Biblo 

Evini güzelleştirmek istediğinde, her köşesinde seni yansıtan biblo modelleri görmek mutlu olmana sağlayabilir. Nelerden hoşlanırsın? Evini tamamlayan unsurlar nelerdir? Seçeceğin objenin teması ne olmalı? Ve daha pek çok soru işareti ev dekorasyonunu etkiler. İmdadına küçük ama çarpıcı görüntüleriyle biblolar yetişecektir.

“Ufak tefek eşyalara bayılırım!” diyenlerdensen minimal aşk temalı biblo seçenekleri sana hitap edebilir. “Hayır, ben klasik severim.” diyenlerdensen ahşap biblo modelleri muhakkak seni cezbedecektir. Her stile uygun biblo çeşitleri ile evini, ofisini ya da tercih ettiğin herhangi bir mekanı güzelleştirmen mümkün.

Dekorasyon denildiğinde akla daha mobilya çeşitleri gibi büyük eşyalar gelse de biblonun tamamlayıcı etkisi gözden kaçırılmamalı tabii ki. Bu parçalar aynı zamanda muhteşem bir hediye seçeneğidir. Farklı bir şeyler arıyorum “Ne hediye almalıyım?”, sorusuna en güzel yanıttır biblo almak! Örneğin, baykuş biblo kimin aklına kolay kolay gelebilir? Sevdiğin kişileri hem şaşırtacaksın hem de onları düşündüğünü ve özgün bir fikir ürettiğini hissettireceksin. Bundan daha anlamlı ne olabilir ki?

Hediye seçiminde farkını ortaya koyarak karşındaki insanın mutlu olduğunu görebilirsin. Hediye alacağın kişinin zevkini biliyorsan biblo seçimlerin daha kolay olacaktır. Örneğin hayvanlara düşkün biriyse ve bu yaklaşımını biliyorsan kuş biblo, köpek biblo, kedi biblo gibi seçenekler arasından hediye alacağın kişiye hitap edeni seçebilirsin. Belki çok sevdiği bir köpek dostu vardır ve daima ona köpeğini hatırlatsın diye köpek biblo hediye etmen büyük bir incelik olacaktır.

Biblo Modelleri

Dekorasyon seviyorsan ve sadelik peşindeysen şayet senin için en ideali biblo modelleri ile ilgilenmek olacaktır. Bibloyu kullanacağın alan; iç mekan yahut dış mekan olsun farketmez, sade şıklığı temsil edecektir. Kaftan biblo ile tarih temalı bir mekanı tamamlayabilirsin. Böylece bu tür alanlara ilgi duyanları da önemsediğini gösterirsin. Ayrıca sene içinde pek çok önemli gün ve haftalar bulunur. Mesela, “Öğretmenler Günü için ne alacağım?” diye düşünenlerdensen meslek temalı biblo senin için iyi bir tercih olacaktır. Öğretmenine onu unutmadığını ve mesleğine saygı duyduğunu ifade eden meslek temalı biblo ile günün şahane hediyesi senin seçimin olacak!

Biblolar zamansız dekoratif parçalardır. Bir sergide, ofiste, evinde, tatilde karşına çıkabilir. Herkese hitap eden biblo modelleri sayesinde kararsız kalman da pek olası değildir. Yeni anne olmuş bir tanıdığına gittiğinde durumu simgeleyen bir hediye olan bebek biblo satın alabilirsin. Biblo denildiğinde akla yalnızca küçük objeler gelmemeli. Büyük ve gösterişli pek çok biblonun da üretildiği bilinmelidir.

Biblo Fiyatları

Biblolar pek çok objeye göre daha fazla estetik durur ve göze hitap eder. Aynı zamanda kişilerin özel eşyaları olarak da dikkat çeker. Hiç uğurlu varsaydığın bir eşyan oldu mu? Yanından hiç ayırmak istemediğin ve sana kendini iyi hissettiren... Bazı geçmişi hatırlatan biblolar kişilerde özlem duygusunu uyandırabilir. Ona bir anısını hatırlatabilir. Yani biblo modelleri de yalnızca dekoratif amaçlı kullanılmaz, geçmişten izler de sunar. Bazen gittiğin bir şehirden getirdiğin ve orayı temsil eden bir biblo senin için dekoratif objelerden çok daha fazlasını ifade edebilir.

Biblo fiyatları ise üretildiği malzemeye göre değişkenlik göstermektedir. Kimi biblo çok sade görünürken kimi oldukça ağır ve baskın durmaktadır. Örneğin aşk temalı biblolar; fil biblo, kedi biblo, köpek biblo gibi hayvan temalı biblolardan daha farklı anlamlar taşır. Biblo fiyatları biblonun popülerliğini göre de değişebilir. Satın aldığın bibloyu uzun süre kullanmak istiyorsan iyi muhafaza etmelisin. Unutmamalısın ki biblolar hassas eşyalardır. Bu nedenle yüksek bir yere konumlandıracaksan sabitlemende fayda var.

Her bütçeye uygun biblo fiyatları sayesinde kişiye özel, hediyelik veya dekoratif olmak üzere birçok parçaya göz atabilirsin. Bu hoş ürünlere sen de da yer vermek istiyorsan senin için anlamı özel bibloyu alarak, yaşam stiline canlılık katabilirsin.

Biblo  için toplam 2.580 ürün bulundu.

Boyner Evde Biblo %53 indirim

31.9TL   14.95 TL

Boyner Evde Biblo %53 indirim

74.9TL   34.95 TL

Boyner Evde Biblo %53 indirim

42.9TL   19.95 TL

Boyner Evde Biblo %53 indirim

31.9TL   14.95 TL

Boyner Evde Biblo %53 indirim

85.9TL   39.95 TL

Boyner Evde Biblo %53 indirim

31.9TL   14.95 TL

Boyner Evde Biblo %53 indirim

31.9TL   14.95 TL

Boyner Evde Biblo %53 indirim

42.9TL   19.95 TL