Aksesuar

Kombinlerin tamamlayıcı parçası olan aksesuarlar aynı zamanda kendi içerisinde çok sayıda çeşide sahiptir. Aksesuar çeşitleri ve fiyatları ile ilgili fikir edinmek istediğinde karşına birçok seçenek çıkacaktır. Bunlar içerisinde en iyisini seçmek için Markabul sitesini ziyaret edebilirsin. Sitede her markaya ve modellerine yer verilmesi senin için avantaj sağlayacaktır. Böylece markaları tek tek gezerek vakit kaybetmek yerine dilediğin parçayı daha kolay bulabilirsin. Aksesuar kategorisinde yer verilen parçalara baktığında bunlar içerisinde anahtarlık, atkı, bandana, bebek iğnesi, bere, çakmak, fular, eldiven, kemer, güneş gözlüğü, kol düğmesi, kravat, kışlık kulaklık, papyon, poşet mendil, şal, şapka, şemsiye, toka ve tespih gibi aksesuar çeşitleri görebilirsin. Bunların her biri işine yarayacak parçalar olup yapacağın kombinleri ve günlük yaşamını daha cazip hale getirir. Kategori için geçerli olan aksesuar fiyatları ise seçeceğin ürüne ve modeline göre değişecektir. Örneğin anahtarlık fiyatları tesbih çeşitlerine göre biraz daha uygundur. Bunlardan hangisini seçeceğine ise bütçene, tarzına ve ihtiyacına göre karar verebilirsin. Dilersen alışverişini daha kolay hale getirmek adına sitenin üst kısmında yer alan sıralama ve filtreleme araçlarını da kullanabilirsin. Böylece aradığın parçayı bulmak daha kısa sürecektir.

Aksesuar Çeşitleri

Aksesuar çeşitleri ürün gruplarına göre çeşitlilik gösterse de genellikle kemer, kravat, bere, şal, şapka, fular ve güneş gözlüğü için seçenekler biraz daha fazladır. Hem kadınlar hem de erkekler tarafından ilgi gören bu parçalar neredeyse her markanın koleksiyonlarında yer alır. Bu nedenle aksesuar satın almak istediğinde karşına çok sayıda seçenek çıkacaktır. Seçim yapmanı daha kolay hale getirmek adına aksesuar çeşitleri için filtreleme yapabilirsin. Örneğin şal satın almak istiyorsan marka ve renk seçimi yaparak kendine uygun parçaları listeleyebilirsin. Dilersen en çok beğenilenler seçeneğini tıklayarak ilgi gören aksesuar çeşitleri arasından da tercih edebilirsin. Markabul alışverişlerini sadeleştirmek adına sana tüm seçenekleri sunmaktadır. Sana fikir vermesi adına bu aksesuar çeşitleri ile yapılmış olan kombinleri de inceleyebilirsin. Eğer günlük giyimde sade bir kombin yapıyorsan desenli şal modellerinden ya da fular çeşitlerinden takarak kombinini daha hareketli hale getirebilirsin. Vücut tipine ve tarzına göre kıyafet seçmen seni her zaman daha şık gösterecektir. Klasik takım elbise veya ceket ve kumaş pantolon kombinlerinde kravat ya da papyon modelleri olmazsa olmazlar arasında yer aldığından her aksesuar seçiminde tarzını göz önünde bulundurabilirsin.

Aksesuar Fiyatları

Markabul markaya ya da ürüne özel olarak düzenlediği kampanyalar sayesinde beğendiğin aksesuarı daha düşük fiyatlarla satın almanı sağlar. Bu nedenle aksesuar ya da kombinlerin için ihtiyacın olan diğer parçaları satın almak istediğinde bu siteyi rahatlıkla tercih edebilirsin. Genel olarak aksesuar fiyatları belirlenirken markası, modeli, kalitesi ve buna benzer özellikleri göz önünde bulundurulur. Her aksesuarın kullanım alanı farklı olacağından dolayı bu da aksesuar fiyatları üzerinde etki yapar. Sitede yer alan en yüksek fiyatlı ve en uygun aksesuarları görmek için sıralama kısmından yararlanabilirsin. En yüksek aksesuar fiyatları deri parçalara ait olup bunlar özel üretim kapsamına girmektedir. Kendine özgü şıklığı bulunan deri aksesuarlar yapacağın kombini daha şık hale getirecektir. Bazı parçalarda özel indirimlerin olması da senin için avantaj sağlayacaktır. Ürünler arasında en düşük fiyatlı olanlara baktığında ise toka ve papyon gibi ürünlerin öne çıktığını görebilirsin. Kravat modelleri ve kemer çeşitleri için de aksesuar fiyatları uygun olup bunlar arasından dilediğini seçebilirsin. Hem aksesuar fiyatları hem de modelleri konusunda sana yardımcı olan Markabul alışveriş için ayırdığın vakti daha verimli geçirmeni sağlayacaktır.

Cinsiyet


Alt Kategoriler


Fiyat Aralığı


Aksesuar Markaları

Vogue 0VO4002S Güneş Gözlüğü %10 indirim
Benetton Yazılı Bere Lacivert %50 indirim

99.99TL   49.99TL

RVS GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ %50 indirim

1044TL   522TL

Defacto Erkek Örgü Desen Bere, Lacivert %44 indirim
Defacto Kadın Ponponlu Bere, Ekru %46 indirim
Benetton Yazılı Bere %50 indirim

99.99TL   49.99TL

Benetton Yazılı Triko Bere Kırmızı %50 indirim
Defacto Kadın Ponponlu Bere, Pembe %46 indirim
Benetton Yazılı Bere Yeşil %50 indirim

99.99TL   49.99TL

National Geographic Gri Şapka %6 indirim

79.95TL   74.95TL

Only - Sons Only & Sons Kemer %34 indirim

75.95TL   49.99TL

Prada Catwalk- Cinema Güneş Gözlüğü %15 indirim
Benetton Yazılı Atkı Lacivert %30 indirim

149.99TL   104.99TL

Big White Kar Eldiveni %8 indirim

86.95TL   79.9TL

Komono Baloji Mujinga Güneş Gözlüğü %50 indirim
Benetton Çizgili Atkı Renkli Çizgili %50 indirim
Aqua Di Polo 1987 Güneş Gözlüğü %46 indirim
Orciani Kahverengi Erkek Deri Kemer %35 indirim
Vogue Güneş Gözlüğü %10 indirim

700TL   630TL

Benetton Yazılı Atkı %30 indirim

149.99TL   104.99TL

Aqua Di Polo 1987 Güneş Gözlüğü %47 indirim
Defacto Erkek Büzgülü Bere, Gri %48 indirim
Komono Baloji Tshala Güneş Gözlüğü %50 indirim
Defacto Kadın Ponponlu Bere %42 indirim

35.99TL   20.99TL

Vakko ELDİVEN %65 indirim

395TL   138TL