Marka BulBilezikTakıCharm

Charm

İlginç ve dikkat çekici tasarımlarıyla öne çıkan charm bileklik ve bilezik çeşitleri, görünümü kadar manasıyla da insanların beğenisini kazanmaktadır. Farklı figürlerin ve desenlerin bir araya getirilmesiyle oluşan bu aksesuarlar, özellikle ilkbahar yaz sezonunda daha çok tercih edilmektedir. Kolye, bilezik ve bileklik şeklinde üretilen bu aksesuarların en önemli özelliği kendi hikayesini taşımak isteyenler tarafından kullanılabilmesidir. Her biri özel tasarım olan ve değişik sembollerle ifade edilen parçaların bir araya getirilmesi, bilekliği kişiye özel hale getirmektedir. Bu nedenle charm bileklik modelleri iyi bir hediyelik olarak da ilgi görmektedir. Bir bileklik ya da bileziğin zincirinde aynı anda birden fazla charm olabileceği gibi tek bir sembol de kullanılabilir. Bunların her birine dair en güzel örnekleri Markabul’da görebilirsin.

Sıradan bir bilezik modellerini ya da kolyeyi daha özel hale getiren bu parçalar son dönemlerin aksesuar modasında geniş yer tutmaktadır. Bunların hepsine kolayca ulaşabilmen için Markabul, charm modelleri üreten çok sayıda markayı tek bir sayfada buluşturmakta ve böylece seni marka marka gezme zahmetinden kurtarmaktadır. Önce zinciri satın alarak, istediğin charm türünü ayrı ayrı sipariş verebilir ve kendine özel aksesuarını kolayla oluşturabilirsin. Genellikle silver harf charm bu ürünlerde kullanılan temel parçalar arasında yer almaktadır. Buna alternatif olarak yıldız, kalp, çapa, pırlanta, güneş gibi farklı sembolleri de tercih edip çeşitliliğini arttırabilirsin.

Charm Modelleri

Farklı manalarda ve tasarımlarda olacak şekilde hazırlanan charm modelleri sayesinde kendine özel aksesuarlar oluşturabilirsin. Bunlar arasından genellikle harfli, yıldız desenli, siyah detaylı, taşlı, iskambil kartlı, gold, yapraklı, pırlanta, beş taşlı, çiçek, göz detaylı, ahşap görünümlü, deri, meyve görünümlü, altın kaplama, gümüş, puantiyeli, arı detaylı, kozalak, beyaz şeritli charm modelleri ilgi görmektedir.

Aşk, bereket, çocuk, ev gibi figürleri temsil edecek şekilde hazırlayacağın charm kolye modellerinin üzerinde en çok kullanılan parçalardan biri de kilit anahtardır. Anahtarlı charm yanına sevdiğin kişinin baş harfini ekleyerek, kalbinin kapılarını açtığın kişiye özgü bir tasarım yapabilirsin. Eğer dostuna özel charm modelleri arıyorsan, eldiven ya da el simgesi kullanarak sana uzanan sıcak bir eli simgeleyip dostluğunu pekiştirebilirsin. Bunların örneklerine Markabul’da yer alan dörtlü veya çoklu charm bilezik kategorisinden ulaşabilirsin.

Aksesuarlar arasından seçim yaparken onların ne anlama geldiğini bilmen daha hoş olacaktır. Örneğin, güvercin charm bileklik ölünceye kadar devam edecek aşkı simgelemektedir. Bunların pırlanta ya da altın gibi değerli malzemelerden yapılması ise onları daha değerli hale getirecektir.

Charm Fiyatları

Görünüm ve kalite olarak farklı seçeneklere ayrılması sebebiyle, charm fiyatları çeşitlilik göstermektedir. En yüksek fiyat aralığı pırlanta charm çeşitlerine aittir. Buna bir de özel tasarım eklendiğinde aralık biraz daha yükselecektir. Pırlantaya benzer ama daha uygun bir şeyler arıyorsan, altın charm bileklik modellerine de göz atabilirsin. Altının parlaklığı ve seçtiğin charmın hoş anlamı bir araya geldiğinde ortaya hem maddi hem de manevi yönden değerli tasarımlar çıkmaktadır. Bunlar içerisinde en ekonomik olanı gümüş bilezik modelleri olarak bilinir. Göz alıcı şıklığa sahip olan bilekliklerde her tarza hitap edecek seçenekler mevcuttur. Üstelik bunlar için belirlenen charm fiyatları Markabul sayesinde en uygun aralıklara sahiptir.

Markabul’un markaya özel indirimler yapması sayesinde, beğendiğin bileklik modelleri, kolye, bilezik gibi aksesuarları daha az bir bütçeyle satın alabilirsin. Sitede charm fiyatları için ürünler arasında sıralama yaptığında, en uygun fiyatın deri anahtarlık çeşitlerine ait olduğunu görebilirsin. İstersen birini ya da birkaçını satın alıp bunları nazar boncuğu, kar tanesi, yonca charm çeşitleriyle özgün hale getirebilirsin. Bu ürünlere hemen sahip olabilmek için Markabul’u hemen ziyaret et!

Desa F Harfi Deri Anahtarlık %58 indirim
Desa R Harfi Deri Anahtarlık %58 indirim
Desa V Harfi Deri Anahtarlık %58 indirim
Desa L Harfi Deri Anahtarlık %58 indirim
Desa Yıldız Desenli Deri Anahtarlık %54 indirim
Desa D Harfi Deri Anahtarlık %58 indirim
Desa Y Harfi Deri Anahtarlık %58 indirim
Desa Kadın Ponpon Anahtarlık %51 indirim
Desa N Harfi Deri Anahtarlık %58 indirim
Desa Kadın Ponpon Anahtarlık %51 indirim
Desa Z Harfi Deri Anahtarlık %58 indirim