Armatür 

Evin dekorasyonunda ve istenilen ambiyansın oluşturulmasında etkisi olan ışık ve aydınlatma seçenekleri armatür ile daha zevkli hale dönüşür. Romantik, otantik ya da klasik bir ortamın oluşturulması için ışık arayışına girdiğinde sana en çok yardımı dokunacak olan aydınlatma aracı armatürlerdir. Bulunduğun yeri daha aydınlık gözükmesini veya ışığın daha az açıyla gelmesini istiyorsan avize modellerine ve kendi tarzına uygun olan armatürü seçebilirsin. Dekorasyon açısından şık bir konsept sağlarken ışığın farklı açılarla gelmesini ayarlayabilir göz sağlın için de bir adım atabilirsin.

Armatür tek ve birden fazla lambayı taşıyabilme özelliğine sahip olması ile kullanım kolaylığı sağlar. Spot lambalar ve floresanlar için alternatif sunan modelleri kullanılacağı alana, tavanının yüksekliğine ve boyutuna göre seçme imkanı verir. Işığı istediğin şekilde ayarlamanı sağlar. Akşam saatlerinde sevdiklerinle bir araya geldiğin sofralarda, misafirlerini karşıladığın alanlarda ışığın daha net olması kolaylık sağlar. Günün yorgunluğunu çıkarmak ve dinlenmek için uzandığın yatağında veya çalışma odanda daha loş ışıkla gözlerini rahatlatabilirsin.

Armatür Modelleri

Geniş bir kullanım alanına sahip olan armatür modelleri evinde, iş yerinde ve yaşam alanlarının her yerinde kullanabileceğin tasarımlarıyla karşında! Avizelerle birlikte kullanılan armatürleri istersen tek lambaya sahip istersen de çoklu avizelerde kullanarak yaşam alanına şık bir hava katabilirsin. Ledli armatür modelleri sıklıkla tercih edilen ürünler arasında yer alır. Yüksek verim imkanı tanıyan bu modeller enerji tasarrufu yapması ile de ekonomik bir kullanım sağlar. Gömme olarak bir yerlere uyarlayabileceğin gibi panellerde de kullanabilirsin. Mutfağına, banyona, yatak odanda ya da holde yardımcı aydınlatma aracı olarak kullanmayı tercih edebilirsin. Yumuşak ve parlak yapıdaki modeller homojen bir aydınlık alan oluşturur.

Farklı desenlere ve modele sahip tavana sabitlenen ürünlerden tavana bitişik yapıdaki veya biraz daha aşağıda olan modellere kadar onlarca ürün markabul.com’da yer alıyor. Tarzın doğrultusunda dilediğin ev dekorasyon ürününü satın almaya karar verebilirsin. Floresan armatürler farklı uzunlukları ile ihtiyacın olan aydınlatma alanını oluşturabilirsin. Lamba sayısına ve voltajını karşılayacak şekilde üretilen bu modeller farklı ışık isimleri ile kullanılır. Kare, dikdörtgen gibi geometrik desenler ve asimetrik çizgiler içeren armatür modellerini ofiste, evinde, cafe gibi farklı alanlarda kullanılabilir. Bahçeler ve açık alanlar için en kaliteli aydınlatmayı sağlarken en şık modelleri ile göz kamaştırır. Sensörlü yapıdaki armatür çeşitleri sadece hareket halinde aktif olarak üst düzey enerji tasarrufu sağlar.

Armatürler şık ve modern bir tasarım sunarken aynı zamanda lambalarını dış etkenlerden koruyarak daha uzun süreli olarak kullanmanı sağlar. Kullanacağın alana uygun seçilen armatürlerin montajı da kolaydır. Eğer ilk defa takıyorsan monte etmek için birkaç aleti de yanında bulundurmalısın. Daha öncesinde kullanıldıysa ve armatür takma yerleri mevcutsa işin çok kolaylaşacaktır. Armatürlerin kullanımı sırasında verim almak için belli aralıklarla bakımını da yapmalısın. Kuru bez yardımıyla veya nemli bir bez aracılığı ile temizleyebilir bu sayede daha net bir görünüm elde edebilirsin. Tabii temizlik yaparken o bölgeye elektrik gitmediğinden emin olmalısın.

