Dekoratif Objeler 

Ev dekorasyonunun küçük ama önemli parçalarından olan dekoratif objeler, kullanılacak alanlara göre farklılık göstermektedir. Evin her odasında ve diğer yaşam alanlarında yer verilen bu ürünler, genel dekorasyona uygun olarak seçilip ev düzenini bozmayacak şekilde yerleştirilmelidir.

Her evde mutlaka bir adet bulunan dekoratif çiçekler, evin her alanında uygun şekilde kullanılabilir. Çok boş duran bir sehpa üzerinde, televizyon ünitelerinde ya da kapı girişindeki boş bir alanda çiçeklere yer bulunabilir. Salon ve oturma odasındaki sehpalara yerleştirmek için birbiriyle uyumlu büyüklü küçüklü objelerden oluşan salon setlerini de tercih edebilirsin. Odalarında dekoratif objeler için çok fazla yeri olmayanlar ise seramik objeler, cam objeler gibi kategorilerden tekli dekoratif ürünlere göz atabilirler.

Odaların içleri kadar kapı girişlerinin, duvarların ve tavanların da dekoratif düzenlemeye ihtiyacı varsa, tavan süsleri ya da kapı-duvar süslerini incelenebilirsin. İster küçük boyutlu olsun, ister büyük boyutlu olsun, tüm dekoratif ürünleri satın alırken ve kullanırken evin genel dekorasyonu ile uyumlu olmasına dikkat edilmesi gerekir. Bazı özel anlamı olan objeler de evde dekoratif amaçlı kullanılabilir.

Eve bereket getirdiğine inanılan bereket narı ve nazardan koruduğuna inanılan nazar boncuğu çeşitleri, özel anlamlı dekoratif ürünler arasında ilk sırada yer alıyor. Sende evine yeni bir hava katmak için çok sayıda alternatifi bulunan dekoratif objeleri inceleyebilir, beğendiklerini hemen satın alarak kullanmaya başlayabilirsin.

Dekoratif Obje Çeşitleri

Dekoratif objeler, evin güzelliğini ön plana çıkaran nesnelerdir. Boyutları ve konumları neresi olursa olsun, her ortamda göze çarpan bu nesneler, tarz olarak genel ev dekorasyonuna uyum sağlamalıdır. Günümüzde dekoratif obje olarak en fazla seramik ve camdan hazırlanan objeler tercih edilmektedir. Daha çok biblo, vazo, tablo, kül tablası çeşitleri gibi objelerde kullanılan bu malzemeler, ekonomik olmalarının yanında, göze hoş gelen bir görünüme de sahiptir.

Ev dekorasyonunda önemli yere sahip olan duvarlar için de yine dekoratif özellikli pek çok ürün, özel olarak tasarlanmaktadır. Hemen hemen her evde bulunan duvar saatleri, resim çerçevesi ve tablo çeşitleri, son dönemlerde özel tasarım duvar süsleri arasında yer alıyor. Duvar süsleri, farklı malzemelerden üretilen, kişiye özel tasarımlarıyla da dikkat çeken dekor süsleridir. Mobilya ve duvarın rengine uyumlu olması, süslerin gerçek güzelliğini ortaya çıkarmak için önemlidir. Eve girişte ya da odalara girişte kapılara asılan kapı süsü modelleri, en az duvar süsleri kadar ev dekorasyonunda önemlidir. Genel olarak yuvarlak ya da kare şekilli olan kapı süsleri; keçe, yapma çiçek, doğal malzemeler, tül, boncuk, pul, eva, karton gibi farklı çeşit malzemeler ile hazırlanır. Üzerine harfler ile isim veya kelime yazılabilen kapı süsleri, kapı girişinin hoş görünmesini sağlar. Ev dekorasyonunda ihtiyacın olan son dokunuş parçalarını Markabul’dan kolaylıkla bulabilir, yaşadığın alana farklı bir hava katabilirsin.

Dekoratif Obje Fiyatları

Evin havasını bir anda değiştiren, küçük boyutlu olsa dahi dekorasyonda büyük etkiye sahip dekoratif objeler, farklı fiyat aralığı ile satışa sunulmaktadır. Yapımında kullanılan malzemeye göre fiyatı değişen bu ürünleri, avantajlı ve kampanyalı fiyatlar ile satın alıp keyifli bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsin. Bu sebeple de Markabul, indirimli dekoratif obje fiyatları ile bütçenin dostudur.

Her gün yepyeni indirimler ile ziyaretçilerini karşılayan online alışveriş mağazası, dekoratif ürünlerde de indirimli ürün seçeneklerini geniş tutuyor. En modern ev dekorasyonu ürünlerinden, en klasik ürünlere kadar tüm evlere uyum sağlayan dekoratif obje çeşitleri, en uygun fiyatlarla seni bekliyor. Vakit kaybetmeden Markabul’un geniş ürün gamını inceleyerek, evin için yepyeni dekoratif ürünler satın almaya başlayabilirsin.

Dekoratif Objeler  için toplam 4.508 ürün bulundu.

EMAUX DE LONGWY DEKORATİF TABAK %65 indirim
Beymen Hediye S Harfi Gri Porselen Tabak %70 indirim
Madame Coco Antique Kupa Vazo - Bronz %20 indirim
Madame Coco Uguette Metal Vazo - Bronz %20 indirim
EMAUX DE LONGWY DEKORATİF TABAK %60 indirim
Beymen Hediye F Harfi Gri Porselen Tabak %70 indirim
Madame Coco La Tour Dekoratif Obje - Gold %20 indirim
Madame Coco Yaele Metal Vazo - Bronz %20 indirim
Beymen Hediye Z Harfi Gri Porselen Tabak %70 indirim
Madame Coco Cacilie Kupa Saksı - Toprak %20 indirim
Madame Coco Valence Metal Vazo - Bronz %20 indirim
Fink Fabia Gri Ayna Efektli Dekoratif Kase %50 indirim
Beymen Hediye B Harfi Gri Porselen Tabak %70 indirim
Madame Coco Artemes Metal Kase - Yuvarlak %20 indirim
Beymen Hediye E Harfi Gri Porselen Tabak %70 indirim
Beymen Hediye O Harfi Gri Porselen Tabak %70 indirim
TWO'S COMPANY DEKORATİF TABAK %66 indirim
Madame Coco Xaverine Metal Vazo - Bronz %20 indirim