Duvar Sticker

Duvar sticker modern tasarımları ile moda anlayışına yeni bir soluk getirir. Evinde, iş yerinde, kafelerde mekânın dekorasyonuna bağlı olarak seçim yapabilir ortamın atmosferini değiştirebilirsin. Birkaç küçük dokunuşla eski görünen yerleri daha canlı ve hareketli hale getirmek çok kolay. Tek yapman gereken kendi tarzına ve ortamın havasına uygun modeli seçerek duvarına yapıştırmak. Evinin her köşesinde kolayca kullanabileceğin duvar sticker çeşitleri minimal tasarımları ve büyük ebatlara sahip modelleri ile alternatif sunar. Duvarlarını süslemek için ya da boş olan alanları doldurarak şık tasarımlara dönüştürmek için kullanabilirsin.

Ev dekorasyon ürünleri yaşam alanlarında kolaylık sağlayarak ortamı daha göz alıcı hale dönüştürür. Birkaç küçük aksesuar, duvara asacağın konsol, tablo saat veya duvar stickerlarla kendi tarzını ve ruhunu yansıtabilirsin. Tek parça ya da çoklu parça sayısı bulunan stickerları tercihin doğrultusunda bir bütün halinde kullanabilir ya da ayrı parçalar ile kendi kompozisyonunu oluşturabilirsin. 81*67, 104*92, 170*74 gibi farklı ebatlara sahip modeller kolay yapıştırılabilen sticker arasından seçim yapabilirsin.

Duvar Sticker Çeşitleri

Kullandığın duvar sticker çeşitleri geniş ürün seçeneğine sahiptir. Her ortama göre tasarlanan ürünler havalı bir ortam hazırlar. Duvarda kullanabileceğin ürünlerin yanı sıra mobilyalarda bulunan hasarlı yerleri kapatmana yardımcı olacak mobilya sticker modelleri de bulunmakta. Evin en çok kullanılan yerlerinden biri olan banyo ve tuvaletin için banyo sticker ve tuvalet sticker kullanabilirsin. Klozete yapıştırabilir dilersen duşakabin kapaklarına yapıştırarak eğlenceli bir dekor oluşturabilirsin. Çocuk odası sticker ve hayvan desenli sticker çeşitleri çocuğunun eğlenirken öğrenmesine yardımcı olur.

Beyaz eşyalar bazen taşınmadan dolayı bazen de uzun süreli kullanım sonrası yıpranır. Bazı bölgelerinde şekil bozukluklarına ve renk solmasına uğrar. Deformeye uğramış yerleri beyaz eşya sticker çeşitleri sayesinde kapatabilir daha modern ve şık tasarım oluşturabilirsin. Masadan gardıroba, kitaplıktan plastik ve tahta sandalyeye kadar birçok üründe mobilya sticker kullanabilirsin. Geometrik desenler, içini ısıtan love sticker, müzikal sticker ve en sevdiğin takımın logosuna sahip taraftar sticker çeşitleri duvarında farklı bir ambiyans oluşturarak huzur verici atmosfer hazırlar.

Duvar Sticker Fiyatları

En eğlenceli ürünler arasında yer alan yaz sil duvar sticker hem çocuğun hem de kendin için kolaylık sağlar. Farklı şekillerdeki tasarımların kullanım alanı geniştir. Kapı, cam, mutfak, dolap duvar her türlü zeminde kolaylıkla kullanabilirsin. İlginç tasarımları ve üzerindeki kara tahta görünümü ile hayal gücünüzü kullanarak tebeşir yardımı ile istediğin notu yazabilir ve resmi çizebilirsin.

Bulunduğun ortamı bulunduğundan daha büyük veya ferah gösterip simetrik veya asimetrik bir ortam oluşturabilirsin. En güzel yazı stiline sahip mottolar mekanın enerjisini yüksek tutmanı sağlar. Işıkları açıp kapatırken altında oluşan yıpranmayı önlemek ve şık görünmesini sağlamak için priz sticker kullanabilirsin.

Muhteşem tasarımlara sahip duvar sticker fiyatları; markasına, modeline ve boyutuna göre farklılık gösterir. Pratik şekilde uygulayabileceğin stickerları talimatları doğrultusunda kolayca yapıştırabilirsin. Öncelikle kullanacağın alanın temiz ve pürüzsüz hale getirmen gerekir. Stickerı zemininden ayırarak uygulamak istediğin bölgeye yapıştırabilirsin. Bunu yaparken dikkat etmen gereken şey kabarcık ve pürüz oluşmaması için elinle ya da zarar vermeyecek bir obje ile bastırarak yavaşça uygulamak. Uygulaması kadar temizliği de kolay olan sticker çeşitlerini bir bez yardımı veya sünger ile suya gerek kalmadan kolayca temizleyebilirsin.

Uzun süre kullanabileceğin minik bir dokunuşla ortamın havasını güzelleştiren duvar sticker fiyatları ve duvar sticker çeşitleri için Markabul’u ziyaret edebilirsin. Binlerce ürün ve çeşitli markalar arasından beğendiğin ürüne kolayca sahip olabilirsin.

Duvar Sticker için toplam 3.817 ürün bulundu.