Erkek Çocuk Spor Ayakkabılar

Şüphesiz ki elbise, tulum, tunik, eşofman takımlarının, alt-üst takımların ve takım elbiselerin en büyük tamamlayıcısı spor ayakkabıdır. Neredeyse gün boyu ayağımızda olan ayakkabıların, kullanım süresi uzun olduğu için ayakların rahat edebileceği parçalar giymek son derece önemlidir. Spor ayakkabılar günlük iş temposunda, halı sahada, koşuda, yürüyüşte yani spor aktivitelerinde ve klasik giyimle rahatlıkla kullanılabilmesi sayesinde kadın, erkek ve çocukların gözdesi haline gelmiştir. Ayrıca spor ayakkabılar bu konforu sana dört mevsim sunuyor. Envai çeşit renk seçeneğiyle rahatlığı ve şıklığı zirvede yaşamanı sağlayan kadın, erkek ve çocuk ayakkabı modellerinin farklı tasarımlarına ulaşabileceğin markabul.com, en uygun fiyatlarla seni bekliyor… Uzun süre modası geçmeyeceği için spor ayakkabını yıllar boyunca kullanabilirsin. Birçok rengi ve deseni aynı spor ayakkabının üzerinde bulabileceğin için dolabındaki çoğu ürünü tek bir spor ayakkabıyla kombin edebilirsin. Hem kurtarıcı olan hem de kombin kolaylığı sağlayan siyah ve beyaz spor ayakkabı modelleri için mutlaka ayakkabı dolabında yer ayırmalısın. Bağcıklı, fermuarlı ve bantlı spor ayakkabıları arasından dilediğini seçebilirsin. Bağcıklı spor ayakkabılara farklı renklerde ipler takarak kendine özel tasarımlar oluşturabilirsin. Süet, file, deri ve daha birçok yapıda kumaşa sahip ayakkabı çeşitleri arasından kendi zevkine ve modaya uygun çok sayıda ürün bulabilirsin. Bütün bu özelliklerin bir arada bulunduğu markabul.com’un fırsatlarıyla ve seni bekleyen birbirinden trend spor ayakkabıları ile tanışmaya hazır mısın?

Spor Ayakkabı Modelleri

Kullanacağın yere uygun ayakkabı modeli seçiminde bulunman ayaklarının rahatlığı açısından önem arz etmektedir. Örneğin; voleybol, basketbol veya tenis gibi spor dallarında basıncı azaltan tabanlı spor ayakkabılar arasından tercih yapabilirsin. Koşu için koşu ayakkabısı giyebilirsin. Halı saha maçlarında krampon modelleri içinden seçimde bulunabilirsin. Spor salonunda ayağını iyi saran ve doğa yürüyüşlerinde outdoor spor ayakkabılar arasından tercih yapabilirsin. Spor ayakkabı modelleri arasından doğru ve alanına uygun seçim yaptığın zaman, aktivite esnasında veya sonrasında, ayakların ve bedenin rahat ve daha sağlıklı bir hissiyata sahip olur. Aynı zamanda aktivite esnasında verim ve konsantrasyon seviyen artar. Daha sade tasarımlı ve tek renkli spor ayakkabılarla takım elbise veya klasik elbiselerini kombinleyerek günlük iş temposunda da rahatlığı yakalayabilirsin. Büyüme çağında olan çocuklar için ayakkabı seçimi ayak sağlıkları açısından oldukça önemlidir. Çocuklar için en uygun ayakkabıyı seçerek; ayaklarının sağlıklı büyüme ve gelişme göstermesini sağlayabilirsin. Ayrıca çeşitli renkte ve desende spor ayakkabı modelleri içinden tercih yaparak kalplerini fethedebilirsin. Her yaş aralığı için uygun ayakkabı modelleriyle Markabul, sana rahatlığın ve şıklığın zirvesini yaşama fırsatını sunuyor…

Spor Ayakkabı Fiyatları

Ayakkabı yapımında kullanılan malzemelerin kalitesi ve ayakkabının kullanım alanı spor ayakkabı fiyatları belirlenmesi açısından aktif rol üstleniyor. Ayakkabı alırken özelliklerinin yanında fiyatları da göz önünde bulunduruluyor. Günlük kullanıma yönelik üretilen, rahat tabanlı, kolay temizlenen ve hava alma özelliğine sahip kumaşlarla dikilen spor ayakkabıların fiyatları daha uygun aralıkta bulunabiliyor. Ancak krampon veya outdoor ayakkabıları gibi özel kullanım alanı olan, özel tabanlı veya deri gibi maliyetli kumaşlarla dikilen spor ayakkabı fiyatları biraz daha yüksek meblağlarda olabiliyor. Spor ayakkabı fiyatları takip edildiği zaman tarza ve cebe en uygun fiyatlara ayakkabı bulmak daha kolay oluyor. Her yaşa veya zevke hitap eden modelleri bulabileceğin ve son moda ürünlerden haberdar olabileceğin Markabul, uygun ayakkabı fiyatları ve diğer ürünleriyle kullanıcıları memnun ediyor… Peki her bütçeye uygun ürünler bulabileceğin bu büyülü dünyaya adım atmaya ne dersin?

Erkek Çocuk Spor Ayakkabılar için toplam 4.900 ürün bulundu.

SKECHERS Yürüyüş Ayakkabısı %29 indirim

359.95TL   254.25 TL

Reebok Yürüyüş Ayakkabısı %23 indirim

129.99TL   99.99 TL

Adidas Krampon %31 indirim

259.99TL   179.99 TL

SKECHERS Yürüyüş Ayakkabısı %25 indirim

424.95TL   318.71 TL

Nike Çocuk Yürüyüş Ayakkabısı %21 indirim

339.99TL   269.99 TL

Nike Halı Saha Ayakkabısı %38 indirim

259.99TL   159.99 TL

Mammaramma Yürüyüş Ayakkabısı %38 indirim
Kinetix Yürüyüş Ayakkabısı %9 indirim

109.95TL   99.95 TL

Kinetix Yürüyüş Ayakkabısı %9 indirim

109.95TL   99.95 TL

SKECHERS Yürüyüş Ayakkabısı %30 indirim

339.95TL   239.25 TL

SKECHERS Yürüyüş Ayakkabısı %33 indirim

299.99TL   199.99 TL

Puma Comet V Çocuk Mavi Spor Ayakkabı %20 indirim
Nike Halı Saha Ayakkabısı %38 indirim

259.99TL   159.99 TL

Kinetix pembe kız çocuk koşu ayakkabısı fuzzy %18 indirim
SKECHERS Yürüyüş Ayakkabısı %6 indirim
Nike Yürüyüş Ayakkabısı %36 indirim

279.95TL   179.95 TL

Nike Yürüyüş Ayakkabısı %36 indirim

279.95TL   179.95 TL

Adidas Goletto VI Tf J Krampon %41 indirim

339.99TL   199.99 TL

Puma Smash v2 Çocuk Beyaz Spor Ayakkabı %35 indirim
Lumberjack Çocuk Yürüyüş Ayakkabısı %50 indirim
Camper Yürüyüş Ayakkabısı %44 indirim

594.95TL   335.4 TL

Nike Pico 5  psv  Çocuk Yürüyüş Ayakkabısı %35 indirim
SKECHERS Yürüyüş Ayakkabısı %7 indirim
Camper Lacivert Yürüyüş Ayakkabısı %44 indirim
SKECHERS Yürüyüş Ayakkabısı %33 indirim

209.99TL   139.99 TL

Adidas Yürüyüş Ayakkabısı %37 indirim

379.99TL   239.99 TL