcin haline gelen kokularla sevdiklerini karşılayabilir en güzel günlerde hediye ederek mutluluğunu paylaşabilirsin.

Erkek Koku için toplam 270 ürün bulundu.