Abiye Elbise

Gündüz işe giderken klasik kadın elbise modelleri, alışverişe çıkarken spor elbise modelleri, partide eğlenirken en şık abiye elbise modelleri, bir davet için zarif sade abiye elbiseler giyerek kendi imzanızı ortaya koyabilirsiniz.

Abiye elbise seçiminizi yaparken dikkat etmeniz gereken konuları tek tek öğrenmenizde fayda var. Hangi kıyafetler sizi daha uzun gösterir, hangisi daha zayıf gösterir, hangi kıyafetler kalçaları büyük olan bayanların imdadına yetişir, vücut tipinize göre abiye kıyafet seçiminde neler yapmalısınız bunları tek tek biliyorsanız geriye kalan tek şey Markabul.com’un sizin için en uygun olan ve en şık abiye kıyafeti seçmek oluyor. Bir iki tüyo da bizden kalın kollarınız varsa sıfır kol elbiseler giyinmekten çekinin. Kıvrımlı bir vücudunuz varsa kıvrımlarınızı ortaya çıkaracak kemerli bir abiye hoş durabilir. Büyük göğüslü bir bayansanız ve bundan hoşnut değilseniz uygun bir iç çamaşır ile bunu saklamanız mümkün.

Geniş kalçalarınız varsa vücuda oturan ve düz inen elbiseler ya da etekleri tercih edebilirsiniz. Fazlasıyla inceyseniz uzun elbiseler size daha dolgun ve oturaklı gösterecektir. O halde durmayın seçimizi yapın

KeiKei Zebra örme kolsuz orta boy elbise %33 indirim
KeiKei Karma krep kolsuz kısa elbise %33 indirim
Pierre Cardin Kadın    Çanta %20 indirim
Desa Portia Kadın Topuklu Ayakkabı %50 indirim
Beste Gürel Fancy elbise %34 indirim

3500TL   2295TL

U.S. Polo Assn. Kadın    Çanta %20 indirim

279.99TL   223.99TL

Desa Gerbera Kadın Deri Klasik Ayakkabı %51 indirim
S'style Dubai Elbise %50 indirim

1450TL   725TL

S'style Pekin Elbise %50 indirim

1450TL   725TL

KeiKei Lacivert kadife uzun kolsuz elbise %33 indirim
KeiKei Deseny27 saten kolsuz uzun elbise %33 indirim
Beste Gürel Fonda Elbise %41 indirim

1350TL   790TL