Armatür Fiyatları

Farklı markaların birbirinden estetik ve şık armatür modellerine erişmeni sağlayan Markabul uygun fiyat seçeneği ile kolay alışveriş imkanı sağlar. Birbirinden modern tasarımlara ev sahipliği yaparak rengarenk tasarımları seçme şansını verir. Opak, mat, saydam armatürler aradığın huzurlu ambiyansı yakalaman için fırsat sunar. Özenle işlenmiş desenler, girintili çıkıntılı tasarımlarla elegan bir tasarıma sahip olan armatürler modern konseptleri hazırlamanı sağlar. Her alanda kullanabileceğin ve küçük bir dokunuşla farklı soluk getirebileceğin armatür fiyatları ve kampanyalarını Markabul’dan inceleyebilirsin. Uyum içerisinde kullanabileceğin armatürleri sarkıt ve avizelerle tamamlayabilirsin.

Armatür  için toplam 812 ürün bulundu.

Vivense Luısa Üçlü Sıralı Plafonyer %17 indirim
Vivense Fidan Üçlü Eskitme Armatür %36 indirim
Vivense Apliqa Vega Üçlü Armatür %17 indirim
Vivense Etna 3 Lü Armatür (A3) %34 indirim
Vivense Serena 130W Tavan Lambası %17 indirim
Vivense Etna 4 Lü Armatür (A2) %33 indirim
Vivense Sedef 8775 3 Wht Armatür Beyaz %30 indirim
Vivense Avonni Sılam Armatür %15 indirim
Vivense Etna Tekli Armatür (A4) %33 indirim
Vivense Pramit 4 Lü Armatür (D1) %33 indirim
Vivense Sedef 8690 1P Bke Armatür Bakır %30 indirim
Vivense Zehra  Siyaha Bakır Armatür %33 indirim
Vivense Dila Armatür %30 indirim

169TL   119 TL

Vivense Etna 2 Li Armatür (A1) %32 indirim
Vivense Apliqa Deva Üçlü Armatür %16 indirim
Vivense Ada 2 Li Armatür (B3) %32 indirim
Vivense Avonni 60077 Krom Kaplama Armatür N2 %21 indirim
Vivense Avonni Ar-65185-5T-Bsy Armatür %21 indirim
Vivense Fidan Üçlü Krem Armatür %36 indirim
Vivense Etna 3 Lü Armatür (A2) %34 indirim
Vivense Avonni 60075 Krom Kaplama Armatür N2 %19 indirim
Vivense Fondü 111W Tavan Lambas %17 indirim
Vivense K  Erva Armatür Amber %29 indirim
Vivense Tülay 4 Lü Armatür (C2) %33 indirim
Vivense Sedef 8770 3 Blk Armatür Siyah %30 indirim
Vivense Özcan Aydınlatma 5369S Eva Spot %32 indirim
Vivense Vitale Garden Plexi Tavan Armatür %23 indirim
Vivense Leonardo Beşli Plafonyer %17 indirim
Vivense Etna Tekli Armatür (A1) %33 indirim
Vivense Ada 4 Lü Armatür (B1) %33 indirim
Vivense Sedef 8775 4 Blk Armatür Siyah %30 indirim
Vivense Pramit Tekli Armatür (D1) %33 indirim
Vivense Anemon Bakıra Siyah 5 Li Armatür %33 indirim
Vivense Zehra Bakıra Siyah Armatür %33 indirim
Vivense Sedef 8775 4 Wht Armatür Beyaz %30 indirim
Vivense Alvis Armatür Kırmızı %29 indirim
Vivense Etna 2 Li Armatür (A3) %32 indirim
Vivense Avonni 4200 Krom Kaplama Armatür %24 indirim
Vivense Avonni Ar-65185-3T-Bsy Armatür %20 indirim
Vivense Pramit 3 Lü Armatür (D1) %34 indirim
Vivense Kare İkili Plafonyer %13 indirim
Vivense Apliqa Drops Üçlü Spot Armatür %16 indirim
Vivense Tülay 3 Lü Armatür (C2) %33 indirim
Vivense Avonni 60076 Krom Kaplama Armatür %20 indirim
Vivense Luısa İkili Plafonyer %15 indirim
Vivense Sedef 8770 2 Wht Armatür Beyaz %30 indirim
Vivense Apliqa Vega Dörtlü Armatür %17 indirim
Vivense Ada 3 Lü Armatür (B1) %34 indirim
Vivense Julıo Tavan Lambası 4000K %17 indirim
Vivense Selinna Eskitme Plafonyer %15 indirim
Vivense Etna 4 Lü Armatür (A4) %33 indirim