Şişman Kız Olmadan Asla!

Markabul blog için Twitter’in en çok sevilen fenomenlerinden biri olan Şişman Kız ile röportajımızın blog için yazılmış en lezzetli paylaşımlardan biri olacağına eminim.

Markabul blog için Twitter’in en çok sevilen fenomenlerinden biri olan Şişman Kız ile röportajımızın blog için yazılmış en lezzetli paylaşımlardan biri olacağına eminim. Kendisine sorduğumuz naçizane sorularımıza verdiği samimi cevaplarla tadına doyamayacağınız güzel bir röportaj sizlerle efendim:

lrzXqh51 Okumaya devam et “Şişman Kız Olmadan Asla!”

Dile gelen kahve!

Çoğu zaman sadece kokusunun bizde içme isteği uyandığı bir dünyada, sanırım en güzel şeylerden biridir kahve içmek, ikram etmek veya davet etmek.Uyandırmak demişken, sabahların vazgeçilmezi olduğunu söylememe gerek yok sanırım. Her şey de olduğu gibi kahveninde zararlı ve faydalı yanları vardır ama gelin her şeyin fazlasının zararlı olduğu hayatımızda kahvenin faydalarına bakalım: Okumaya devam et “Dile gelen kahve!”

Aykırı Eldivenler!

Sonbahar-Kış sezonuna girdik. Ama havaların yeterince soğuk olmaması eldiven alıp almamamız konusunda tereddütte bırakıyor bizi neyse ki soğuk günler gelmeden eldiven sahibi olabileceğiz. Nasıl mı? Sizin için küçük bir araştırma yaptım bu eldivenlerin sizin de dikkatinizi çekeceğinden eminim!

Sonbahar-Kış sezonuna girdik. Ama havaların yeterince soğuk olmaması eldiven alıp almamamız konusunda tereddütte bırakıyor bizi neyse ki soğuk günler gelmeden eldiven sahibi olabileceğiz. Nasıl mı? Sizin için küçük bir araştırma yaptım bu eldivenlerin sizin de dikkatinizi çekeceğinden eminim. Bu eldivenlerle diğer insanlardan farklı, bağımsız ve kendinizi gösterebileceğiniz bir eldiven sahibi olmak tarzınızı da yansıtacaktır. Eminim ki her kıyafetiniz için farklı eldiven seçenekleri göremiyorsunuz artık alışılmışın dışında aykırı eldivene sahip olabileceksiniz.

Okumaya devam et “Aykırı Eldivenler!”

Güzel Bir Gülümsemeye Sahip Olmak İçin Tüyolar

Yüzümüzde en dikkat çeken gülümsememiz. Tabi en önemlisi de güzel gülmeye sahip olmak. İnsanlarla sürekli diyalog halindeyiz ve bu bizim gülüşümüzün de güzel olması anlamına geliyor. İnsanlarla konuşurken beyaz dişlerle konuşmak eminim size de iyi gelecektir.

Yüzümüzde en dikkat çeken şey gülümsememiz. Tabi en önemlisi de güzel gülmeye sahip olmak. İnsanlarla sürekli diyalog halindeyiz ve bu bizim gülüşümüzün de güzel olması gerektiği anlamına geliyor.

25dc1219b-352531-guzel_gulen_kadin Okumaya devam et “Güzel Bir Gülümsemeye Sahip Olmak İçin Tüyolar”

Teknolojide Şıklık Devrimi: Göz Alıcı Laptop Çantaları

Dünyayı dizlerimizin üstüne taşıyan laptoplarımız! Onlardan bir saniye olsun ayrılmayı göze alamaz; ve onlara gözümüz gibi bakarken, bizler için son derece önemli olan laptoplarımızı taşımak ve muhafaza etmekte de laptop çantalarımıza büyük iş düşüyor!

Teknoloji her gün biraz daha hayatımızın içine giriyor ve bizlerin yaşamında gelip gelebileceği en merkezi noktaya doğru ilerliyor. Hatta içinde bulunduğumuz teknoloji çağında ve yaşamımızda öyle bir yer ediniyor ki artık teknolojiyi ve getirilerini yaşamımızdan bağımsız düşünmek neredeyse imkansız! Okumaya devam et “Teknolojide Şıklık Devrimi: Göz Alıcı Laptop Çantaları”

Kış Sezonundan Oje Trendleri

Tırnak bakımı denince akla ilk gelen bakım malzemesi olan ojeler, kış ayının gelmesi ile podyumları süsleyen sonbahar kış modasından ilham alarak, şekil ve renk değiştirdi.

