Erkek Çocuk Sandalet

Hem rahatlığı hem de şıklığıyla pek çok insanın vazgeçilmezleri arasında yer alan sandalet modelleri ayakkabı markalarının koleksiyonlarında geniş yer tutar. Bu nedenle sandalet satın almak istediğinde çok sayıda model seçeneğinin olduğunu görebilirsin. Klasik giyim, spor giyim, casual giyim ya da günlük giyime özgü tasarımlara ulaşmak ise şimdi çok daha kolay! Markabul sektörün lider markalarını ve farklı modelleri tek bir çatı altında birleştirerek aradığın tasarımlara kolaylıkla ulaşmana imkan tanıyor. Ayakkabı markalarına ait birbirinden farklı sandalet modellerine yer veren koleksiyonlarda, aynı zamanda indirimli sandalet fiyatları ile karşılaşabilirsin. Her bir kategoride geniş ürün yelpazesine sahip olunması sayesinde, ilkbahar yaz sezonunu en rahat ve en şık şekilde geçirmeni sağlayacak sandaleti kolayca bulabilirsin. Bu modellerden birini seçmek istediğinde hem tarzına hem de ayak yapına en uygun olan parçalara öncelik vermelisin. Eğer günlük giyim için sandalet arayışındaysan düz modeller senin için daha uygun olabilir. Hem model hem de fiyat konusunda çeşitliliğin en fazla yaşandığı grup genellikle sade ve düz sandalet modelleri olmaktadır. Buna ek olarak farklı fiyat ve görünümlere sahip çok sayıda sandalet de sitede yer almaktadır.

Sandalet Modelleri

Markabul sandalet modelleri konusunda geniş bir yelpazeye sahip olup sitede deri sandalet, gladyatör sandalet, parmak arası sandalet, spor sandalet, topuklu sandalet ve süet sandalet gibi alt kategoriler görebilirsin. Daha kolay seçim yapabilmen için sana sunulan bu kategoriler içerisinde genellikle gladyatör ve deri sandalet modelleri günlük kombinler için daha fazla ilgi görür. Eğer daha özel günlerinde kullanmak için sandalet arıyorsan bu durumda topuklu sandalet modelleri arasından seçim yapabilirsin. Her bir model için numara ve renk seçenekleri vardır. Bu sayede ayak numarana en uygun sandaleti hemen bulabilirsin. Renk olarak genellikle taba tonları daha çok tercih edilse de sandalet modelleri içerisinde kırmızı, sarı, mavi, yeşil gibi canlı renkleri de görebilirsin. Birden fazla markanın ilkbahar yaz koleksiyonlarına dair sandalet modelleri tek bir sitede buluştuğundan dolayı her bir markayı tek tek gezmene gerek kalmayacaktır. Böylece dilediğin renk, numara ve modelde, birbirinden farklı parçalar satın alabilirsin. Eğer modası hiç geçmeyen ve her yıl kullanılabilen sandaletler arıyorsan düz taban ve deri sandalet modelleri arasından seçim yapabilirsin. Bu modeller her yaştan insan tarafından rahatça kullanılabilir.

Sandalet Fiyatları

Sandalet fiyatları seçeceğin ürüne göre farklılık gösterecektir. Deri sandaletler için belirlenen fiyatlar genellikle diğerlerine kıyasla biraz daha yüksek olabilir. Bunun yanı sıra düz ve sade olan modellerin fiyatları ise daha uygundur. Eğer yapacağın şık kombinlere uygun özel parçalar arıyorsan topuklu sandaletlerden birini seçebilirsin. Bunlardaki görünüm çeşitlilik gösterdiğinden dolayı sandalet fiyatları da geniş bir aralığa sahiptir. Bazı modeller abiye giyime özgü olup bunlar için belirlenen sandalet fiyatları düz modellere nazaran farklılık gösterir. Eğer günlük kullanım için sandalet satın almak istiyorsan spor, gladyatör ya da parmak arası sandalet tercih edebilirsin. Bunlar için belirlenen sandalet fiyatları oldukça cazip seviyelerde olmaktadır. Ayrıca markabul.com’da bazı dönemlerde düzenlenen kampanyalar sayesinde beğendiğin parçayı daha uygun fiyatlarla satın alabilirsin. Bunun için tek yapman gereken siteyi takipte kalmaktır. Pek çok markaya bir arada yer verilmesi sandalet fiyatları konusunda uzun süreli indirimler olmasını sağlar. Bazı ürünlere özel indirim yapılması da sitenin en önemli avantajlarından biri olup böylece beğendiğin parçayı daha uyguna satın alabilmen mümkün hale gelir. Bu sayede sandalet fiyatları herkes için daha arka planda kalır hale gelir. Geriye ise sadece, hangi modele sahip olmak istediğine karar vermek kalır!

