Ahşap Saat 

Ev dekorasyonunun en zarif parçalarından biri olan duvar saatleri farklı tasarımları ile esneklik sunuyor. Ahşap saatler ya da cam duvar saatleri modern tarz dekorasyonların olmazsa olmazları olurken, antika duvar saatleri, farklı stilini ortaya çıkarıyor. Tablo saat modelleri salonların ya da oturma alanlarının en renkli tamamlayıcıları oluyor. Taşlı duvar saatleri ile evine farklı bir hava katabilir, ahşap saatlerle yaşam alanında otantik bir atmosfer yaratabilirsin.

Ahşap saat modelleri hem klasik hem spor tarz ev dekorasyonuna mükemmel bir şekilde uyum gösteriyor. Yuvarlak formdaki ahşap saat modelleri klasik çizgisinden fazla uzaklaşmak istemeyenlerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. Dikdörtgen ya da kare formdaki saat tasarımları, renkli çizgileri ile mobilya ve koltuklarına ayak uyduruyor. Hayvan ya da çiçek figürlü ahşap saat modelleri ile keyifli bir ortam oluşturabilirsin. Dilersen çok renkli ve figürlü çocuk odası duvar saatleri ile evin en eğlenceli odası olan çocuk odasına renk katabilirsin.

Ahşap Saat Modelleri

Ahşap saatler tasarım çeşitliliği sayesinde her zevke hitap ediyor. Evlere otantik bir hava getiren ahşap duvar saatleri zamanın en şık temsilcisi olarak kabul ediliyor. Çiçek baskılı yuvarlak ahşap saatler, bulunduğu her yere rahatlıkla ayak uyduruyor. Ahşap renkli ve kadran kısmı roma rakamlı ahşap saat modelleri sadelikten ödün vermeyenlerin dikkatini çekiyor. Doğal ahşap rengi hemen hemen her renk mobilya, koltuk takımı ve halı modelleri ile uyum sağlıyor. Eskitme ahşap kullanılan tasarımlar, antika severlerden tam not alıyor. Salonundaki antika aksesuarları ahşap eskitme roma rakamlı duvar saati ile tamamlayabilirsin. Kadran kısmı dünya atlası şeklinde dizayn edilen modeller, farklılık peşinde olanlar için ideal seçimlerden biri oluyor. Gezmek ve seyahat etmek hayat tarzın ise atlas baskılı ahşap saatlerle stilini ev dekorasyonuna yansıtabilirsin. Kadran kısmı retro figürlerle kaplı vintage saat modelleri de farklılığını gösteren aksesuarlar arasında bulunuyor.

Yuvarlak ahşap saatler dışında kare ya da dikdörtgen tasarımları da tercih edebilirsin. Çok parçalı ahşap pano duvar saatleri ile salonunda modern bir hava yaratabilirsin. Parçalı saatlerin her bir parçasını istediğin şekilde duvara yapıştırabilir ve farklı kombinasyonlar oluşturabilirsin. Böylece yaşam alanının dekorasyonunda küçük bir değişiklik yapmak istediğinde duvar saatinin parçalarını kullanabilir, her seferinde yepyeni bir ortam yaratabilirsin.

Ahşap Saat Fiyatları

Ahşap duvar saatleri evinin en işlevsel aksesuarlarının başında geliyor. Desenli, figürlü, yazılı, fotoğraf baskılı tasarımlar farklı tarz mobilyaları tamamlıyor. Yemek ya da meyve temalı desenlere sahip saatler mutfakların olmazsa olmazları oluyor. Çizgi film karakterlerini kadranına yansıtan saat tasarımları çocuk odalarını renklendiriyor. Vintage duvar saatlerini ahşap ayaklı lambader modelleri ile bir araya getirebilir ve şık tarzını ortaya çıkarabilirsin.

Uygun ahşap saat fiyatları ile sunulan farklı formlardaki ürünler renk seçenekleriyle de beğeni topluyor. Mat beyaz, eskitme beyaz, doğal ahşap rengi, siyah, kahverengi gibi sayısız alternatif arasından en beğendiğini satın alarak evinin görünümünü tamamlayabilirsin. Ahşap saat seçiminde saatin duracağı alanın dekorasyonu dikkat etmen gereken en önemli hususların başında geliyor. Mobilya, halı ve perdelerin klasik tarzda ise klasik tarz saat modellerini inceleyebilirsin. Deri koltuk takımlarını siyah ya da beyaz ahşap saat çeşitleri ile tamamlayabilirsin. Spor tarz köşe takımları ve sade halılar için baskılı ve çok renkli ahşap saat modelleri hoş bir seçim olacaktır. Saatin duracağı alanda çok fazla aksesuar bulunuyorsa köşeli formda doğal ahşap renginde bir duvar saati ile dengeli bir görünüm elde edebilirsin. Binlerce markanın farklı ürünlerini tek bir platformda bir araya toplayan Markabul, rengarenk ahşap saat çeşitlerini bir tıklama yakınına getiriyor. Sen de beğendiğin ürüne en uygun ahşap saat fiyatları ile sahip olabilirsin.

Ahşap Saat  için toplam 720 ürün bulundu.