Erkek Günlük Spor Ayakkabı

Konforu ve şıklığı bir araya toplayan günlük spor ayakkabı en çok tercih edilen ürünler arasında yerini alır. Spor giyimin temsilcisi haline gelen ayakkabılar farklı model seçenekleri ile elbise ve klasik giyimde de rahatlıkla kullanılabiliyor. Hem göz alıcı gözükmek hem de rahatından ödün vermemek istiyorsan doğru yerdesin. Günlük aktivitelerini gerçekleştirirken yoğun tempoya ayak uydurabileceğin modeller hayatını daha enerjik hale dönüştürür.

Sağlıklı yaşamın kapılarını açan sporda, hangi branşla ilgilenirsen ilgilen ayakkabı seçimini doğru yapman gerekir. Yaptığın işten maksimum fayda sağlamak ve performansını ön plana çıkarmak için öncelikle hangi alanla kullanacağını belirlemen gerekir. Koşu ayakkabıları koşarken yastıklama desteği sayesinde şok emilimine yardımcı olarak sakatlanma ve yaralanmaların önüne geçer. Yürüyüş yaparken engebeli arazide veya yürüyüş parkurlarında en yüksek performansı sağlayan yürüyüş ayakkabıları esnek yapıları ile rahatlığı maksimum seviyeye çıkarır. Darbe koruyucu dış yüzeyi sayesinde ayağınızı gelecek olan darbelere karşı koruyarak sağlıklı bir kullanım sağlar.

Her sporun kendine has özellikleri ve hareket alanları vardır. Bu alana girebilmek ve potansiyeli arttırmak için o spor için üretilen ayakkabı modellerini tercih etmekte fayda var. Basketbol gibi yüksek sıçrama gerektiren ve manevra yapmanı kolaylaştıran basketbol ayakkabıları ister profesyonel ister amatör olsun yaptığın işten keyif almanı sağlar. En sevilen ve takip edilen sporlar arasında bulunan futbol her yaşta insanın ilgilendiği alanlardandır. Okulda, mahallede, iş çıkışında fırsat buldukça maç yapanların keyiflerini iki katına çıkaran halı saha ayakkabısı ve krampon modelleri arasından kendine uygun modeli seçebilirsin. Futbol ayakkabısı seçerken dikkat etmen gereken şey halı sahanın özelliği ve oynayacağın mevkidir. Tenis ayakkabılarında ise parmak ucu etkileşiminin fazla olması nedeniyle yanlarında bulunan desteklere önem vermen gerekir. Bu sayede rahat hareket edebilir ve konforlu bir giyime sahip olabilirsin.

Günlük Spor Ayakkabı Modelleri

Herkesin dolabında bulunması gereken günlük spor ayakkabı modelleri en kullanışlı ayakkabılardandır. İster alışverişe gidiyor ol istersen yürüyüşe çık veya spor yap giydiğin günlük spor ayakkabı modelleri yorulmanı önleyerek hayatını daha kolay hale getirecektir. Herkesin sahip olmak istediği şekilli kalçalar, fit bir görünüm spor ve sağlıklı beslenmenin yanında kalça şekillendirici ayakkabılarla mümkün hale gelir. İnce veya kalın taban seçenekleri destekleme özelliği bulunan ayakkabılar hem erkek hem de kadınların kullandığı ayakkabılar içerisinde yer alır.

Spor salonlarında, evde veya açık alanda günlük spor ayakkabı modellerinden kullanmak ani yapılan hareketlerde koruyucu görevini üstlenir. Spor yaparken zemine çıplak ayakla basman ve hareket etmen kemik, bağ dokusu ve eklemlerde zedelenmeye neden olabilir. Zeminin yapısından kaynaklanan baskıyı azaltır ve vücudunu dengede tutarak sağlıklı bir kullanım sağlar.

İyi bir ayakkabıda bulunması gereken özellikler ayağa binen yükleri dengede tutmak ve fazla hareket sonucu oluşan basıncı doğru şekilde dağıtabilmesidir. Spor ayakkabısının hareket kabiliyetini arttırması için esnek olması, taban ve burundaki baskılar sonucu ortada birleşen yükün yastıklama sistemi ile desteklenmesi gerekir. Kas ve kemik açısından sağlık sorunun varsa bu doğrultuda ergonomik yapıdaki ortopedik terlik ve ayakkabılar tercih edilebilir. Bütün bu özellikleri bir araya getiren indirimli günlük spor ayakkabı fiyatları tercih yapmanı kolaylaştıracaktır.

Günlük Spor Ayakkabı Fiyatları

Modeline ve markasına bağlı olarak değişen günlük spor ayakkabı fiyatları Markabul koleksiyonlarında sana en uygun modeli bulman için kolaylık sağlar. Ünlü tasarımcıların özel ayakkabılarına, kaliteli markaların serilerine rahatlıkla ulaşabilirsin. En tarz kombinleri oluşturmanı sağlayan günlük spor ayakkabı fiyatları indirimleri sayesinde ayakkabı dolabın her zaman şıklıkla bütünleşir. Yazın gelmesiyle ortaya çıkan elbise ve şortların altına giyebileceğin günlük ayakkabıları gibi jean ve tişörtlerle tamamlayarak kendi stilini ön plana çıkarabilirsin. Özel günlerde ve davetlere blazer ceketle tamamlayarak kendi kombinini oluşturabilirsin. İhtiyacını karşılayan ve dolabını tamamlayan ürünlere Markabul aracılığıyla ulaşabilirsin.

Erkek Günlük Spor Ayakkabı için toplam 2.472 ürün bulundu.

Kinetix Erkek Gri Günlük Spor Ayakkabı  Halley %36 indirim
Torex Erkek Siyah Günlük Spor Ayakkabı Roni %43 indirim
Kinetix Erkek Siyah Günlük Spor Ayakkabı Albion %56 indirim
Puma Unisex Mavi Günlük Spor Ayakkabı  Flex Fresh %30 indirim
Vans Siyah Lifestyle Ayakkabı %6 indirim

704.95TL   664 TL

Kinetix Erkek Beyaz Günlük Spor Ayakkabı Tona M %46 indirim
Torex Erkek Haki Günlük Spor Ayakkabı Diego %44 indirim
Puma Lifestyle Ayakkabı %6 indirim

349.95TL   329.9 TL

Kinetix Erkek Gri Günlük Spor Ayakkabı Franke %50 indirim
Vans Erkek Gri Günlük Spor Ayakkabı Atwood %30 indirim
Black Pepper Bordo Düz Ayakkabı %51 indirim

199.99TL   97.99 TL

Puma Unisex Gri Günlük Spor Ayakkabı  St Activate %18 indirim
Lumberjack Erkek Gri Günlük Spor Ayakkabı Peter %40 indirim