Bebek Üst Giyim

Doğumdan itibaren hassas yapıya sahip olan bebeğinin cildine uygun olarak üretilen bebek üst giyim ve alt giyim ürünlerini seçerken dikkat etmen gerekir. Narin yapıya sahip bebek ürünlerinin pamuktan üretilmesi ve kanserojen madde içermemesine özen göstermelisin. Aylara göre beden aralığı değişen kıyafetlerin esnek yapıda olması bebeği rahat ettirir ve gelişimine destek olur. Yaşına ve kilosuna göre doğru seçilen anne ve bebek ürünleri kıyafet değiştirme sırasında işini kolaylaştırır.

Yeni doğan bebek ürünleri ve hastane çıkış setleri içerikleri ile ne giydirebilirim derdinden kurtarır. Bebek mevsimlik takımlar yeni doğan bebekten yaşına kadar olan gruba uygun kıyafetler içerir. Rengarenk seçenekleri ve beden ölçüleri sunarak her mevsim işini kolaylaştırır. Rahat kalıpları ile bebeğinizin ayağına uygun olan bebek ayakkabı ve patikler bebeğinin ayak sağlını korumana yardımcı olur. Her adımda rahat ettiren ve darbelere karşı ayağını korumasını sağlar. Eğlenceli tasarımları ile bebeklerin eğlenirken yürümesini kolaylaştırır. Soğuk kış aylarında bebek atkı bere eldiven, bebek şapkaları ve en şık tasarıma sahip montlarla havaların soğuk etkilerine karşı önlem alabilirsin.

Günlük hayatta kolaylıkla giydirebileceğin üst giyim ürünleri de bulunur. Bebek pijama ve eşofmanları, bebek zıbın takımları bebeğinin cildinin nefes almasını sağlayarak gün boyu rahatça uykusunu almasını sağlar. Kullanım yönünden işlevsel olan çıtçıtlı ve düğmeli modeller pratik bir süreç sunar. Çocuk giyim 2-12 yaş ürünleri elbiseden ayakkabıya pijamalardan yeleğe kadar geniş ürün yelpazesi ile seçimini kolaylaştırır.

Bebek Üst Giyim Modelleri

Bebek üst giyim modelleri sürekli gelişmekte olan bebekler için alternatif sunar. Yelek ve hırkalar hem sıcak tutmaları hem de rahat kullanımları ile sıklıkla tercih edilen ürünler arasında yer alır. Ön kısmında yer alan fermuarları ve düğmeleri sayesinde konforlu bir şekilde kullanabilirsin. En modern tasarımları ile göz kamaştıran bebek kozmonot kıyafetleri özellikle kış ayları için ideal bir kullanıma sahiptir. Polarlı yapıları, yumuşacık şapkası ve birbirinden şirin hayvan figürleri ile sevimli bir görünüm sağlar.

Ebeveynler için önemli olan doğum günlerinde birbirinden şık bebek body ve tulumlar unutulmaz anların temsilcisi olur. Rengarenk saç bandı ile kombine edilmiş elbiseler uyumu yakalamana yardımcı olur. Kadife ve penye kumaşına sahip bebek ürünleri bebeklerin hassas ciltlerini tahriş etmeden sağlıklı şekilde giyinmelerini sağlar. Bebek üst giyim modelleri içerisinde yer alan bebek tulumları ve bodyleri alttan çıtçıtlı yapıları ile özellikle bez değiştirme sırasında pratiklik sağlar. İki parça olarak üretilen bebek takımlarında ise bebek alt giyim ürünlerinde çıtçıt, lastik veya kolay açılan ip bağlamaların bulunmasına dikkat edebilirsin.

Bebek Üst Giyim Fiyatları

Bebek giyim ürünleri tek parça halinde ya da set olarak alınabilir. Set halinde satılan bebek hastane çıkış setleri doğumdan sonraki günlerde ihtiyaç duyduğunuz tüm malzemeleri sunar. Organik bebek giyim çeşitleri bebeğinin vücudunun doğru ısıda kalmasını sağlar ve doğal kumaşlardan üretilerek yumuşacık yapıları ile rahatlıkla hareket etmesine yardımcı olur. Bebek üst giyim fiyatları alternatif ürün seçenekleri ile kolay alışveriş imkânı sağlar.

Dış giyim kadar önemli olan bebek iç giyim modelleri bebeğinin gün içerisindeki hareketini ve uyku kalitesini etkiler. Bütün gün hareket halinde olan ya da uyuyan bebeklerin terlemelerini engelleyen pamuklu kumaşlardan üretilen atlet ve külot giymesi gerekir. Nefes aldıran yapıdaki iç çamaşırları sağlıklı bir gün geçirmelerini sağlar. Yarım kollu veya askılı atletleri hava sıcaklığına göre giydirebilirsin. Dantelli, baskılı, işlemeli kumaşlar bebeğinin sevimliliğini ön plana çıkartır.

Bebeğinin doğduğu andan itibaren ihtiyacı olan bütün ürünlere kolayca ulaşmanı sağlayan Markabul ile alışveriş yapmanın keyfini çıkarabilirsin. Kaliteli malzeme yapıları ile ön plana çıkan markaların ürünlerini kategorilere göz atarak inceleyebilirsin.

Bebek Üst Giyim için toplam 523 ürün bulundu.