Tırnak bakımı denince akla ilk gelen bakım malzemesi olan ojeler, kış ayının gelmesi ile podyumları süsleyen sonbahar kış modasından ilham alarak, şekil ve renk değiştirdi. Henüz kış aylarının henüz başlarında olsak da, kış sezonun tırnak modasına ve bu sezon hangi renklerin moda olduğuna gelin hep beraber bir göz atalım! Okumaya devam et “Kış Sezonundan Oje Trendleri”

Feracelere Renk Geldi!

Sizinde bildiğiniz gibi feraceler çok beğenildi. Herkesin tercihi haline gelen feraceler artık bilindik siyah renginden kurtuldu ve feracelere renk geldi. sizde renkli ferace akımına uyun bizden söylemesi.

Sizin de bildiğiniz gibi feraceler çok beğenildi. Herkesin tercihi haline gelen feraceler artık bilindik siyah renginden kurtuldu ve feracelere renk geldi. Çoğu kişi bu renklilikten hoşlansa da bazılarının aklında hala ferace siyah olmalı düşüncesi var. Bu renkli feracelerle uyumlu kombinler yapmak daha kolay ve zevkli olacak sizin için ön yargılarımızdan kurtulmalıyız kızlar! Tesettürlü modacılarda daha çok gördüğümüz renkli feraceler birçok tesettür markası içinde popüler hale gelmeye başladı. Ferace günlük hayatımızda bize kolaylık sağlasa da içinde kim şık görünmek istemez ki ? Okumaya devam et “Feracelere Renk Geldi!”

Bu Yıl Konuşulan Spor Ayakkabısı Hangisi?

Bu yıl tercih edilen spor ayakkabıların başında Nike Air Max modelleri geliyor. Hem yurt içinden hem de yurt dışında çok beğenildi.Ayakkabıdan daha fazlasını bizlere sunuyor.

Bu yıl tercih edilen spor ayakkabıların başında Nike Air Max modelleri geliyor. Hem yurt içinden hem de yurt dışında çok beğenildi ve ünlülerin vazgeçilmezleri arasında olan bu ayakkabılar inanılmaz derecede rahat aynı zamanda da bize bir ayakkabıdan daha fazlasını sunuyor. Hem şık hem de gösterişli ve son zamanlarda revaçta olan bu ayakkabılar şimdiden herkesin vazgeçilmezi haline geldi. Okumaya devam et “Bu Yıl Konuşulan Spor Ayakkabısı Hangisi?”

Rengarenk Renkli Taşlı Trend Kolyeler

Bu kolyelerle farkınızı yaratın! Hem renkli hem de trend kolyelerle bu yıl çok konuşulacaksınız.Rengarenk kolyelerle dikkatleri üzerinize çekin sizde herkes bu kolyeleri konuşuyor. Sizde bu renkli kolyelerle tarzınızı konuşturun.

Yaz geçti ama yazla ilgili dikkatimizi çeken şey neon kolyelerdi. Bütün sahillerde gözleri dolduran neon ve renkli taşlı kolyeler çok konuşuldu, çok uç bulundu ama yine de çok tercih edildi. Neon renkler sadece takılarda da değil kendine modada elbiselerde, eteklerde, bilekliklerde, çantalarda, çoraplarda, ayakkabılarda, hatta makyajda bir yer yarattı. Okumaya devam et “Rengarenk Renkli Taşlı Trend Kolyeler”

Ünlülerin New Balance Tutkusu

Evet kızlar eveeettt! Tüm dikkatler buraya! Çünkü bu sefer konumuz ayakkabılar! Ünlülerin New Balance tutkusundan önce, biz kadınların ayakkabı tutkusuna kısaca değinmek gerekirse; ayakkabılar tüm kadınların ortak tutkusu! Öyle ki kaliteli bir çift ayakkabı için delirebiliriz öyle değil mi? Bu ayakkabı tutkusu aşk boyutuna ulaştığından mıdır yoksa biz kadınların kalite kokan ayakkabılara doyamadığından mıdır nedir, çoğumuzun bu sebepten ötürü onlarca çift ayakkabısı var. Peki ayakkabıya doyduk mu? HAYIIRRR! 🙂 Bu sebepten ötürüdür ki Markabul.com’un bütün ayakkabı kategorilerini yerle bir ettim ve aşık olacağım yeni bir ayakkabı modeli aramaya koyuldum. Okumaya devam et “Ünlülerin New Balance Tutkusu”