Erkek Çocuk Sandalet için toplam 1.003 ürün bulundu.

Perlina Erkek Çocuk Beyaz Topuksuz Sandalet %18 indirim
Ayakland Erkek Çocuk Gri Topuksuz Sandalet %35 indirim
Kinetix erkek çocuk fuşya sandalet sisi %50 indirim
Crocs Plaj Terliği %33 indirim

149.99TL   99.99 TL

Limon Kırmızı Plaj Terliği %67 indirim

44.95TL   14.95 TL

Piarmoni Erkek Çocuk Beyaz Topuksuz Sandalet %30 indirim
Defacto Erkek Çocuk Sandalet, Mavi %50 indirim
Limon Plaj Terliği %43 indirim

69.99TL   39.99 TL

Perlina Erkek Çocuk Lacivert Topuksuz Sandalet %25 indirim
Papuçcity Erkek Çocuk Siyah Topuksuz Sandalet %43 indirim
Sema Erkek Çocuk Siyah Topuksuz Sandalet %35 indirim
Limon Plaj Terliği %43 indirim

69.99TL   39.99 TL

Igor Erkek Çocuk Pembe Topuksuz Sandalet %35 indirim
Limon Plaj Terliği %69 indirim

64.95TL   19.95 TL

Defacto Erkek Çocuk Sandalet, Kırmızı %33 indirim
Vicco Erkek Çocuk Lacivert Topuksuz Sandalet %38 indirim
Limon Plaj Terliği %43 indirim

69.99TL   39.99 TL

Limon Plaj Terliği %67 indirim

44.95TL   14.95 TL

Barbie Plaj Terliği %54 indirim

69.99TL   31.99 TL

Ayakland Erkek Çocuk Turkuaz Topuksuz Sandalet %35 indirim
Slazenger cocuk Siyah Topuksuz Sandalet %55 indirim
Piarmoni Erkek Çocuk Mavi Topuksuz Sandalet %30 indirim
Vicco Erkek Çocuk Beyaz Topuksuz Sandalet %32 indirim
Crocs Plaj Terliği %47 indirim

189.99TL   99.99 TL

Limon Plaj Terliği %67 indirim

44.95TL   14.95 TL

Piarmoni Erkek Çocuk Pembe Topuksuz Sandalet %30 indirim
Ayakland Erkek Çocuk Gri Topuksuz Sandalet %35 indirim
Limon Plaj Terliği %60 indirim

59.99TL   23.99 TL

Limon Plaj Terliği %56 indirim

44.95TL   19.95 TL

Piarmoni Erkek Çocuk Taba Topuksuz Sandalet %30 indirim
Sema Erkek Çocuk Kırmızı Topuksuz Sandalet %35 indirim
Limon Plaj Terliği %69 indirim

64.95TL   19.95 TL

Igor Erkek Çocuk Fuşya Topuksuz Sandalet %33 indirim
Gezer Erkek Çocuk Lacivert Topuksuz Sandalet %40 indirim
Sema Erkek Çocuk Hakı Topuksuz Sandalet %40 indirim
Vicco Erkek Çocuk Pembe Topuksuz Sandalet %38 indirim