Deri Çanta

Deri çanta şüphesiz ki en değerli ve kaliteli aksesuarlar arasında bulunur. Sağlam malzeme yapısı sayesinde uzun yıllar kullanılabilmesi çantanın değerinin de artmasını sağlar. Kadın ve erkeklerin sıklıkla kullandıkları deri çantalar, cüzdan ve valizler kaliteli ve sağlam yapısı ile dikkatleri üzerine çeker. Yumuşak dokuları, orijinal tasarım fikirleriyle birleşerek günlük hayatta rahatlıkla kullanacağın modelleri şık bir kombin oluşturmana yardımcı olur. Bazen bir şapka bazen de giyim ürünleriyle tamamlayarak tarzını bir adım öteye taşıyabilirsin.

Kaliteli malzeme yapısı sayesinde deri çantalar diğer çantalara oranla daha dayanıklı bir yapıya sahiptir. Kendine has dokusu ve ideal ağırlığı ile yıpranma ve kopmaların önüne geçer. Doğal yapısı ile sağlıklı bir sağlarken nefes alabilme özelliği sayesinde terletme yapmadan kullanma olanağı verir. Esnek malzemesi sayesinde özgün tasarımlar ortaya çıkararak boya ve ek işleme gerek kalmadan kendine has dokusuyla en özel çanta modellerine sahip olma şansı tanır.

Konu çanta olduğunda hem erkekler hem de kadınlar için alternatifler oldukça fazladır. Özel günlerde şıklığı sergileyen abiye çantalar, pratik kullanıma sahip olan portföy çanta, sık kullandığın ürünleri rahatlıkla taşıyabileceğin makyaj çantaları da bulunur. Evrak çantası, laptop çantası, kartvizitlik çeşitleri iş hayatında aktif olanların rahatlıkla kullanacağı ürünler arasında yer alır. Bez çanta ve torba çanta ile alışveriş yaparken aldıklarını konforla taşıyabilirsin. Spora giderken, doğa sporları yaparken ağırlığı dengeleyerek rahatlık sağlayan spor çantası ve sırt çantası modellerini tercih edebilirsin.

Deri Çanta Modelleri

Geniş ürün gamına sahip olan deri çanta modelleri günlük ihtiyacın olan şeyleri yanında taşımanı sağlayarak beklentilerini karşılamayı başarır. Farklı ebatlarda tasarlanan çantalar bölme seçenekleri ile çantanda oluşabilecek karışıklığı önleyerek aradığını rahatça bulmanı sağlar. Fermuarlı gözlere telefon, gözlük, kalem gibi sıklıkla kullandığın ürünleri ya da cüzdanını koyabilirsin. Hassas yapıdaki teknolojik aletler için özel olarak tasarlanan tablet çantası, tablet ve telefon kılıfı gibi koruyucu ürünleri kullanabilir darbe almasını engelleyebilirsin. Minimal yapıları ve şık tasarımlarıyla beğeni kazanan fotoğraf makinesi çantalarını boynuna asarak taşıyabilir en güzel anları ölümsüzleştirebilirsin.

Deri çanta modelleri kullanım durumlarına göre bel çantası, sırt çantası, el çantası, omuz çantaları olarak ayrılabiliyor. Okula, işe veya herhangi bir yere giderken taşıyacağın şeyler ağır ve fazla ise sırt çantasını tercih etmende fayda var. Ağırlığı eşit olarak iki omuza dağıtan bu çantalar bel ve sırt sağlığını korumana yardımcı olur. Bebek ve çocuğu olanlar için geniş bölmeler ve şık tasarımlar sunan anne çantası, bebek bakım çantası veya bebek çantası elinin altında bulunması gereken bütün ürünleri birleştirerek kafa dağınıklığından kurtarır ve rahat bir gün geçirmeni sağlar.

Deri Çanta Fiyatları

Hakiki deri ve suni deri olarak değişiklik gösteren deri çanta fiyatları bu doğrultuda farklılık gösterir. Günlük hayatta her an yanında taşıyacağın deri çantalar klasik, salaş, casual, gotik bütün tarzlara uyum sağlayarak engelleri kaldırır ve geniş bir kullanım seçeneği sunar. Dünyaca ünlü markaların ürünlerini koleksiyonlarında toplayan Markabul aradığın ürüne kolaylıkla ulaşmanı sağlar. Bütçene uygun deri çanta fiyatları sayesinde kendini tarzını oluşturabilir dolabın en güzel bölmesini çantaların için ayırabilirsin.

Çanta kategorisinde bulunan binlerce marka ve model içerisinden tarzına uyan ve beğenini kazanan ürünleri sıralayabilir rahat alışverişin tadını çıkarabilirsin. Ayakkabınla, kıyafetinle, aksesuarınla en şık kombinini oluşturabilmek için Markabul’u ziyaret edebilirsin. Kalitesiyle ön plana çıkan deri çanta fiyatlarına; el çantası, seyahat çantası, plaj çantası gibi alternatif çanta modelleriyle de göz atabilirsin.

Deri Çanta için toplam 372 ürün bulundu.