Duvar Panosu

Alışılagelmiş konseptlerin dışına çıkmak isteyenlerin tercih ettiği duvar panoları, modern tarzları ile dikkatleri üzerine çekiyor. Evine hoş bir hava katmak veya tarzını evine yansıtmak, birkaç küçük aksesuarla mümkün hale gelir. İşte, evde, ofiste her ortamda tarzını ortaya koyan duvar aksesuarları ve diğer dekoratif objelerle, bulunduğun mekânın ambiyansını değiştirebilirsin. Sehpaların üzerine ya da vitrinlere koyacağın birkaç mumluk çeşitleri ve biblo ile etrafı daha canlı, hareketli hale getirebilirsin. Ayrıca, birbirinden şık tasarımlarıyla çerçeve ve tablo çeşitleri, bulunduğun ortama modernliği, zarafeti getirir.

Ev dekorasyonu her geçen gün yeni bir boyut kazanmaktadır. Yaşam tarzlarını ön plana çıkarmak isteyenler, yeni moda akımlarıyla beraber ortaya çıkan ürünleri kullanarak mekanlarını güzelleştiriyor. Ev alanlarında kendilerini gösteren perde çeşitleri, sehpa, panel ve duvar tasarımları yaşam alanlarını muhteşem bir hale getiriyor. İşyerlerinde, ofislerde tamamlayıcı rolüne sahip olan duvar panosu ve duvar panelleri, özgün tasarımlarıyla son derece göz alıcıdır. Hem istenmeyen yerleri kapatan hem de şık bir görünüm kazandıran duvar aynaları ve duvar stickerları tam da sana göre.

Duvar Panosu Çeşitleri

Duvar panoları, birbirinden şık tasarımlarıyla ev dekorasyonunda tamamlayıcı durumundadır. Yatak odasında tarzına hitap eden mobilyaları, duvar panoları ile eşsiz bir görünüme ulaştırabilirsin. Mutfakta, banyoda yapacağın birkaç küçük dokunuşla, eşyalarını anlamlı hale dönüştürebilirsin. Duvar panoları, orijinal tasarımlarıyla huzuru, sıcaklığı duvarlarına taşıyor. Klasik, modern, vintage, retro gibi birçok duvar panosu çeşitleri, tarzının ruhunu harekete geçiriyor. Metal, ahşap, makrome, hasır modelleri sayesinde de dekoratif bir görünüm kazandırabilirsin. Hafif ve rahat taşınabilir olduğu için rahatlıkla istediğin yere götürebilme kolaylığı sağlıyor. Pratik yerleştirme imkânıyla da duvarlarına zarar vermeden gönül rahatlığı ile kullanabilirsin.

Geniş marka ve ürün skalasına sahip olan Markabul, en modern duvar panosu çeşitleri ile yaşam alanlarına renk ve hareketi getirir. Hayvan figürleri, enstrüman çeşitleri ve harita modelleri ile siyah metal tasarımlı duvar panoları, en güzel konseptleri tamamlıyor. Kalp, dikdörtgen, kare, asimetrik modeldeki ürünleri, koltukların veya yatakların üzerindeki boş alanlara asabilirsin. Parça parça ya da bütün olarak da kullanım sağlayan modellerle istediğin görünümü elde edebilirsin. Kafe, restoran gibi iş yerlerine ve mutfaklara yakışan en renkli duvar panolarıyla daha şık bir konsept oluşturabilirsin.

Duvar Panosu Fiyatları

Duvar panosu fiyatları, boyutlara veya parça sayısına göre çeşitlilik gösteriyor. Kabartmalı, eskitmeli, yağlı boya gibi seçeneklerin yanında, kanaviçe ve makrome gibi el işçiliği gerektiren seçenekler de mevcut. Hangi ortamda nasıl bir tarz oluşturmak istediğine bağlı olarak, birçok farklı desen ve modelde panolar bulunur. Çocuk odasında kullanacağın sayıları, renkleri, hayvanları içeren modeller; çocukların zihinsel gelişiminde de olumlu katkı sağlıyor. Antre gibi karşılama alanlarında kullanacağın yazılı duvar panosu ile dışarıdan gelen misafirlerine sıcak bir gülümseme kazandırabilirsin.

Markabul birbirinden şık ve kaliteli markaları evlerine taşıyor. Her tarza hitap eden ev dekorasyon malzemeleri ve diğer ürünler ile yaşamını daha renkli bir hale getiriyor. MDF tablolar, ışıklı ve kanvas tablo modelleri evini süslerken, ev düzenleme ve ev bakım ürünleri sayesinde evini daha derli toplu hale getirebilirsin. Elektronikten, aydınlatmaya, giyimden, kozmetik ürünlerine kadar farklı ürün kategorileriyle Markabul’u ziyaret edebilirsin. En şık tasarımlara uygun fiyatlarla sahip olarak, evini daha modern görünüme ulaştırabilirsin. Dilediğin ürüne ulaşmak ve kolay alışveriş imkânı için Markabul ürün gamına göz atmaya devam et!

Duvar Panosu için toplam 1.936 ürün bulundu.